reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 dziękuję:*** A Co U Ciebie? Na jakim etapie jesteś? Przepraszam, ale mam jakieś zaćmienie ciążowe

@Jivika najdłużej jak się da. :* jak już dotarłam tak daleko to chciałabym, żeby były od razu że mną i wyszły że mną A nie leżały na neonatologii czy w inkubatorkach. Więc póki się da to trzymamy :*** A CO U Ciebie? Bo tak jak wyżej nic nie ogarniam....

@Charlotte21 mi w 1szej ciąży w 8tc lekarka z dobrymi opiniami i dobrym sprzętem powiedziała, że jest puste jajo. Dała skierowanie do szpitala... pojechałam.. A tam serducho bilo 160/min...:* podjechakabym na IP sciemnila że mocno boli mnie brzuch i zrobią usg :)

@Lu_cy sciagaja podczas CC , jak się czujesz ? Na kiedy termin ? SN czy CC?
Myślisz, że może to być po prostu niekompetencja lekarza? Bo wiesz, w sumie jak widziałam jak on się obsługiwał tym sprzętem to nie do końca mu wierzę. Bo jak już wspomniałam to na USG na monitorze chciałam zobaczyć i podniosłam głowę bo mówiłam, że nie widzę, a mi kazał leżeć. Dlatego tez nie widziałam dokładnie. Jak to ona nazwał: "można by było się niby doszukać jakiejś struktury ale nie sądzę". A ja przez ułamek sekundy widziałam jakieś jajeczko małe. Nie chce sobie robić nadziei. Na IP nie pójdę, bo w sumie jestem w 6t3d. Poczekam na wiadomość od dr Janosz i w piątek się umówię na wizytę. Niech ktoś inny zobaczy. :)
p.s. super się trzymacie :*
 
reklama
Myślisz, że może to być po prostu niekompetencja lekarza? Bo wiesz, w sumie jak widziałam jak on się obsługiwał tym sprzętem to nie do końca mu wierzę. Bo jak już wspomniałam to na USG na monitorze chciałam zobaczyć i podniosłam głowę bo mówiłam, że nie widzę, a mi kazał leżeć. Dlatego tez nie widziałam dokładnie. Jak to ona nazwał: "można by było się niby doszukać jakiejś struktury ale nie sądzę". A ja przez ułamek sekundy widziałam jakieś jajeczko małe. Nie chce sobie robić nadziei. Na IP nie pójdę, bo w sumie jestem w 6t3d. Poczekam na wiadomość od dr Janosz i w piątek się umówię na wizytę. Niech ktoś inny zobaczy. :)
p.s. super się trzymacie :*
Tak jak mówię u mnie taka diagnoza się nie sprawdziła.. A godzinę później na usg serducha paliło, A tamta lekarka rzekomo nic nie widziała... także no.. zaciskam kciuki :* i co z tego że 6t3d? Ma prawo boleć Cię brzuch, masz prawo podjechać na IP nawet bez ciąży:*** ale zrobisz jak uważasz.
A jest szansa , że dr Janosz przyjmie Cię szybciej ?
 
Tak jak mówię u mnie taka diagnoza się nie sprawdziła.. A godzinę później na usg serducha paliło, A tamta lekarka rzekomo nic nie widziała... także no.. zaciskam kciuki :* i co z tego że 6t3d? Ma prawo boleć Cię brzuch, masz prawo podjechać na IP nawet bez ciąży:*** ale zrobisz jak uważasz.
A jest szansa , że dr Janosz przyjmie Cię szybciej ?
Niestety nie wiem. Zwykle odpisuje na moje wiadomości tekstowe w ciągu dnia. Jak ma chwilę. Więc cierpliwie poczekam. :) Ogólnie ciężko się dostać do niej na wizytę :) niektóre terminy w klinikach to szaleństwo. Może wpisze mnie na rezerwową ") martwię się tylko tym, że w sumie mam dużą już betę. bo tydzień temu była już ponad 25 tys. a podobno od 1,5 tys już coś na obrazie USG widać. Ehhhh no nic zobaczymy.
 
@Oczekujaca123 można powiedzieć, że stoję na razie w miejscu. Mąż miał infekcje i dość długo to ukrywał, problem zaczął się od marca brak erekcji lub problemy z dojściem. Brał antybiotyk i rzekomo jest dobrze, wczoraj nas ponioslo i 1 stosunek z orgazmem u męża od nie pamiętam kiedy tak się cieszyłam, a dziś skarżył się, że piecze go więc nie wiem co o tym myśleć. Ja dziś zaczęłam 1dc i może to przez suchość przed @. Jak się uda to jutro pójdzie do lekarza. Zamówiłam dziś żel conceive Plus może coś pomoże w tej kwestii. Chcę zacząć staranie w tym cyklu.
Szykujecie powoli wyprawkę? :) co tam u Was?
 
@Oczekujaca123 SN, mam już umowę z prywatną położna. Termin na 20 czerwca, ale chciałabym tak 10 już urodzić. Czuje się tak w miarę, szybko się meczę i miałam problem z pulsem i arytmia ostatnio. Mam niskie ciśnienie więc często mi słabo, dobrze że pogoda jest umiarkowana to lepiej mi się funkcjonuje. Już się nie mogę doczekać mojego Maksia :-)
 
Dlatego dziś na 17 ide do drugiego gina. Co u Ciebie się okazało?
U mnie było inaczej bo na dwóch wcześniejszych wizytach było serce które na tej ostatniej już nie miało czynności. Ale też nie mogłam uwierzyć więc pojechałam do szpitala.tam niestety potwierdzili ale nie przyjęli mnie na oddział,po tygodniu na przyjęciu znów USG i bez zmian,dalej brak akcji serca...
 
U mnie było inaczej bo na dwóch wcześniejszych wizytach było serce które na tej ostatniej już nie miało czynności. Ale też nie mogłam uwierzyć więc pojechałam do szpitala.tam niestety potwierdzili ale nie przyjęli mnie na oddział,po tygodniu na przyjęciu znów USG i bez zmian,dalej brak akcji serca...
Strasznie przykre :(
 
Ja też uważam że to jest jedna wielka bzdura. Będę nadal jeść częściej A mniej. Owoce jem tylko rano i to nie dziennie i nie w dużych ilościach. Warzywa mam przeważnie w każdym obiedzie i na kolację. Jem 0 8:00 śniadanie o 11:00 drugie śniadanie obiad o 14:00 jakaś przekąska o 17;00 i najpóźniej o 18:30 kolacja ale częściej nie jem kolacji niż ja jem. Między posiłkami pije dużo wody oraz shejki warzywne nie jem ziemniaków nie używam zwykłego oleju tylko rzepakowy A częściej oliwę z oliwek. Powiedział mi również że dieta bez chlebowa nic mi nie da. Ehh jestem rozczarowana podejściem lekarzy do pacjentek. A mój gin sam jest gruby A mi rady daje [emoji23][emoji23]

No i bardzo dobrze :) do tego jakiś minimalny ruch (na tyle na ile ci wolno) i będzie okej ;) i ostatni posiłek właśnie musi być przed spaniem, bo inaczej mocno wywala cukier na czczo.

Hej dziewczyny. Ja wróciłam od lekarza :( jest zarodek, ale serce nie bije. Jestem zrozpaczona ;( powiedzcie szczerze, może coś gdzieś kiedyś słyszałyście lub czytałyście - czy jest jeszcze szansa jakaś dla nas? Wg om dziś 7+0, wg usg 6+3. Lekarz miał nowy sprzęt i dokładnie sprawdzał, ale oznakow życia brak :( nie przeżyje kolejnego poronienia :( dlaczego mnie to znów spotyka ;(
Jeśli jest zarodek to spokojnie poczekaj. Bardzo możliwe że serduszko już bije :) że ciąża wychodzi 4 dni młodsza to się nie martw. Mogłaś mieć później owu, zagnieżdżanie mogło być dłuższe, albo po prostu lekarz milimetr dalej postawił znacznik i tak wyszło. Ja bym poczekala do piątku i poszła znowu na wizytę. Dziś już nie idź, bo jak znowu inny lekarz powie ci to samo to się zalamiesz a po co. Daj dziecku czas :)

Też właśnie wróciłam od lekarza. Jestem niby 6 +3 a nic nie widać, powiedział, że puste jajo płodowe...

Nie wiem jak Ci teraz pomóc, bo sama jestem jeszcze w szoku...

Ale nie widać nic nic? Jest sam pęcherzyk bez zarodka czy jest zarodek bez tętna??
 
reklama
Do góry