reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mohaaa dokładnie, ja dzięki heparynie jestem teraz w 23 tc, dwie poprzednie zakończone w 12 tc.
Zapytaj lekarza o acard i heparynę, ja nie robiłam badań pod kątem krzepliwości, ale moja gin mi przepisała zastrzyki odkąd pojawiło się serduszko. A acard brałam od pozytywnego testu.
Rozumiem. Tylko ze u mnie w ogóle nie było serduszka
 
reklama
@mohaaa dokładnie, ja dzięki heparynie jestem teraz w 23 tc, dwie poprzednie zakończone w 12 tc.
Zapytaj lekarza o acard i heparynę, ja nie robiłam badań pod kątem krzepliwości, ale moja gin mi przepisała zastrzyki odkąd pojawiło się serduszko. A acard brałam od pozytywnego testu.
Jaka dawkę masz ? Ja biorę te leki już od słabo widocznego testu ale i tak się zamartwiam bo nie mam objawów tak jak w 2 ostatnio poronionych :(( schizuje .. a ty miałaś objawy ?
 
@kasiula222 też nie mam objawów oprócz wzdec i bólu brzucha. To martwiace bo w poprzedniej poronionej zasypialam na siedząco i piersi mi urosły o dwa rozmiary od razu ! Ale dziewczyny pocieszaly że każda jest inna.
W poprzednich ciazach też byłaś na heparyne ? Ja nie mam wdrożonej bo mam tylko mutacje pai-1.
 
@kasiula222 też nie mam objawów oprócz wzdec i bólu brzucha. To martwiace bo w poprzedniej poronionej zasypialam na siedząco i piersi mi urosły o dwa rozmiary od razu ! Ale dziewczyny pocieszaly że każda jest inna.
W poprzednich ciazach też byłaś na heparyne ? Ja nie mam wdrożonej bo mam tylko mutacje pai-1.
W ostatniej też byłam na heoarynie i doczekałam serduszka ale przestało bić a teraz mam dodatkowo acard encorton luteinę z duohastonem więc dużo wszystkiego
 
coco a jak u ciebie ? kiedy wizyta u gina ? przeszly ci plamienia ?

Charlotte a u ciebie jak ?

U mnie póki co chyba Ok .. plamien nie mam już wcale. A gina mam dopiero 10.06 nie wiem jak wytrzymam, dlatego zastanawiam się czy czasem nie iść jutro na betę i w piątek jeszcze raz sprawdzić przyrost.. :unsure:

Dziewczyny na co bierzecie ten encorton?

@kasiula222 W drugiej ciąży byłaś na heparynie a mimo to serduszko przestało bić? W którym tygodniu? Wiadomo dlaczego?
 
reklama
Jaka dawkę masz ? Ja biorę te leki już od słabo widocznego testu ale i tak się zamartwiam bo nie mam objawów tak jak w 2 ostatnio poronionych :(( schizuje .. a ty miałaś objawy ?
Kochana nie miałam żadnych objawów, poza powiększającym się biustem.
I też panikowałam strasznie, nadal panikuje chyba nigdy nie poczuje się bezpiecznie. Najmniejsze krwawienie, plamienie, brak ruchów.. jakaś masakra.
Latałam do gina co tydzień. Płakałam z bezsilności, ze nic nie moge zrobić.

A dawkę mam najmniejszą 0.3 i acardu nie biorę od 14 tc. Malutka jest zdrowa i rośnie:)
 
Do góry