reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@oczekujaca kochana a super cieszę się bardzo że dzieci są z Wami całe i zdrowe tyle walki i są ;) Gratulacje ..;)
@COCO jak u cb ?

A u mnie taka niespodzianka oczywiście jestem przerażona bo w tamtym m roku 2 poronienia ;( cycki nie bolą tylko są odrobinę większe aż boje się tu informować ..Wszystko w rękach Boga .
IMG_20190524_081132.jpeg
 
reklama
@oczekujaca kochana a super cieszę się bardzo że dzieci są z Wami całe i zdrowe tyle walki i są ;) Gratulacje ..;)
@COCO jak u cb ?

A u mnie taka niespodzianka oczywiście jestem przerażona bo w tamtym m roku 2 poronienia ;( cycki nie bolą tylko są odrobinę większe aż boje się tu informować ..Wszystko w rękach Boga . Zobacz załącznik 976730
Najwidoczniej ciąża brzuszków się trochę zwolnilo więc ktoś napewno przejmie.
Ja wracam do was. Trochę dużo tutaj osób nowych postaram się nadrobić ale nie wszystko Tylko to co na bieżąco.
Mnie jak do tej pory nie udało się zajść. W kwietniu były tylko 4 dni plamienia i to była @ bo Endo i pęcherzyki się pojawiły. Teraz miałam bardzo ładny i liczę na czerwiec że będzie ładna @ i jadę do lekarza na kontrolę bo tabletki już mam o czekają na wzięcie.
@Takaja123 co tam u ciebie ? Starania stanęły w miejscu z tego co doczytałam.
 
@Oczekujaca123 cudowne wieści [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Gratuluję Ci z całego serca, teraz dużo zdrówka i sił dla maluszków i do domku [emoji3590]
Co za świetna wiadomość z rana!

@kasiula222 gratulacje [emoji7]

@coco07 czekamy na wynik bety, trzymam kciuki [emoji110]

@Takaja123 @Dzoana88 tyle ciążowych fluidków i podwójny brzuszek zwolniony więc czekamy na Was [emoji3590]

@gigi_ fajnie że wróciłaś [emoji4]
 
Dzięki dziewczyny ale na razie to dla mnie wiadomo przerażenie strach ale co to da i tak ci mi pisane to będzie . Leki biorę więc zobaczymy . Umowie się na wizytę dopiero koło 8 tyg bo wtedy się kończyły moje ciążę .
@COCO jak beta wyszła wczoraj . Jakie masz objawy my na tym samym etapie .
@charlotte kiedy masz kolejna wizytę i który tydz u cb ?
 
@oczekujaca kochana a super cieszę się bardzo że dzieci są z Wami całe i zdrowe tyle walki i są ;) Gratulacje ..;)
@COCO jak u cb ?

A u mnie taka niespodzianka oczywiście jestem przerażona bo w tamtym m roku 2 poronienia ;( cycki nie bolą tylko są odrobinę większe aż boje się tu informować ..Wszystko w rękach Boga . Zobacz załącznik 976730
Gratki!!! Teraz tylko spokojne 9mc :)
 
@coco07 wierzę że jest Ci ciężko. Może obejrz jakis serial albo film? Bo w sumo to trezba czymś się zająć. U mnie w laboratorium jak zrobie rano koło 7-8 badania to już koło 12-14 są na e-mailu U mnie. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Prosiłam wczoraj o wszystko dobre dla Ciebie. :*

@kasiula222 ja teoretycznie dzisiaj 6t6d. Ale miałam.podejrzenie pustego jaja płodowego. Wczoraj na USG się okazało że zarodek jest ale malutki i akcja serca też słabsza. Dodatkowoo beta trochę zwolniła. Na razie jestem na obserwacji. Dzisiaj endokrynolog, bo ten powyżej 3, w środę wlew A 4 czerwca jak dorrwamy to wizyta ;) narazie staram się w ogóle o tym nie myśleć;)
 
reklama
@kasiula222 Betę robiłam w środę i wyszła 128, dziś powtarzałam i z niecierpliwością czekam na wyniki, będą po południu. A ty idziesz na betę ?
Ja z objawów mam jedynie bolące piersi, mdłości narazie żadnych. Wszystko tak samo jak za pierwszym razem, z ta różnica ze od wtorku bije clexane. A Ty jakie masz leki ?
U mnie lekkie plamienia po podtarciu w wc :( I dlatego bardzo bardzo się boje ...
@Charlotte21 ja mieszkam w małym mieście i oddaje krew do przychodni, później jedzie ona na kato do diagnostyki.. w środę sprawdzałam na stronie co 5 min ale mieli jakieś problemy i tak na prawdę dowiedziałam się ze są wyniki jak zadzwoniłam do mojej przychodni bo na stronie diagnostyki nadal nie były one widoczne .. :( podejrzewam ze dziś będzie podobnie i będę dzwonić do mojej przychodni ok 16.30
Chyba rzeczywiście włączę jakiś film ... żeby chociaż chwile nie myśleć tak intensywnie :unsure: dziękuje ❤️
 
Ostatnia edycja:
Do góry