reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kasiula222 Betę robiłam w środę i wyszła 128, dziś powtarzałam i z niecierpliwością czekam na wyniki, będą po południu. A ty idziesz na betę ?
Ja z objawów mam jedynie bolące piersi, mdłości narazie żadnych. Wszystko tak samo jak za pierwszym razem, z ta różnica ze od wtorku bije clexane. A Ty jakie masz leki ?
U mnie lekkie plamienia po podtarciu w wc :( I dlatego bardzo bardzo się boje ...
Mnie nie bolą nic a nic jak w poprzednich tylko się zwiększyły . Mam z leków faxpiryne encorton acard luteinę i duphaston . Z objawów to zgaga i sikam częstoni zapachy czuje wyraźniej . Jeszcze jestem na diecie cukrzycowej bo podwyższone mam trochę i tabletki na ciśnienie . Więc wesoło ...Tylko u mnie ciążę się zatrzymywały same a nie było żadnych plamień. Bety nie robię bo nigdy nie robiłam to dodatkowy stres a nie wskazany . Na mdłości za wcześnie ..
 
reklama
Mnie nie bolą nic a nic jak w poprzednich tylko się zwiększyły . Mam z leków faxpiryne encorton acard luteinę i duphaston . Z objawów to zgaga i sikam częstoni zapachy czuje wyraźniej . Jeszcze jestem na diecie cukrzycowej bo podwyższone mam trochę i tabletki na ciśnienie . Więc wesoło ...Tylko u mnie ciążę się zatrzymywały same a nie było żadnych plamień. Bety nie robię bo nigdy nie robiłam to dodatkowy stres a nie wskazany . Na mdłości za wcześnie ..
W moim przypadku większym stresem niestety jest chyba bety nie robić, bo mam plamienia.. bo chwile się postresuje czekając na wyniki, ale jak zobaczę ze beta rośnie to się uspokoję mimo tych plamien... Ty ich nie masz, wiec nie masz takich postaw do stresów ;) Masz leki i musisz po prostu wierzyć ze tym razem bedzie Ok☺️

Aaa jeżeli chodzi o siku, to tez już od Ok tygodnia latam jeszcze częściej niż wcześniej (chociaż myślałam ze to niemożliwe, bo z reguły chodzę bardzo czesto, bo bardzo dużo pije) ;)
 
W moim przypadku większym stresem niestety jest chyba bety nie robić, bo mam plamienia.. bo chwile się postresuje czekając na wyniki, ale jak zobaczę ze beta rośnie to się uspokoję mimo tych plamien... Ty ich nie masz, wiec nie masz takich postaw do stresów ;) Masz leki i musisz po prostu wierzyć ze tym razem bedzie Ok[emoji3526]

Aaa jeżeli chodzi o siku, to tez już od Ok tygodnia latam jeszcze częściej niż wcześniej (chociaż myślałam ze to niemożliwe, bo z reguły chodzę bardzo czesto, bo bardzo dużo pije) ;)
Oczywiście każda z nas jest inna i jest w innej sytuacji , wszystko warto zrobić dla spokoju ducha . Więc czekamy na betę trzymam mocno kciuki . O której będzie wynik ?
 
@Oczekujaca123 kochana moje gratulacje bardzo się cieszę, że możesz tulic swoje skarby w ramionach. ❤️ Życzę Wam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku ❤️

@kasiula222 piękny widok z rana :) oby wszystko przebiegało jak trzeba. ❤️

@coco07 za Ciebie i piękny przyrost bety kciuki zacisniete z całych sił ❤️

@gigi_ witaj spowrotem :) ten cykl można powiedzieć rozpocznie starania ale ja już na wstępnie wiem, że nic z tego nie będzie więc tak stoję w miejscu. A co u Ciebie?
 
Bardzo bardzo Wam gratuluje i mega się cieszę ze dałaś radę zajść tak daleko! ❤☺ Życzę wam dużo zdrówka i sił ☺


@kb.karola90 A powiedz mi jak ty sobie radziłaś z tymi plamieniami ? Chodzi mi o psychikę... Czy jeździłaś do lekarza za każdym razem ? Co lekarz ci o nich mówił? Podał jakiś powód ? Jak one wyglądały ?
Na początku to był koszmar. Każda wizyta w toalecie to stan przedzawalowy. I czym częściej do tej toalety biegałam i czym więcej się stresowalam to tego plamienia było więcej. I to było tak że było 2-3dni plamienia i 1-2 dni przerwy i znowu. I pamiętam że w 10tc znowu się pojawiło i sobie pomyślałam że mam to gdzieś bo jakby to plamienie miało zwiastowac coś złego to byłoby już po ciąży i czas odpuścić i przestać się tym denerwować...i wtedy to plamienie pojawiło się ostatni raz. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale wtedy pomyślałam że to było na tle nerwowym. Byłam z tym plamieniem na IP i 2 razy u mojego lekarza i nikt nie wiedział skąd ono jest także to jeszcze bardziej mnienutwierdzilo że to przez nerwy.
 
Wczoraj w 34t4d o 11.21 i o 11.23 przyszli na świat Amelka i Staś.
Amelka - 2148g 46cm
Staś - 2600g 49cm
10punktow.

Póki co stan stabilny, nie muszą być na wczesniakach, od początku na zmianę są że mną. A jak wstane (miałam cesarke) to bede miała ich razem przy sobie.
Jesteśmy przezzczesliwi i mamy nadzieję, że uda nam sie niebawem wyjść razem do domu.
Gratulacje [emoji8][emoji8][emoji8] dużo zdrówka dla maluszków i dla dzielnej mamy
@oczekujaca kochana a super cieszę się bardzo że dzieci są z Wami całe i zdrowe tyle walki i są ;) Gratulacje ..;)
@COCO jak u cb ?

A u mnie taka niespodzianka oczywiście jestem przerażona bo w tamtym m roku 2 poronienia ;( cycki nie bolą tylko są odrobinę większe aż boje się tu informować ..Wszystko w rękach Boga . Zobacz załącznik 976730
Wow :-) Kasiu gratulacje. Trzymam kciuki za Ciebie
 
@Jivka @coco07 kochane mam nadzieję że nam się uda, ale to jak co miesiąc hihi [emoji6] @Oczekujaca123 zwolniła brzuszek A że bliźniaki to może dostanie się dwóm staraczkom [emoji4]
@Oczekujaca123 gratuluję Ci z całego serca, możesz być z siebie dumna !! Życzę Wam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku [emoji173]
@kasiula222 Tobie gratuluję II kreseczek i życzę spokojnej ciazy [emoji182]
 
reklama
Do góry