reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@kasiula222 gratulacje.Nie wiem czy dobrze kojarzę że byłaś na grudniówkach 2018? Bo ja też.
Teraz musi być ok.

@coco07 trzymam kciuki za betę też dziś czekam na drugi wynik.U mnie bedzie dopiero ok.19.
W środę beta wynosiła 9359,0
 
@Oczekujaca123 ogromne gratulacje :) :*
@kasiula222 oby tym razem były to szczęśliwe 2krechy :) gratkii :*
I jak? Będziesz chodzić teraz do Piatkowskiego? :) ja byłam we wtorek rano u jakiegoś innego, którego znalazłam na znanym lekarzu i mnie nie zachwycił, wręcz mnie zniechęcił do siebie, nie dałabym mu dobrej opinii. Po południu pojechałam do Piatkowskiego i wiem, ze już z nim zostanę
 
No widzisz jaka ja zdolna jestem :D oczywiście miało być 4 tygodnie :) i bardzo nad tym ubolewam...wolalabym żeby to były 4 dni...chciałbym żeby czas się zatrzymał
Trochę Cię rozumiem :) bo ten czas szybko mija to prawda. I choć czasem ciężko i mam dość, to kocham tego malucha najbardziej na świecie :)

Wczoraj w 34t4d o 11.21 i o 11.23 przyszli na świat Amelka i Staś.
Amelka - 2148g 46cm
Staś - 2600g 49cm
10punktow.

Póki co stan stabilny, nie muszą być na wczesniakach, od początku na zmianę są że mną. A jak wstane (miałam cesarke) to bede miała ich razem przy sobie.
Jesteśmy przezzczesliwi i mamy nadzieję, że uda nam sie niebawem wyjść razem do domu.

Jej! Ale cudowne wieści!!! Kochana mocno mocno ci gratuluję!!! :) mocno trzymam kciuki bo teraz musisz wstać a po takim leżeniu będzie pewnie ciężko. Ale dasz radę dla tych swoich największych cudów!! Mocno mocno gratuluję mamusiu :)
 
Na początku to był koszmar. Każda wizyta w toalecie to stan przedzawalowy. I czym częściej do tej toalety biegałam i czym więcej się stresowalam to tego plamienia było więcej. I to było tak że było 2-3dni plamienia i 1-2 dni przerwy i znowu. I pamiętam że w 10tc znowu się pojawiło i sobie pomyślałam że mam to gdzieś bo jakby to plamienie miało zwiastowac coś złego to byłoby już po ciąży i czas odpuścić i przestać się tym denerwować...i wtedy to plamienie pojawiło się ostatni raz. Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale wtedy pomyślałam że to było na tle nerwowym. Byłam z tym plamieniem na IP i 2 razy u mojego lekarza i nikt nie wiedział skąd ono jest także to jeszcze bardziej mnienutwierdzilo że to przez nerwy.
Dziękuje za odpowiedz :) U mnie tez tak wczoraj cały dzień nie było nic, dopiero przed pójście do łóżka zauważyłam to na papierze .. dziś minimalne 2 kropki na wkładce ...
Myślisz ze luteina dopochwowa coś tu może zdziałać ? Mam nadzieje ze to na tle nerwowym, a z drugiej strony czuje tam wewnątrz jakby szyjka mi się nie do końca zamknęła .. takie dziwne uczucie, jakbym była podczas okresu :oops:
 
reklama
@Alex811 To bardzo ładna masz betę jak na ten tydzień :D Na prawdę bym się zastanawiała nad bliźniakami ☺️ Mi aplikacja pokazuje 4t1d i dwa dni temu miałam 128, a na dzisiejszy wynik jeszcze czekam
 
Do góry