reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lekarz na i obchdodzie otworzył kartę i powiedział że jest jak najbardziej echo płodu. Ale se względu na plamienia reżim szpitaly czyli leżeć i nawet nie siadać. Spodni też mam nie mieć tylko długa koszulę żeby nic nie wypychało macicy. Może jutro wyjdę, jak wyniki będą dobre
To bardzo dobra wiadomość, ale to takie nieludzkie że nikt nie powiedział Ci tego wczoraj ech. Trzymaj sie cieplutko [emoji173]
 
reklama
Lekarz na i obchdodzie otworzył kartę i powiedział że jest jak najbardziej echo płodu. Ale se względu na plamienia reżim szpitaly czyli leżeć i nawet nie siadać. Spodni też mam nie mieć tylko długa koszulę żeby nic nie wypychało macicy. Może jutro wyjdę, jak wyniki będą dobre
Super:)
 
@kb.karola90 może wyjdzie tak jak śmiała się do lekarza, że jeszcze będziesz miała wywoływany poród :) najważniejsze, że wszystko dobrze i idziesz do domku :) szczurki na pewno ucieszą się :D

@Psiara1996 dobrze, że dziś trafił się odpowiedni lekarz i coś więcej Ci powiedział. Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy ❤️
 
Dzisiejszy lekarz to była całkiem inna gadka. Miły uśmiechnięty pożartował ale najważniejsze uspokoił mnie. A ta babka wczoraj brak słów..
To widze ze wszystko zależy na jaka zmianę się trafi .. Ale najważniejsze że jesteś spokojniejsza teraz wypoczywaj dbaj o siebie oszczędzaj się i musi byc wszystko dobrze [emoji173]
 
Cis
@kb.karola90 może wyjdzie tak jak śmiała się do lekarza, że jeszcze będziesz miała wywoływany poród :) najważniejsze, że wszystko dobrze i idziesz do domku :) szczurki na pewno ucieszą się :D

@Psiara1996 dobrze, że dziś trafił się odpowiedni lekarz i coś więcej Ci powiedział. Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy ❤
Czuje ze sobie to wykrakałam :D no ale najważniejsze że udało się donosic. Jak Książę zdecyduje się wyjść to byleby był zdrowy. Tylko to się liczy. Bardzo nie mogę się już doczekać ale wiadomo że zdrowie Antosia jest najważniejsze i ile będzie trzeba tyle będziemy czekać :)
 
reklama
@Takaja123 @coco07 Dziewczynki nic kompletnie się nie dzieje. Idziemy dzisiaj do domu. Szyjka nadal jest fakt faktem krótka i miękka ale jest. Rozwarcie 1-1,5cm. Na ktg nic się nie pisze. Także czekamy dalej :)

No to czekamy spokojnie na przywitanie księcia :) chociaż u ciebie jakieś szanse na poród, bo u mnie wszystko zamknięte na 4 spusty. Szyjka długa twarda zamknięta i wysoko.. Jak mnie w czwartek badała taka młoda gin to nie mogła jej dosięgnąć....

Dzisiejszy lekarz to była całkiem inna gadka. Miły uśmiechnięty pożartował ale najważniejsze uspokoił mnie. A ta babka wczoraj brak słów..
Najważniejsze że dzidziuś żyje :) a te plamienia to może jakiś krwiaczek niegroźny. Dobrze ze dziś lepszy lekarz i w końcu coś wiesz :)
 
Do góry