reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Charlotte21 Nie robiłam ale chyba trzeba teraz zrobić. Męża niech teraz badają :) ja zrobię mocz i kupię coś na tą opryszczke do lykania.

@Paula919191 może jeszcze nic straconego do owulki mam jeszcze 15 dni :)
No i To nastawienie mi się podoba ! Walczyć do końca ;) ja lykam ogólnie Trivagin i miałam globulki In Vag i jestem zadowolona. No i Oeparol też mi podniósł produkcję śluzu i dzięki temu też infekcje się nie gromadza już ja wcześniej ;)
Tak mówię o tej urea bo tylko ja znam. Naprawdę ciągle miałam.pieczenie, suchość i bol podczas stosunku. A jak wyłączyłam to było już cudownie ;) no i po moim ukochanym żelu MucoVagin. Cudo.
 
reklama
Od 2h płacze. Zarodek się nie rozwinął. Nie wierze, ze znów poronie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka... odstawiam luteinę i czekam na poronienie. Jak nie przyjdzie w ciągu najbliższych dni, to dostałam skierowanie do szpitala na zabieg. Jak sobie przypomnę moje poronienie w marcu, to się cała trzęsę, nie chce znów przez to przechodzić ;( zarodek tydzień temu był dobrze widocznymi usg, a dziś już taki rozmazany :( po poronieniu będziemy będę musiała jakieś badania genetyczne robić. Mój mąż wraca dopiero w czw w nocy. Boje się, ze zacznę wcześniej ronić ;(
 
@Charlotte21 mi lekarz dał chrolivagin globulki dopochwowe ale nawet w trakcie brania miałam ta opryszczke. Muszę się chyba sama za to wziąć bo lekarz nic innego mi nie dał, a mówił, że na to nie ma żadnego antybiotyku. Liczę że na tej wizycie mężowi zrobi jakies wymazy z cewki bo tamten lekarz popatrzył i dał tylko antybiotyk. Może on też ma opryszczke bo mówi, że ma takie ranki jakieś.



@mohaaa kochana bardzo mi przykro nie wiem co powiedzieć. Tule Cię mocno ❤️
 
Od 2h płacze. Zarodek się nie rozwinął. Nie wierze, ze znów poronie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka... odstawiam luteinę i czekam na poronienie. Jak nie przyjdzie w ciągu najbliższych dni, to dostałam skierowanie do szpitala na zabieg. Jak sobie przypomnę moje poronienie w marcu, to się cała trzęsę, nie chce znów przez to przechodzić ;( zarodek tydzień temu był dobrze widocznymi usg, a dziś już taki rozmazany :( po poronieniu będziemy będę musiała jakieś badania genetyczne robić. Mój mąż wraca dopiero w czw w nocy. Boje się, ze zacznę wcześniej ronić ;(
mohaa tak bardzo mi przykro :( :( nie wiem co powiedziec naprawde mialam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy :( :( co Piatkowski na to ? :( trzymaj sie i jak chcesz sie wygadac to wiesz jestesmy tutaj dla ciebie :(
 
@coco07 Nie bardzo wiem jak odpowiedzieć;) Ale nie liczę do przodu tylko bieżące. czyli mając dzisiaj 7t3d jestem 3t3d od spodziewanej miesiączki. ;) słyszałam też czasem że dziewczyny mówią, że 7t3d to już 8 tc. Ale za mnie liczy aplikacja ;)
CHarlotte bo ciaze liczy sie od ostatniej miesiaczki czyli 0t1d to jest pierwszy dzien cyklu ktory sie liczy jako 1 tydzien i trwa do 0t6d :)
 
Od 2h płacze. Zarodek się nie rozwinął. Nie wierze, ze znów poronie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka... odstawiam luteinę i czekam na poronienie. Jak nie przyjdzie w ciągu najbliższych dni, to dostałam skierowanie do szpitala na zabieg. Jak sobie przypomnę moje poronienie w marcu, to się cała trzęsę, nie chce znów przez to przechodzić ;( zarodek tydzień temu był dobrze widocznymi usg, a dziś już taki rozmazany :( po poronieniu będziemy będę musiała jakieś badania genetyczne robić. Mój mąż wraca dopiero w czw w nocy. Boje się, ze zacznę wcześniej ronić ;(
O ja pieprze. O ja pieprze. Nie tego się spodziewałam. Aż mi serce na chwilę stanęło. Nie wierzę. No nie wierzę.
Matko jak ogarnąć ten stan ? Jesteś sama z tym teraz ?
Wyplacz się kochana. Ile wlezie....
No nie wiem co powiedzieć. Tak mi cholernie przykro.
 
reklama
Od 2h płacze. Zarodek się nie rozwinął. Nie wierze, ze znów poronie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka... odstawiam luteinę i czekam na poronienie. Jak nie przyjdzie w ciągu najbliższych dni, to dostałam skierowanie do szpitala na zabieg. Jak sobie przypomnę moje poronienie w marcu, to się cała trzęsę, nie chce znów przez to przechodzić ;( zarodek tydzień temu był dobrze widocznymi usg, a dziś już taki rozmazany :( po poronieniu będziemy będę musiała jakieś badania genetyczne robić. Mój mąż wraca dopiero w czw w nocy. Boje się, ze zacznę wcześniej ronić ;(
Kochana bardzo współczuję :( smutno mi bardzo ale wiesz że my Cię tu doskonale rozumiemy bo przeżylysmy to samo .... Jak potrzebujesz to pisz tu do nas... Badania genetyczne swoje i męża czy może badanie płodu po poronieniu? Co Piątkowski mówił? Tule mocno :*
 
Do góry