reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 teraz doczytałam o wyprawce no to super, że macie już tyle ogarnięte i cieszę się, że masz tak wspaniałego męża :) pokoik różowo-niebieski? :D łóżeczka dwa czy jedno są takie dla bliźniąt? Aj kochana nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko jest dobrze u Was. Długo Cię nie było i zastanawiałam się jak tam sytuacja❤️
 
reklama
@Oczekujaca123 też mam taką cicha nadzieję, że wszystko wróci do normy :) opinie żel ma dobre i ponoć łatwiej zajść, a jak będzie to zobaczymy.

@Izulla99 @młoda1994 z tym clo to nie wiem czy tak załatwisz bo musisz mieć podstawy do tego by dostać. Ja sama chciałam żeby lekarz mi wypisal ale u mnie nie było podstawy bo owulka jest jedynie co mi dał to Miositogyn na wyrównanie cyklu i ponoć też wpływa na owulke.
Warto spróbować aby pomóc Młodej, tym bardziej że mój gin jest na prawde spoko :)
 
@Oczekujaca123 też mam taką cicha nadzieję, że wszystko wróci do normy :) opinie żel ma dobre i ponoć łatwiej zajść, a jak będzie to zobaczymy.

@Izulla99 @młoda1994 z tym clo to nie wiem czy tak załatwisz bo musisz mieć podstawy do tego by dostać. Ja sama chciałam żeby lekarz mi wypisal ale u mnie nie było podstawy bo owulka jest jedynie co mi dał to Miositogyn na wyrównanie cyklu i ponoć też wpływa na owulke.
Tak ale pisałam z nadzieja że ktoś ma na zbyciu ale jeśli koleżanka da radę załatwić u swojego gin to będę bardzo wdzięczna. Jeśli nie to trudno. To nie będzie jej wina.
 
Szczerze? Super ze robią. Bo załatwienie dwójki po cc to ciężkie przeżycie nieraz
Ja przy sn też chce mieć, nie widzę tego bez [emoji87] ale położna powiedziała że nie ma problemu, bo słyszałam że już się w szpitalach odchodzi całkiem od lewatywy
 
@Izulla99 @młoda1994 ja wiem o co Wam chodzi :) chciałam tylko zaznaczyć, że to może nie być takie łatwe. Mój gin też jest super z niczym nie ma problemu, a mimo to na clo podstaw nie ma.
@młoda1994 mam znajomą w Niemczech mogę dopytać czy wie coś na temat wizyt prywatnych u gina jeśli chcesz,.
 
Ja przy sn też chce mieć, nie widzę tego bez [emoji87] ale położna powiedziała że nie ma problemu, bo słyszałam że już się w szpitalach odchodzi całkiem od lewatywy

U mnie robią przed sn jeśli kobieta chce. Przed cc nie wiem, mi nie proponowali bo robili cc na cito. A zrobienie potem czegokolwiek co wymaga zaangażowania mięśni brzucha to niemożliwe
 
U mnie robią przed sn jeśli kobieta chce. Przed cc nie wiem, mi nie proponowali bo robili cc na cito. A zrobienie potem czegokolwiek co wymaga zaangażowania mięśni brzucha to niemożliwe
To jednak operacja, ale jeśli nie ma innego wyjścia to trzeba przez to przejść dla dobra malucha
 
reklama
@Charlotte21 @mohaaa Nie wiem co mam wam napisać, bo sama jestem w strachu :unsure: Plus jest taki ze bety wam rosły/ rosną i ze zarodek jest...:) a to, kiedy zobaczy się serduszko, na prawdę zależy od wielu czynników... może lekarz coś nie teges, może sprzęt. Wiem ze najbliższe dni będą się dla was ciągnąć w nieskończoność, ale w końcu mina i ja bym poszła zobaczyć oczywiście jeszcze za kilka dni... a nóż właśnie w tym momencie zaczynaja bić serduszka waszych maluchów...❤️ Nie możecie się załamywać i poddawać...
 
Do góry