reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja mam wrażenie, ze moje ciążowe objawy się zmniejszyły albo ich już prawie nie ma :(
Ja tak niestety mialam jak dochodzilo u mnie do obumarcia ciazy;( tydz później plemienia, pare dni pozniej poronienie. Nikomu tego nie zycze ;(;(
Powinien byc u mnie 7tydz4d a niestety podczas badania usg gdy zaczęłam plamic byl sam pecherzyk ciążowy i 5tydz3d. Mam nadzieje ze teraz sie uda i zobacze 2piekne krechy bez nerwow i w spokoju.
 
reklama
A u mnie niestety bez złudzeń. Wczoraj na USG pusto. 6t3d tylko pecherzyk ciazowy 30 mm, a dzisiaj robiąc bete jest za mały przyrost. 14 maja miałam 25 tyś. A dzisiaj po tygodniu 90 tyś. Także zatrzymuje się wszystko.
Pytanie mam do dziewczyn co miały puste jajo? Jak u was wyglądała sprawa poronienia ? Jak długo się czekało? Czy zostaliście tabletki ?
Jest mi cholernie smutno. Cieszę się jedynie że to nie znowu ustanie pracy serca. Więc mam nadzieję że gdzieś koło lipca wrócę do staran. ;(
Kochana, czyli nie będziesz chciała już tego potwierdzać? Na prawdę już nie ma nadzieji? :(
Trzymałam za Ciebie kciuki, dlaczego takie rzeczy nam się przytrafiają? :unsure:
Mohaa przeżywała to okropnie ale takaja już nie. U niej chyba normalnie przyszedł okres, z tym ze nie miała tak wysokiej bety jak ty :(
Nie wiem co mam ci powiedzieć, oprócz tego, ze jeszcze i dla Ciebie wyjdzie słońce ❤️ Zobaczysz ☺️
 
Ja tak niestety mialam jak dochodzilo u mnie do obumarcia ciazy;( tydz później plemienia, pare dni pozniej poronienie. Nikomu tego nie zycze ;(;(
Powinien byc u mnie 7tydz4d a niestety podczas badania usg gdy zaczęłam plamic byl sam pecherzyk ciążowy i 5tydz3d. Mam nadzieje ze teraz sie uda i zobacze 2piekne krechy bez nerwow i w spokoju.
A z jakiego powodu obumarła?
 
@Charlotte21 na tym etapie beta zwalnia i nie przyrasta juz tak intensywnie. By miec pewnosc, ze jest puste jajo plodowe trzeba poczekac do 8tc. U mnie z Helenka w 6 tc nie bylo jeszcze tetna. Wstaw prosze zdjecie usg jesli mozesz. Co do poronienia... poki beta przyrasta nie poronisz sama. Potrzebny bedzie zabieg. Moim zdaniem nic jeszcze nie jest przesadzone
 
@coco07 gratulacje!

@mohaaa @Charlotte21 ku pokrzepieniu odkopałam usg z ciąży z synem. 10 luty pęcherzyk 7,4mm w środku zarodek, ale sprzęt nie był w stanie nawet go zmierzyć (tydzień wcześniej na usg brak pęcherzyka), 16 luty zarodek 4,4mm i dopiero pojawiła się akcja serca. Nie powiem Wam tylko dokładnie który to był tydzień ciąży. Wiem, że też ciąża wychodziła sporo młodsza. Ten pęcherzyk z cieniem zarodka to coś koło 6tc, serduszko tydzień później.

Dziewczyny czy test owulacyjny trzeba robić z porannego moczu? I jeśli dajmy na to owulka była dziś to test jeszcze coś pokaże? Dziwna sprawa bo ostatni cykl już był normalny miał 32dni, więc owulka najwcześniej mogła być 17dc (czułam ból podbrzusza 19dc), dzisiaj mam dopiero 7dc i nieodparte wrażenie, że właśnie owuluje. Ból podbrzusza, krwiste smużki na papierze (tak samo jak w cyklu w którym zaszłam w ciążę). Da się to jeszcze sprawdzić jeśli dziś zrobię test LH?
 
@coco07 doskonale Cię rozumiem też nie potrafię normalnie odpocząć i leżeć :) ograniczaj się do minimum :)

@Charlotte21 widzę, że @coco07 wspomniała o mnie. U mnie była ciąża biochemiczna wiec nie było nawet zagniezdzenia zarodka beta wzrosła tylko do11, 9 po 4 dniach był normalny okres. Całkiem inna sytuacja. Ryczalam jak zobaczyłam, że beta na drugi dzień wynosi już 5,3 ale nie zalamywalam się jakoś zacisnelam zęby i żyłam nadzieja na kolejny cykl starań ale później ta infekcja i wydaje mi się, że to przez to ta biochemiczna.
Może warto jeszcze przeczekać te kilka dni jak radzą też inne dziewczyny? Tule Cię mocno ❤️
 
reklama
@Madlein Testu owu nie powinno się robić rano bo wynik wychodzi zafałszowany.. najlepiej w godzinach popołudniowych bo wtedy jest najwyższe stężenie LH.. ja robiłam jeden cykl o 19 chyba a potem o 17 ;) Powodzenia ☺

@Takaja123 Ups... No to niezle namieszałam :huh: przepraszam, nie wiem dlaczego myślałam ze to jest to samo:dry::D
 
Do góry