reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tutaj chodzą pielęgniarki tylko do pacjentek którym trzeba zmienić kroplówkę ew. Coś podłączyć. Lekarza nie zobaczycie. A pielęgniarki info nie udzielą.. Ma być w okolicach 10 lekarz to od razu będę z nim rozmawiać
 
Lekarz na i obchdodzie otworzył kartę i powiedział że jest jak najbardziej echo płodu. Ale se względu na plamienia reżim szpitaly czyli leżeć i nawet nie siadać. Spodni też mam nie mieć tylko długa koszulę żeby nic nie wypychało macicy. Może jutro wyjdę, jak wyniki będą dobre
 
reklama
Lekarz na i obchdodzie otworzył kartę i powiedział że jest jak najbardziej echo płodu. Ale se względu na plamienia reżim szpitaly czyli leżeć i nawet nie siadać. Spodni też mam nie mieć tylko długa koszulę żeby nic nie wypychało macicy. Może jutro wyjdę, jak wyniki będą dobre

To super wieści :) Najważniejsze ze bije ❤️
Teraz lez i odpoczywaj, bo domyślam się ze ciężka noc za Tobą ...

@kb.karola90 Wlasnie, jak tam u was ? Wczoraj jak się nie odzywałaś, przez myśl mi przeszło, ze pewnie rodzisz Antosia:D
 
Do góry