reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny A co myślicie o tym jeśli pójdę do całkiem innego gin z wynikami badań moimi i męża i w ankiecie przed pierwszą wizyta (tu się zawsze wypisuje) mimo że nie biorę glukofasch xr 1000 bym wpisała że biorę. I wtedy kiedy gin zobaczy że mam np cukier na górnej granicy normy i ta dawka mi nie pomaga to przepisze mi większą dawkę i tym sposobem otrzymam tabletki na cukry. To mi nie zaszkodzi A może pomóc.
 
@coco07 gratulacje!

@mohaaa @Charlotte21 ku pokrzepieniu odkopałam usg z ciąży z synem. 10 luty pęcherzyk 7,4mm w środku zarodek, ale sprzęt nie był w stanie nawet go zmierzyć (tydzień wcześniej na usg brak pęcherzyka), 16 luty zarodek 4,4mm i dopiero pojawiła się akcja serca. Nie powiem Wam tylko dokładnie który to był tydzień ciąży. Wiem, że też ciąża wychodziła sporo młodsza. Ten pęcherzyk z cieniem zarodka to coś koło 6tc, serduszko tydzień później.

Dziewczyny czy test owulacyjny trzeba robić z porannego moczu? I jeśli dajmy na to owulka była dziś to test jeszcze coś pokaże? Dziwna sprawa bo ostatni cykl już był normalny miał 32dni, więc owulka najwcześniej mogła być 17dc (czułam ból podbrzusza 19dc), dzisiaj mam dopiero 7dc i nieodparte wrażenie, że właśnie owuluje. Ból podbrzusza, krwiste smużki na papierze (tak samo jak w cyklu w którym zaszłam w ciążę). Da się to jeszcze sprawdzić jeśli dziś zrobię test LH?
Testy owu powinno się robić między 10:00-20:00 ja będę robić testy koło 17:00 i dwie godziny przed nie korzystać z wc ani pić.
 
Dziewczyny mam inne pytanie, jezeli jestem na etapie starań okaze sie pod koniec miesiąca czy sie udało i biore tabl pregnacare conception i jest tam tylko 600iU wit D mieszkając w UK powinno się brać nawet i 4tys iU jeżeli zamowilam sobie dodatkowe 1000iU to moge brac 1600iU czy zwiekszyc dawke do maximum?
 
Dziewczyny A co myślicie o tym jeśli pójdę do całkiem innego gin z wynikami badań moimi i męża i w ankiecie przed pierwszą wizyta (tu się zawsze wypisuje) mimo że nie biorę glukofasch xr 1000 bym wpisała że biorę. I wtedy kiedy gin zobaczy że mam np cukier na górnej granicy normy i ta dawka mi nie pomaga to przepisze mi większą dawkę i tym sposobem otrzymam tabletki na cukry. To mi nie zaszkodzi A może pomóc.

Dziewczyny A co myślicie o tym jeśli pójdę do całkiem innego gin z wynikami badań moimi i męża i w ankiecie przed pierwszą wizyta (tu się zawsze wypisuje) mimo że nie biorę glukofasch xr 1000 bym wpisała że biorę. I wtedy kiedy gin zobaczy że mam np cukier na górnej granicy normy i ta dawka mi nie pomaga to przepisze mi większą dawkę i tym sposobem otrzymam tabletki na cukry. To mi nie zaszkodzi A może pomóc.
Wysłałam Ci wiadomość prywatną
 
@coco07 nic nie szkodzi :) a co do starań to ja dopiero 2dc mam zamówiłam już trn żel conceive Plus czekam na przesyłkę i jeszcze myślę nad tym żeby zamówić paski owulacyjne wiem, że Ty zamawiałas takie same jak w rossmanie z jakiej strony? :) zaczęłam brać oeparol pije Miositogyn i faszeruje męża witaminami tyle z przygotowań i oby z części praktycznej też wszystko szło jak należy :D Daj znać jak będziesz miała wynik bety. Kciuki zacisniete ❤

@Madlein ja zawsze robiłam po18 i udało mi się ładnie wyłapać owulke wtedy :)

@AsiekAsiek.90 myślę, że to spokojnie wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
@mohaaa aż sprawdziłam swoje usg i u mnie w 6w5 przy crl 0,82 lekarz z luxmeda też nie potrafił znaleźć akcji serca, co więcej twierdził, że nie ma ciałka żółtego, które tydzień wcześniej było [emoji15] kazał zrobić betę i miałam 19 tyś, drugiej ze strachu nie zrobiłam. Tydzień później już u siebie w klinice byłam i było seduszko :) Głowa do góry, poczekaj z tydzień jeszcze!
 
@coco07 nic nie szkodzi :) a co do starań to ja dopiero 2dc mam zamówiłam już trn żel conceive Plus czekam na przesyłkę i jeszcze myślę nad tym żeby zamówić paski owulacyjne wiem, że Ty zamawiałas takie same jak w rossmanie z jakiej strony? :) zaczęłam brać oeparol pije Miositogyn i faszeruje męża witaminami tyle z przygotowań i oby z części praktycznej też wszystko szło jak należy :D Daj znać jak będziesz miała wynik bety. Kciuki zacisniete [emoji173]

@Madlein ja zawsze robiłam po18 i udało mi się ładnie wyłapać owulke wtedy :)

@AsiekAsiek.90 myślę, że to spokojnie wystarczy.
Dziekuje za odpowiedz , czyli 1600iU wysrarczy bo rano biore od dawien dawna chlorelle i spirulline, po obiedzie to pregnacare i tam jest to 600iU a na noc dodatkowo dołączę te 1000iU wit D i myślę ze bedzie oki ;)
W ogole jak wypowiadacie sie na temat superfood w ciazy? Ja mam ogólnie bzika na pkt zdrowego odzywiania i np popijam yerba mate podobno nawet w ciazy mozna, zielona matcha to jest bomba wit zamiennik zielonej herbaty tez ma kofeine dlatego pijam na przemian no chyba ze jestem w pracy bo robie po 12h w systemie rotacyjnym. Dodatkowo codziennie warzywa duuuza dawka, chude miesa grilowane sery kozie, suszone owoce, orzechy, kasze etc. Ktoras z was sie tym interesuje??
Pozdrawiam cieplo[emoji847][emoji847]
 
reklama
U mnie w 5t3d macica była zupełnie pusta i lekarz na ib mnie wysmial po co przyjechałam, w 8 tc na usg serduszko już bilo także trzymam kciuki musisz wierzyć!!!
 
Do góry