reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A więc sytuacja moja wyglada następująco
Wynikow jak nie było tak nie ma
I co mnie ogromnie dziwi to dziś w nocy bez zadnych wcześniejszych objawów dostalam boli brzucha i @ ! To chyba wszystko jasne [emoji17] dziwi mnie to ze tak szybko przyszla @.
dziekuje Wam za kciuki i przepraszam za lekkie zamieszanie.
 
Ja mam już wynik homocysteiny.
9,40 µmol/L SUUPER!
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ wcześniej homocysteina wynosiła 15 µmol/L.
Suplementuję się folianami :-)
 
reklama
@Dzoana88 ta @ przychodzi zawsze w nieodpowiednim momencie. Kochana czeka nas kolejny cykl starań :*
Ja to się kompletnie nie spodziewałam teraz że dostanę A jak już to za 4 dni, dziwne że tak szybko.
W takim razie w nowy rok wypije za zdrowie i szczescie tych co nie moga [emoji4]
Ty chyba troszkę szybciej masz plodne niz ja co?? Wsumie ja to już nie wiem sama kiedy bo ta @ jakas szybsza niż inne. Jak to gin powiedział kochac się z miloscia i regularnie co 2-3 dni i będzie dobrze [emoji6][emoji16]
 
Do góry