reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzięki dziewczyny. Zostanę na tym wątku, także odezwę się co jakiś czas, gdy będzie jakiś przełom
Kochana jeśli nie masz krawienia to może być tak że samo się nie zacznie. Ja jak się dowiedziałam na USG że serce już nie bije to odstawiłam duphaston a mimo to żadnego krwawia nie dostałam, dopiero w szpitalu jak zaczęli mi podawać leki. A do jakiego szpitala masz skierowanie?
 
Kochana jeśli nie masz krawienia to może być tak że samo się nie zacznie. Ja jak się dowiedziałam na USG że serce już nie bije to odstawiłam duphaston a mimo to żadnego krwawia nie dostałam, dopiero w szpitalu jak zaczęli mi podawać leki. A do jakiego szpitala masz skierowanie?
Plamie od kilku dni. Ostatnio słabiej, ale jednak. Dziś lekarz tez zauważył. W marcu tez tak miałam, ze lekko plamilam, a jak odstawiłam luteinę, to po kilku dniach się zaczęło
 
@mohaaa bardzo mi przykro. Bądź dzielna dziewczyno, niech nasze wszystkie Aniołki zaopiekują się tym kolejnym.
A Ty znajdź w sobie siłę. Trzymam kciuki, żeby to był ostatni raz, gdy musisz żegnać dzieciątko.
Ściskam Cię mocno!
 
@mohaa tak bardzo mi przykro kochana wiem co przeżywasz miałam tak samo dwa poronienia pod rząd z odstępem 3 mięs. Straszny cios :( wypłacz się musisz być silna zrobisz badania może się wyjaśni . .. jestem w bólu razem z Tobą jak przeczytałam to nie mogłam uwierzyć ;(( brałas jakaś heparyne acard?
 
Mi sie dziś snilo że jestem w ciąży... Ale żeby nie było za kolorowo to chcieli mi zabrać dziecko (z brzucha !! ) i musiałam uciekać [emoji33][emoji33][emoji33]
 
reklama
Do góry