reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@ivvonka w zeszłym roku koleżanka rodziła 31.07 były takie upały że bardzo było mi jej szkoda.. Ale to typ którego nie lubię (czytaj chude jak tyczka) mimo to nogi jej puchły okropnie...
@Takaja123 to ja trzymam też kciuki żeby @ nie przyszła ;)
@kb.karola90 rozumiem i łącze się w bólu z tobą ;)
U mnie jak pisałam, wszystko zamknięte na 4 spusty, ale na szczęście dziewczyny na majówkach mówią że przy pierwszym porodzie szyjka potrafi się szybko skrócić więc może jest nadzieja ;)
 
@Niepatrzwstecz i ja zaciskam swoje kciuki ❤ teraz już na pewno uda się :)

@Dzoana88 @coco07 a jak tam u Was? Już dzialacie? :)

My dziś coś zadzialalismy :p U mnie 12 dc, jajnik kłuł okropnie dziś, choć test robiłam Ok 19 i nic nie wyszło. Ale u mnie niestety tak jak młoda pisze, jest duży problem z utrzymaniem moczu bo ciagle pije i te testy robię praktycznie z białego moczu :oops: Ja nie wiem jak mam to zrobić żeby nie pic i nie sikać przez 2 godziny :o
Postaram się jutro i pojutrze bardzo bardzo mocno i może coś pokażą te paski :D
 
reklama
Do góry