reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Przed testowaniem postaram się nie pić dużo wody i wytrzymać z moczem jak długo się da. Przed wizytą u ginekologa warto porobić testy owu i zobaczyć czy owu się u mnie odbywa.
 
U mnie z ogłoszeniem lokatorki w brzuchu to było szybko, bo pracuję w przedszkolu. Trafił pierwszy mc na zimę i żeby nie złapać czegoś od dzieciaków trzeba było iść na zwolnienie. Dyrektorka życzliwa, ale gadatliwa, a że zna moją ciocię to zaraz by jej radośnie obwieściła, a ta do swojego brata by zadzwoniła na 100% (mój tata), więc zanim złożyłam zwolnienie, musiałam powiedzieć rodzicom, żeby nie było, że od obcych ludzi się dowiadują.

@roki_1991 no i niech stoi grzecznie. Ma jeszcze góra trzy tygodnie. A Ty byś chciała już urodzić czy wolisz jeszcze podkarmić wewnętrznie królewnę? :)

@ivvonka no kope "lat" :* ♡
no kopę kopę. Trafnie ujęte. Temat na czasie. Ala takie te kopy wali, że czasami dziwię się, gdzie ona te cuda mieści. :eek:;)
 
U mnie z ogłoszeniem lokatorki w brzuchu to było szybko, bo pracuję w przedszkolu. Trafił pierwszy mc na zimę i żeby nie złapać czegoś od dzieciaków trzeba było iść na zwolnienie. Dyrektorka życzliwa, ale gadatliwa, a że zna moją ciocię to zaraz by jej radośnie obwieściła, a ta do swojego brata by zadzwoniła na 100% (mój tata), więc zanim złożyłam zwolnienie, musiałam powiedzieć rodzicom, żeby nie było, że od obcych ludzi się dowiadują.

@roki_1991 no i niech stoi grzecznie. Ma jeszcze góra trzy tygodnie. A Ty byś chciała już urodzić czy wolisz jeszcze podkarmić wewnętrznie królewnę? :)


no kopę kopę. Trafnie ujęte. Temat na czasie. Ala takie te kopy wali, że czasami dziwię się, gdzie ona te cuda mieści. :eek:;)

W sumie to chciałabym jeszcze święta spędzić spokojnie w domku ale po świętach już mogłaby wyjść ;) ciężko już, czuje się jak słoń, wszystkie czynności sprawiają tak na prawdę problem - prysznic, zmiana pozycji z boku na bok, wstawanie. Zgaga męczy czego nigdy nie było.. Poza tym bardzo chce juz wiedzieć czy z malutka wszystko będzie okej. Sama wiesz jak to jest
 
@roki_1991 no końcówka bywa ciężka, ale i tak fajnie Wam wyszło, że za gorąco nie jest. Bo jak wypada taka ufff końcówka na środek lata to ło matko i córko... No dobra, to ściskam kciuki, żeby ten zajączek, co to w kapuście coś chowa, po świętach się uaktywnił. :) Będzie dobrze, zobaczysz. Usg pokazuje zdrową, donoszoną dziewczynkę i tak będzie. :)
 
reklama
Do góry