reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam pytanie do Was. Mąż chce zrobić badanie nasienia w związku z moimi poronieniami z tym, że zastanawiamy się czy robić ogólne badanie nasienia czy te przeciwciała przeciwplemnikowe. Któraś z Was mi chyba pisała o nich tu na forum że warto zrobić. Zachodze w ciążę bez problemu, za każdym razem bije serce dziecku o przestaje w dalszych tygodniach stąd zastanawiam się czy robić też te ogólne badanie nasienia czy tylko przeciwciała. Co radzicie??
Warto zrobić oba, ale badanie nasienia nie ogólne a rozszerzone :-)
 
reklama
Ja tak myślę, chyba zrobię dodatkowe badanie na gęstość krwi po majówce. Dziś znów żyły zapadnięte, a ostatnim razem jak już coś znalazły to krew leciała tak powoli, że zdążyła skrzepnąć w próbówce. Hemoglobinę mam ładną ale nie miałam nigdy robionego rozmazu.
 
Ja tak myślę, chyba zrobię dodatkowe badanie na gęstość krwi po majówce. Dziś znów żyły zapadnięte, a ostatnim razem jak już coś znalazły to krew leciała tak powoli, że zdążyła skrzepnąć w próbówce. Hemoglobinę mam ładną ale nie miałam nigdy robionego rozmazu.
A jakie robiłaś badania po poronieniu?
 
Tak to jest rozszerzone i można zrobić od razu posiew jakby wyszły jakieś leukocyty, żeby męża dwa razy nie stresować. Około 30 zł płacilismy na posiew
A robił mąż przeciwciała przeciwplemnikowe?bo na stronie diagnostyki jest napisane ze to jest z krwi i się zastanawiam czy to te właściwe
 
Jestem po wizycie. Lekarz pobrał wymaz na chlamydia i posiew na wydzieline z pochwy. Ogólnie widać, że coś jest na rzeczy bo zaczerwienienie jest. Mam jakieś tabletki i dla męża na razie też przy okazji coś. Mam namiar na innego urologa żeby długo nie czekać
 
reklama
Dziewczynki proszę powiedzcie czy powinnam sie martwić. Odebrałam dzisiaj wyniki z moczu i wyszło ze mam dość liczne bakterie... Jutro ide na posiew i boję się strasznie... Tym bardziej ze właśnie mniej więcej w tym tygodniu serduszko mojego dziecka przestało bić... Nie czuje bólu przy oddawaniu moczu ani nie oddaje go jakoś częściej niż zwykle
 
Do góry