reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wizytę mam 29.06 dopiero, także jeszcze trochę czasu. Mnie jakoś od dnia okresu który już nie przyszedł zaczął pobolewac brzuch i poki co codziennie coś mnie ćmi "okresowo" i wiem już że to jest normalne, ale w nocy to było mocniej niz to na codzień bo mnie az obudzilo, no wystraszyłam się nie powiem [emoji20] szkoda że nie ma sensu robić bety bo byłabym spokojniejsza jesli wiedzialabym że rośnie ok, jednak do 29.06 jeszcze trochę czasu zostało. [emoji20]
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz i niestety po dwóch poronieniach (6 i 5 tydzień), przy czym mam stwierdzone PCOS i cykle stymulowane. Czy to przekreśla posiadanie maluszka? Sama nie wiem co o tym myśleć. Lekarz uspakaja a głowa swoje
 
@kb.karola90 to nawet spokojnie u Was i oby tak dalej :) co do starań to nie wiem. Mąż mówi, że już mu znikły te ranki, braliśmy heviran i mąż dodatkowo zowirax w maści i coś jeszcze. Dopiero 27.06 idzie na kontrolę i wszystko się wyjaśni. Teraz znalazłam jakąś zmianę na pieprzyku i byłam dziś u rodzinnego ale dopiero po13 mnie przyjmie a byłam z rana. Chory system jak jest potrzeba to trzeba czekać. Mam nadzieję, że to nic złego ale wolę sprawdzić. W lipcu o ile zadzwonia idę do pracy. Co ma być to będzie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz i niestety po dwóch poronieniach (6 i 5 tydzień), przy czym mam stwierdzone PCOS i cykle stymulowane. Czy to przekreśla posiadanie maluszka? Sama nie wiem co o tym myśleć. Lekarz uspakaja a głowa swoje
Hej, szkoda że musiałaś tu trafić. Czy robiłaś jakaś diagnostyke po tych poronieniach? Widziałaś serduszko w tych ciazach czy nie?
 
Do góry