reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Już nie dotarłam wczoraj do komputera - więc u mnie wg OM był 6t6d, a wg USG wyszło 6t0d, a pęcherzyk miał 1,15cm - i był jakiegoś dziwnego kształtu - taki kwadrat z zaokrąglonymi kątami, brzegi takie poszarpane. Więc może to i prawda z tą wielkością pęcherzyka.
@Oczekujaca123 Super wieści!
 
reklama
Już nie dotarłam wczoraj do komputera - więc u mnie wg OM był 6t6d, a wg USG wyszło 6t0d, a pęcherzyk miał 1,15cm - i był jakiegoś dziwnego kształtu - taki kwadrat z zaokrąglonymi kątami, brzegi takie poszarpane. Więc może to i prawda z tą wielkością pęcherzyka.
@Oczekujaca123 Super wieści!
To identycznie jak u mnie wczoraj. A zarodek był widoczny?
 
Już nie dotarłam wczoraj do komputera - więc u mnie wg OM był 6t6d, a wg USG wyszło 6t0d, a pęcherzyk miał 1,15cm - i był jakiegoś dziwnego kształtu - taki kwadrat z zaokrąglonymi kątami, brzegi takie poszarpane. Więc może to i prawda z tą wielkością pęcherzyka.
@Oczekujaca123 Super wieści!
U mnie znowu w druga stronę. Pęcherzyk ciazowy w 6t3d ma 3 cm aż. I to już przesadza o wszystkim. Jutro idę na potwierdzenie pustego jaja na kolejne USG
 
Pamiętasz może jakiej wielkości zarodek miałaś w 6tc? Wszystko się dobrze skończyło? Dla lekarza to było normalne, ze nie ma akcji serca na tym etapie?

Na usg z potwierdzonym serduszkiem zarodek miał 7.43 mm.
Gin bardzo długo szukała serduszka na wcześniejszym usg, nie znalazła i kazała czekać. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, jestem teraz w 22 tc ze zdrowa dziewczynką. Życzę Ci tego samego, z całego serca. Mocno trzymam kciuki.


Ja mam lewa stronę brzucha cała w siniakach i zgrubieniach.. im większy brzuch tym bardziej boli i ciężej mi się wbić.
 
Na usg z potwierdzonym serduszkiem zarodek miał 7.43 mm.
Gin bardzo długo szukała serduszka na wcześniejszym usg, nie znalazła i kazała czekać. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, jestem teraz w 22 tc ze zdrowa dziewczynką. Życzę Ci tego samego, z całego serca. Mocno trzymam kciuki.


Ja mam lewa stronę brzucha cała w siniakach i zgrubieniach.. im większy brzuch tym bardziej boli i ciężej mi się wbić.
Cudownie :) bardzo się cieszę i jednocześnie zazdroszczę :) trochę się podniosłam po wczorajszym dniu pełnym płaczu i stwierdziłam, ze muszę myśleć pozytywnie. Szanse są, wiec może i we mnie zacznie bić serducho, tym bardziej, ze zarodek wczoraj miał 3,6mm
 
Insuliny naczczo? To dużo, a po obciążeniu insulinę robilas? Dobrze ze lekarz zwiększył ci metformax
Na czczo samej miałam 89mg/dl
A po obciążeniu to tak jak pisałam wyżej po godzinie i po dwóch
975836
 
reklama
Cudownie :) bardzo się cieszę i jednocześnie zazdroszczę :) trochę się podniosłam po wczorajszym dniu pełnym płaczu i stwierdziłam, ze muszę myśleć pozytywnie. Szanse są, wiec może i we mnie zacznie bić serducho, tym bardziej, ze zarodek wczoraj miał 3,6mm
Nie pisałam wcześniej, bo nie miałam dostępu do swojej dokumentacji. U mnie ostatnio było tak:
5+4 hcg 3431, od ponad tygodnia trwało krwawienie
5+5 pęcherzyk w macicy (nie mam niestety wymiarów, nie mogę znaleźć zdjęcia :( )
5+6 hcg 5598 czyli przyrost na granicy, bo 63%
6+4 brak pęcherzyka zółtkowego, brak zarodka, pęcherzyk ciążowy (GS) o średnicy 11,9 mm
7+4 wszystko już było, w tym zarodek z czynnością serca, GS 23 mm, CRL 8,6 mm, wiek wg USG 6+6 i w I trymestrze ta różnica 5 dni nadal się pojawiała.
Nie brałam w tym czasie żadnych leków. Urodziłam zdrowego bobasa.
USG super nowoczesne, lekarz też doświadczony.
 
Do góry