reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 Nie jestem pewna. Obraz który mi wydrukował pokazuje, że w pęcherzyku ciążowym nic nie ma, ale dam sobie rękę uciąć, że jak podniosłam głowę to na monitorze widziałam jakiś cień. Ostatnio miałam w 7 tc robione USG i też ciężko było wyłapać, trzeba było mocnych przybliżeń. W piątek pójdę do innego ginekologa na potwierdzenie.
 
reklama
No i bardzo dobrze :) do tego jakiś minimalny ruch (na tyle na ile ci wolno) i będzie okej ;) i ostatni posiłek właśnie musi być przed spaniem, bo inaczej mocno wywala cukier na czczo.


Jeśli jest zarodek to spokojnie poczekaj. Bardzo możliwe że serduszko już bije :) że ciąża wychodzi 4 dni młodsza to się nie martw. Mogłaś mieć później owu, zagnieżdżanie mogło być dłuższe, albo po prostu lekarz milimetr dalej postawił znacznik i tak wyszło. Ja bym poczekala do piątku i poszła znowu na wizytę. Dziś już nie idź, bo jak znowu inny lekarz powie ci to samo to się zalamiesz a po co. Daj dziecku czas :)



Ale nie widać nic nic? Jest sam pęcherzyk bez zarodka czy jest zarodek bez tętna??
I tak właśnie robię. Ja i tak jak jestem głodna to nie zasnę więc staram się jeść minimum 2 godziny przed spaniem. I następnego dnia rano o 7 biorę tabletki o 8 śniadanie i tak będę to trzymać. Dziękuję kochana za rady i wsparcie[emoji846] nawet usg nie zrobił czy wszystko jest w porządku stwierdził że na początku lutego zrobił i było ok więc teraz pewnie nic się nie zmieniło
 
Ja właśnie nie wiem. Ten lekarz dzisiejszy kazał mi pojechać do szpitala. Ja mam tez na dziś umówiona wizytę u mojego starego gina i chyba pojadę zasięgnąć drugiej opinii.
Pewnie że tak co dwie opinie to nie jedna...
I mam nadzieje ze bedzie wszystko okeej
Ja bedac w poniedzialek na wizycie usg dowiedzialam sie o nie bijacym juz serduszku wiec lekarz powiedzial ze musi byc wizyta potwierdzajaca żeby nie doszło do żadnej pomyłki
 
@Charlotte21 u tej lekarki co ja miałem puste jajo też musiało już być coś widać skoro 1h później było serducho. Więc liczę, że I u Ciebie tak będzie;*

@Takaja123 mam nadzieję, że te zel wam pomoże. Ja nigdy nie używałam, ale słyszałam dobre opinie. Cieszę się, że odkryliscie przyczyne problemów męża i mam nadzieje, że już po infekcji.

Wyprawka prawie całą ogarnięta. Musimy dokupić monitory oddechu. Ubranek mamy tylko troche, bo nadal nie wiemy na jaki rozmiar się szykować. Szykowalismy się na mega maluchy A tu się może okazać że 56 czy 62 będzie ok :) No więc kupimy coś więcej po.porodzie. nie lubię wyrzucania pieniędzy w błoto. Mamy coś od @Destino, od znajomej z pracy i część tego co mieliśmy dla Franka. Kilka nowych mąż kupil w Lidlu.
Mąż ogarnia wyprawkę super. Przygotowuje pokój.
Wózek gotowy, mebelki też.
Mama wszystko pierze i będzie prasowac, bo tego mąż nie ogarnie:p tzn skoro mama chce pomóc to to zostawimy jej.
No i tyle:)
Zawsze wiedziałam , że mam cudownego męża , ale po stracie i komplikacjach w tej ciąży utwierdzilam się w tym jeszcze bardziej ;)


@Lu_cy ja terminu nie znam... I wolałabym chyba iść z zaskoczenia wydsje mi się , że profesor o tym wie:p no ale zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
No i bardzo dobrze :) do tego jakiś minimalny ruch (na tyle na ile ci wolno) i będzie okej ;) i ostatni posiłek właśnie musi być przed spaniem, bo inaczej mocno wywala cukier na czczo.


Jeśli jest zarodek to spokojnie poczekaj. Bardzo możliwe że serduszko już bije :) że ciąża wychodzi 4 dni młodsza to się nie martw. Mogłaś mieć później owu, zagnieżdżanie mogło być dłuższe, albo po prostu lekarz milimetr dalej postawił znacznik i tak wyszło. Ja bym poczekala do piątku i poszła znowu na wizytę. Dziś już nie idź, bo jak znowu inny lekarz powie ci to samo to się zalamiesz a po co. Daj dziecku czas :)

Mój lekarz nie przyjmuje w piątki, ja z kolei w weekend mam rodzinna imprezę. Chciałabym wiedzieć na czym stoję i czy on to widzi inaczej
 
@Charlotte21 u tej lekarki co ja miałem puste jajo też musiało już być coś widać skoro 1h później było serducho. Więc liczę, że I u Ciebie tak będzie;*

@Takaja123 mam nadzieję, że te zel wam pomoże. Ja nigdy nie używałam, ale słyszałam dobre opinie. Cieszę się, że odkryliscie przyczyne problemów męża i mam nadzieje, że już po infekcji.

@Lu_cy ja terminu nie znam... I wolałabym chyba iść z zaskoczenia wydsje mi się , że profesor o tym wie:p no ale zobaczymy
A ja chyba wolałabym znać. Chociaż nie wiem co jest lepsze [emoji2960]
 
@Oczekujaca123 też mam taką cicha nadzieję, że wszystko wróci do normy :) opinie żel ma dobre i ponoć łatwiej zajść, a jak będzie to zobaczymy.

@Izulla99 @młoda1994 z tym clo to nie wiem czy tak załatwisz bo musisz mieć podstawy do tego by dostać. Ja sama chciałam żeby lekarz mi wypisal ale u mnie nie było podstawy bo owulka jest jedynie co mi dał to Miositogyn na wyrównanie cyklu i ponoć też wpływa na owulke.
 
reklama
Do góry