reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem zadowolona z mojego gina. Mąż idzie wcześniej na wizytę, już wszystko załatwione jutro idzie na analizę i posiew moczu. Dodatkowo mój gin wypisal dla męża jakąś masc i furagin żeby już jakoś zaczął leczenie. Ja czekam na swoje wyniki i jak przyjdą mam wysłać smsem wynik. Dodatkowo dostałam jakieś witaminy na poprawę owulki :) jest nadzieja, że wyleczymy się teraz i kolejny cykl już będzie można starać się. Tak po cichu liczę na to. Kupiłam mężowi witaminy erotic dla mężczyzn i będę tu teraz pilnować żeby wszystko wróciło do normy :)
Super. A jakie witaminy na poprawę owulki?
 
reklama
Jestem zadowolona z mojego gina. Mąż idzie wcześniej na wizytę, już wszystko załatwione jutro idzie na analizę i posiew moczu. Dodatkowo mój gin wypisal dla męża jakąś masc i furagin żeby już jakoś zaczął leczenie. Ja czekam na swoje wyniki i jak przyjdą mam wysłać smsem wynik. Dodatkowo dostałam jakieś witaminy na poprawę owulki :) jest nadzieja, że wyleczymy się teraz i kolejny cykl już będzie można starać się. Tak po cichu liczę na to. Kupiłam mężowi witaminy erotic dla mężczyzn i będę tu teraz pilnować żeby wszystko wróciło do normy :)
To dobre wiadomości, wszystko szybko wróci do normy i nim sie obejrzysz to ponowicie starania [emoji4] mnie chyba łapie jakies chorobsko, lewa strona zawalona jakby od zatok i goraco ech [emoji25] A jutro jadę nad morze troche sie zrelaksować pogrilowac i pospacerować.
 
A ja dziś nie wytrzymałam i zatestowałam...Wiem że większość Was powie że za wcześnie bo jestem 5 dni przed terminem @... biel aż raziła po oczach. Ale od 9 dni męczy mnie straszny ból piersi... powiekszyly się o conajmniej rozmiar. Nawet mój m zauważył że są 'inne ". Do tego tępy ból podbrzusza i klucie w jajnikach. 1 raz takie objawy zauwazylam przy 1 ciazy. Liczyłam że przy tak gwałtownych zmianach musi się pojawić chociaż cień cienia 2 kreski. A Tu blado [emoji2962]
 
@Dzoana88 wypij fervex i grzej się :) liczę, że szybko wyleczymy to dziadostwo. Wyniki będą dopiero po weekendzie majowym chociaż mąż może będzie miał jutro.


@adzik moze jeszcze nic straconego :) poczekaj do dnia @ i próbuj jeszcze raz zatestowac. Życzę powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
@adzik zrób betę z krwi. Mi w tej ciąży ani jeden sikaniec nie wyszedł pozytywny, a byłam już w 5tc gdy testowałam.

@Takaja123 te witaminy to jest to samo co ovarin. Głównie chodzi tu o Mio-inozytol, który jest w składzie i wpływa na gospodarkę hormonalną. Ja biorę już drugi miesiąc i niestety nawet nie miałam jeszcze żadnego cyklu z owulacją po poronieniu. Także mi pomaga jak umarłemu kadzidło.
Nie wiem co robić z tą owulką, ginka chciała żebym w tym cyklu też przyszła na monitoring, ale znów okres dostałam po 20 dniach i czas, w którym miałam do niej przyjść przypadł na okres świąteczny. Nie ogarniam dlaczego ta kobieta nie da mi po prostu hormonów żeby wyregulować cykl i ruszyć jajniki. Denerwuje mnie to podejście.
 
Dziękuję za wszystkie gratulacje :) jestem najszczesliwsza pod słońcem. Antek jest cudowny. Ładnie je, mam już coraz więcej mleczka. Co prawda używam teraz laktator żeby wygoic sutki ale idzie nam super. Jestem zakochana po uszy. Naprawdę warto było walczyć.
 

Załączniki

  • IMG_20190430_073815.jpg
    IMG_20190430_073815.jpg
    501,7 KB · Wyświetleń: 90
Jestem zadowolona z mojego gina. Mąż idzie wcześniej na wizytę, już wszystko załatwione jutro idzie na analizę i posiew moczu. Dodatkowo mój gin wypisal dla męża jakąś masc i furagin żeby już jakoś zaczął leczenie. Ja czekam na swoje wyniki i jak przyjdą mam wysłać smsem wynik. Dodatkowo dostałam jakieś witaminy na poprawę owulki :) jest nadzieja, że wyleczymy się teraz i kolejny cykl już będzie można starać się. Tak po cichu liczę na to. Kupiłam mężowi witaminy erotic dla mężczyzn i będę tu teraz pilnować żeby wszystko wróciło do normy :)
Bardzo się cieszę z takiego pozytywnego obrotu sprawy! Oby to nie było nic groźnego i szybciutko żebyście mogli się starać [emoji3590]
A ja dziś nie wytrzymałam i zatestowałam...Wiem że większość Was powie że za wcześnie bo jestem 5 dni przed terminem @... biel aż raziła po oczach. Ale od 9 dni męczy mnie straszny ból piersi... powiekszyly się o conajmniej rozmiar. Nawet mój m zauważył że są 'inne ". Do tego tępy ból podbrzusza i klucie w jajnikach. 1 raz takie objawy zauwazylam przy 1 ciazy. Liczyłam że przy tak gwałtownych zmianach musi się pojawić chociaż cień cienia 2 kreski. A Tu blado [emoji2962]
Najpewniej to poczekać te 14dpo, ale niektórym wychodzą testy już 10dpo. Poczekaj do terminu @ i zatestuj, albo leć na betę [emoji4]
 
reklama
@Madlein to u Ciebie powinna zastosować clo. Ja rozmawiałam z moim ginem i u mnie już widać znaczna poprawę tej owulki i śluzu niestety nie chciał wypisać mi clo bo nie ma podstaw dał mi tylko to. Może pójdź też do innego lekarza na konsultacje.

@Jivka dziękuję kochana za słowa wsparcia. Męża właśnie pogonilam na badania :) na razie analiza i posiew moczu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry