reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Charlotte21 @mohaaa Nie wiem co mam wam napisać, bo sama jestem w strachu :unsure: Plus jest taki ze bety wam rosły/ rosną i ze zarodek jest...:) a to, kiedy zobaczy się serduszko, na prawdę zależy od wielu czynników... może lekarz coś nie teges, może sprzęt. Wiem ze najbliższe dni będą się dla was ciągnąć w nieskończoność, ale w końcu mina i ja bym poszła zobaczyć oczywiście jeszcze za kilka dni... a nóż właśnie w tym momencie zaczynaja bić serduszka waszych maluchów...❤ Nie możecie się załamywać i poddawać...
No właśnie, trzeba być cierpliwym. Zobaczymy. Sprzęt akurat u mnie dziś był nowiutki niestety albo stety
 
reklama
Dziewczyny przy luteinie dopochowej dostanie się okres jak ma być ? Sorki że nic nie pisze ale ostatnio nie jestem na bieżąco postaram się was doczytać
 
@Izulla99 @młoda1994 ja wiem o co Wam chodzi :) chciałam tylko zaznaczyć, że to może nie być takie łatwe. Mój gin też jest super z niczym nie ma problemu, a mimo to na clo podstaw nie ma.
@młoda1994 mam znajomą w Niemczech mogę dopytać czy wie coś na temat wizyt prywatnych u gina jeśli chcesz,.
Ale to w każdym landzie jest inaczej. Inne warunki inne zasady. Chyba że mieszka w Turingi
 
Zazdroszczę wam dziewczyny tego entuzjazmu i wiary. I życzę by wszystko ułożyło się dobrze.

Slyszalyscie o 6cioraczkach z krk. Takie ciszę to chyba tylko z in vitro. Nie ukrywam że mimo bardzo trudnych tygodni które czekają ta rodzinę zazdroszczę im tej gromadki
 
@Charlotte21 @mohaaa Nie wiem co mam wam napisać, bo sama jestem w strachu :unsure: Plus jest taki ze bety wam rosły/ rosną i ze zarodek jest...:) a to, kiedy zobaczy się serduszko, na prawdę zależy od wielu czynników... może lekarz coś nie teges, może sprzęt. Wiem ze najbliższe dni będą się dla was ciągnąć w nieskończoność, ale w końcu mina i ja bym poszła zobaczyć oczywiście jeszcze za kilka dni... a nóż właśnie w tym momencie zaczynaja bić serduszka waszych maluchów...❤ Nie możecie się załamywać i poddawać...
U mnie jest ten problem, że lekarz nie dostrzegł zarodka :/ dodatkowo, z tego co czytałam, że jak pęcherzyk ciążowy jest większy niż 25 mm i jest pusty to już nie ma szans, a u mnie niby jest 30mm. Więc raczej już nic z tego nie będzie. Ale w czwartek idę na kolejną wizytę. Co ma być do będzie.
Trzymam za Ciebie kciuki :*
 
@Oczekujaca123 teraz doczytałam o wyprawce no to super, że macie już tyle ogarnięte i cieszę się, że masz tak wspaniałego męża :) pokoik różowo-niebieski? :D łóżeczka dwa czy jedno są takie dla bliźniąt? Aj kochana nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko jest dobrze u Was. Długo Cię nie było i zastanawiałam się jak tam sytuacja[emoji3590]
@Takaja123 pokoik turkusowo szary, meble bialo - niebieskie i biało - różowe, dwa osobne łóżeczka (może położę ich razem) , ale gdyby się nie polubili to niech mają osobno [emoji14]
Namiastka pokoju na zdjęciach układ będzie trochę inny no i brakuje jeszcze ozdób, i szuflad w komodzie ale to już drobnostki
Resized_20190509_215142.jpeg
Resized_20190509_214652(1).jpeg
Resized_20190509_215257.jpeg
Resized_20190509_215130.jpeg
Resized_20190512_201448.jpeg
 
Zazdroszczę wam dziewczyny tego entuzjazmu i wiary. I życzę by wszystko ułożyło się dobrze.

Slyszalyscie o 6cioraczkach z krk. Takie ciszę to chyba tylko z in vitro. Nie ukrywam że mimo bardzo trudnych tygodni które czekają ta rodzinę zazdroszczę im tej gromadki
@Oczekujaca123 teraz doczytałam o wyprawce no to super, że macie już tyle ogarnięte i cieszę się, że masz tak wspaniałego męża :) pokoik różowo-niebieski? :D łóżeczka dwa czy jedno są takie dla bliźniąt? Aj kochana nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko jest dobrze u Was. Długo Cię nie było i zastanawiałam się jak tam sytuacja[emoji3590]
@Takaja123 pokoik turkusowo szary, meble bialo - niebieskie i biało - różowe, dwa osobne łóżeczka (może położę ich razem) , ale gdyby się nie polubili to niech mają osobno [emoji14]
Namiastka pokoju na zdjęciach układ będzie trochę inny no i brakuje jeszcze ozdób, i szuflad w komodzie ale to już drobnostki
Zobacz załącznik 975526Zobacz załącznik 975527Zobacz załącznik 975528Zobacz załącznik 975529Zobacz załącznik 975530

@Lu_cy to już 3gi szpital gdzie widzę lewatywe przed CC , a w Chorzowie jak bylam to np przed oksytocyna też robili lewatywe dziewczynom

@M@lly tu gdzie jestem są trojaczki i piecioraczki naturalne [emoji15]
 
reklama
To jednak operacja, ale jeśli nie ma innego wyjścia to trzeba przez to przejść dla dobra malucha
No bardzo nie chciałam cc ale nie miałam wyjścia. Zdrowie wiki było najważniejsze.

Dziewczyny przy luteinie dopochowej dostanie się okres jak ma być ? Sorki że nic nie pisze ale ostatnio nie jestem na bieżąco postaram się was doczytać
Przyjdzie :)

Zazdroszczę wam dziewczyny tego entuzjazmu i wiary. I życzę by wszystko ułożyło się dobrze.

Slyszalyscie o 6cioraczkach z krk. Takie ciszę to chyba tylko z in vitro. Nie ukrywam że mimo bardzo trudnych tygodni które czekają ta rodzinę zazdroszczę im tej gromadki
Czytałam :) cała ciążę myśleli że będzie 5 a nie 6. Dopiero przy cc wyszło jak wyjeli 5 a tam jeszcze jedno :) tylko in vitro. Ja im nie zazdroszczę początków.
 
Do góry