reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Zabulinka_86 ja na przeciwciała antykardiolipinowe miałam 5 dni roboczych, a beta 2-glikoproteinie 14dni roboczych ale wyniki miałam wcześniej.


@roki_1991 może pochwalisz się jakimś zdjęciem Wiki? :) a jak tam po cc wracasz do formy? Teściowa nie zawraca Ci głowy częstymi odwiedzinami?

Wracam wracam. Od soboty bez paracetamolu :D teściowa przychodzi co chwile, przynosząc jedzenie :p i dobrze bo nie muszę myśleć o tym żeby jeszcze gotować, tylko mam podane pod nos, mąż też. Także możemy spokojnie zajmować się wiki i odpocząć w międzyczasie.
Proszę, specjalnie dla ciebie i @ivvonka
DSC_0500.JPG
 
reklama
Wracam wracam. Od soboty bez paracetamolu :D teściowa przychodzi co chwile, przynosząc jedzenie [emoji14] i dobrze bo nie muszę myśleć o tym żeby jeszcze gotować, tylko mam podane pod nos, mąż też. Także możemy spokojnie zajmować się wiki i odpocząć w międzyczasie.
Proszę, specjalnie dla ciebie i @ivvonka
Zobacz załącznik 967064
Piękna Księżniczka [emoji3590]
Dobrze masz jednak z teściową, ja na początku nie mogłam się na tyle zorganizować żeby jeść sobie zrobić [emoji1787] Jakoś czasu mi na to brakowało [emoji14]
 
Wracam wracam. Od soboty bez paracetamolu :D teściowa przychodzi co chwile, przynosząc jedzenie [emoji14] i dobrze bo nie muszę myśleć o tym żeby jeszcze gotować, tylko mam podane pod nos, mąż też. Także możemy spokojnie zajmować się wiki i odpocząć w międzyczasie.
Proszę, specjalnie dla ciebie i @ivvonka
Zobacz załącznik 967064
Jaka słodziutka :-) dużo ma włosków
 
Wracam wracam. Od soboty bez paracetamolu :D teściowa przychodzi co chwile, przynosząc jedzenie [emoji14] i dobrze bo nie muszę myśleć o tym żeby jeszcze gotować, tylko mam podane pod nos, mąż też. Także możemy spokojnie zajmować się wiki i odpocząć w międzyczasie.
Proszę, specjalnie dla ciebie i @ivvonka
Zobacz załącznik 967064
Śliczna dziewczynka. Gratulacje raz jeszcze. Niech zdrowo rośnie i zdrówka życzę dla Was.
 
@roki_1991 Wikunia jest prześliczna.Ja to w ogóle bardzo się cieszę, że w końcu jesteś mamą. Tyle czekałaś.Walczyłaś jak lwica. Nagroda nie mogła być inna.Niech rośnie zdrowo maleńka.
No i super, że teściowa wspiera Was w gotowaniu.Mi na początku tak mama pomogła kilka razy,ale ona niestety ma do nas daleko i pracuje. Jednak to była ogromna pomoc i jaka pyszna. :):p
 
@roki_1991 kochana Wikunia jest prześliczna ❤️ cieszę się, że masz już swoją Księżniczkę przy sobie i dochodzisz do siebie. Wsparcie teściowej też jest dobre:) jednak mieszkanie z treściami nie jest takie złe :) całuski dla Wiki ❤️❤️❤️
 
Piękna Księżniczka [emoji3590]
Dobrze masz jednak z teściową, ja na początku nie mogłam się na tyle zorganizować żeby jeść sobie zrobić [emoji1787] Jakoś czasu mi na to brakowało [emoji14]
Jaka słodziutka :-) dużo ma włosków
Śliczna dziewczynka. Gratulacje raz jeszcze. Niech zdrowo rośnie i zdrówka życzę dla Was.
Dzięki dziewczyny :) no ma dużo czarnych włosów, po tacie. Teściowa bardzo dużo pomaga nosząc to jedzenie, bo na prawdę chodziłabym głodna albo jadła byle co... A tak mam lekko i zdrowo :)

@roki_1991 Wikunia jest prześliczna.Ja to w ogóle bardzo się cieszę, że w końcu jesteś mamą. Tyle czekałaś.Walczyłaś jak lwica. Nagroda nie mogła być inna.Niech rośnie zdrowo maleńka.
No i super, że teściowa wspiera Was w gotowaniu.Mi na początku tak mama pomogła kilka razy,ale ona niestety ma do nas daleko i pracuje. Jednak to była ogromna pomoc i jaka pyszna. :):p

Kochana, dziękuję Ci bardzo. Wiem że Ty zawsze we mnie wierzyłas że się uda i bardzo ci za to dziękuję! Bo tyle ciepłych słów ile od Ciebie płynęło, to na prawdę mega pomaga :)
Ja mocno trzymam kciuki za Twoją Ale i daj znać co tam u niej ;)
 
@roki_1991 :)
U nas... Ala ma się dobrze, trochę ząbki jej dokuczają, czwarta jedynka się przebija. Łapki w buzi codziennie.
Waży ok.7300. Gada po swojemu, nic jej nie rozumiem, a ona strasznie się napina żeby coś powiedzieć. To jest tak pełne wysiłku i emocji, że aż pocieszne.
Za dwa tygodnie operacja, więc już się trzęsę. Dobrze, że ona nie wie co ją czeka, bo byśmy się trzęsły obydwie. Jedna spanikowana w drużynie wystarczy.
 
reklama
Siedzę w kolejce do gina. Nie wiem czemu ale mam mega stresa jakbym szła na sciecie. Termin do urologa dopiero na 30 maja strasznie dlugooo. Może coś gin podpowie co zrobic.
 
Do góry