reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

nie miałam robionej toxo lepiej przed zrobić gorzej podobno jak jesteś i ja masz a mi p dr powiedziała że jeśli to pierwsze poronienie to nie ma sensu badań hmm tyle dalej próbować jeśli przy kolejnych to już komplet badań co lekarz inna teoria
Moja gin powiedziała za pierwszym razem tak samo. I posłuchałam jej.... Efekt? Druga strata, po której usłyszałam to samo - przypadek nie warto robić badań. Nie posłuchalam, zrobiłam i wyszło kilka kwiatków. Odpowiednie leczenie, teraz leki w ciąży i póki co 23tc. Decyzja należy do ciebie.
Dziewczyna bierzecie jakieś witaminki przed ciaza a po poronieniu ? Coś godnego polecenia :happy2:
Ja brałam prenatal uno i mi on akurat bardzo pasował :)
To daj znać @Dzoana88 bo też jestem ciekawa twojego wyniku :)

Jak mogę edytować swój profil ? Może któraś z dziewczyn pomóc ?

Nie wiem co konkretnie potrzebujesz, ale na tym pasku na górze klikasz w swoją ikonkę profilu i otwiera się możliwość edytowania profilu :)
Będzie dobrze kochana [emoji173] nie stresuj się bo to szkodzi dzidzi
Ja nadal bez wyników bety i chyba sie niestety dziś nie doczekam. Szkoda

Nie wiem w jakiż labie robiłaś, ale ja kiedyś robiąc w diagnostyce właśnie betę, wyniki miałam dopiero o 22.... Więc może jednak są? :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa niedawno moja ciaza obumarła, musiałam miec usuwane dziecko pod narkoza. Mam pytanie kiedy u Was zaczęły sie normalne cykle i ile lekarz kazal wam czekac z następną próbą?
Czesc, bardzo mi przykro ;*
Po pierwsze to zalezy tez od tyg w ktorym bylas. I czy bylo to lyzeczkowanie, porod SN czy CC. Wiekszosc lekarzy zaleca 3-6miesięcy ostateczna decyzje podejmuje sie po badaniu usg gdzie lekarz sprawdza jak sie wszystko goi, wtedy tez zdecyduje. Ja urodzilam w 23tc SN owu mialam jakos po 3 tyg okres po ok 5. Potem wszystko jak w zegarku wrocilo. Mialam zgode po 3 @ , udalo sie. Ale juz po 2 @ lekarka mowila ze wyglada wszystko dobrze. Duzo zalezy tez od etapu straty i samopoczucia psychicznego... ja korzystalam z pomocy psycholog dzieki ktorej jestem w tym miejscu jakim jestem a bylo ciezko chowajac swoje dziecko :(
Powodzenia ;*

Swiatelko dla Twojego Aniolka, daj soboe czas na smutek i zalobe. To jest potrzebne
 
Czesc, bardzo mi przykro ;*
Po pierwsze to zalezy tez od tyg w ktorym bylas. I czy bylo to lyzeczkowanie, porod SN czy CC. Wiekszosc lekarzy zaleca 3-6miesięcy ostateczna decyzje podejmuje sie po badaniu usg gdzie lekarz sprawdza jak sie wszystko goi, wtedy tez zdecyduje. Ja urodzilam w 23tc SN owu mialam jakos po 3 tyg okres po ok 5. Potem wszystko jak w zegarku wrocilo. Mialam zgode po 3 @ , udalo sie. Ale juz po 2 @ lekarka mowila ze wyglada wszystko dobrze. Duzo zalezy tez od etapu straty i samopoczucia psychicznego... ja korzystalam z pomocy psycholog dzieki ktorej jestem w tym miejscu jakim jestem a bylo ciezko chowajac swoje dziecko :(
Powodzenia ;*

Swiatelko dla Twojego Aniolka, daj soboe czas na smutek i zalobe. To jest potrzebne
Miałam łyzeczkowanie, w 8 tyg dziecko juz nie zylo (nawet serduszka nie uslyszlam)ja bylam w 11tc i nie mialam zadnych objawów poszlam na kontrole szyjka zamknieta i serce nie biło, gin stwierdzila martwa ciaze.
Jsstem dobrej mysli chce dac organizmowi czas na regeneracje i znowu probować.Nastepna wizyte u ginekolog mam 7 stycznia.
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa niedawno moja ciaza obumarła, musiałam miec usuwane dziecko pod narkoza. Mam pytanie kiedy u Was zaczęły sie normalne cykle i ile lekarz kazal wam czekac z następną próbą?
Przykro mi [emoji3525][emoji3525]
To bardzo indywidualne i musisz zaufać temu co powie Twój lekarz. Mi dał zielone światło po 2@ i porodzie w 19tc +łyżeczkowanie w narkozie.
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa niedawno moja ciaza obumarła, musiałam miec usuwane dziecko pod narkoza. Mam pytanie kiedy u Was zaczęły sie normalne cykle i ile lekarz kazal wam czekac z następną próbą?
Witaj. Bardzo mi przykro. Jeśli chodzi o starania to u mnie dostałam zielone światło po dwóch cyklach, też miałam zabieg. Na wizycie kontrolnej po 3 tyg wszystko zagoilo się ale i tak lekarz zalecił odczekać. W moim przypadku cykl wyrównał się dopiero teraz czyli trzeci okres od poronienia. Przyszła w terminie i taki jak miałam wcześniej 5 dni i nie obfity bo dwa wcześniejsze to była masakra.

@aga9921 ja jestem tego samego zdania co @roki_1991 warto robić badania. Ja sobie nie wyobrażam żebym musiała drugi raz przechodzić przez to samo. Wiadomo, że nikt nie da mi pewności, że teraz na pewno będzie dobrze ale zrobiłam wszystko żeby zapobiec i mam dodatkowe zabezpieczenie.

@Dzoana88 cały czas kciuki zacisniete :)

@kb.karola90 kochana nie stresuj się na pewno będzie dobrze masz leki i szybko pozbędziesz się tej unfekcji. Tule Cię :*
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa niedawno moja ciaza obumarła, musiałam miec usuwane dziecko pod narkoza. Mam pytanie kiedy u Was zaczęły sie normalne cykle i ile lekarz kazal wam czekac z następną próbą?
Witam przykro mi z powodu straty.
W moim przypadku też serduszko przestało bić w 10 tygodniu. Lecz zabiegu nie miałem samoistnie poronilam. Od lekarza dostałam zielone światło po pierwszej @. Tak więc grudzień już jestem po staraniach i czekam teraz na testowanie a do 7 lub 8 stycznia.
Jeszcze dodam że u mnie owulacja jest stymulowana clarzole I zastrzyk ovitrelle na pęcherzyki.
Dziewczyny dobrze radzą. Dzięki nim zrobiłam badania chociaż jestem po pierwszej stracie. Wszystkie prywatnie więc płaciłem. Teraz wiem na czym stoję i jestem zabezpieczona.
 
Miałam łyżeczkowanie, w 8 tyg dziecko juz nie zylo (nawet serduszka nie uslyszlam)ja bylam w 11tc i nie miałam żadnych objawów poszłam na kontrole szyjka zamknięta i serce nie biło, gin stwierdziła martwa ciąże.
Jestem dobrej myśli chce dac organizmowi czas na regeneracje i znowu probować.Nastepna wizyte u ginekolog mam 7 stycznia.

Hej chciałam Cię pocieszyć że miałam bardzo podobnie 9tc poszła na pierwsze usg, szyjka zamknięta w sensie ciąża idealna oprócz tego że serce wogle nie biło ...szok, płacz a potem zabieg :( obecnie jestem po 2@ i mam zamiar próbować ale też idę do ginekologa 3stycznia żeby badania porobić. Będzie dobrze musisz wierzyć,że się uda tak jak ja trzymaj się :) a robiłaś jakieś badania ?
 
Moja gin powiedziała za pierwszym razem tak samo. I posłuchałam jej.... Efekt? Druga strata, po której usłyszałam to samo - przypadek nie warto robić badań. Nie posłuchalam, zrobiłam i wyszło kilka kwiatków. Odpowiednie leczenie, teraz leki w ciąży i póki co 23tc. Decyzja należy do ciebie.

Ja brałam prenatal uno i mi on akurat bardzo pasował :)


Nie wiem co konkretnie potrzebujesz, ale na tym pasku na górze klikasz w swoją ikonkę profilu i otwiera się możliwość edytowania profilu :)


Nie wiem w jakiż labie robiłaś, ale ja kiedyś robiąc w diagnostyce właśnie betę, wyniki miałam dopiero o 22.... Więc może jednak są? :)
Robilam w diagnostyce, ciekawe czy jest szansa że będą w sobote wyniki... jakoś watpie. Przyjdzie mi czekać do poniedziałku A myślałam że sobie pomogę jak pójdę na bete bo będę wiedziała chociaż na czym stoję [emoji14][emoji14][emoji14]
 
Robilam w diagnostyce, ciekawe czy jest szansa że będą w sobote wyniki... jakoś watpie. Przyjdzie mi czekać do poniedziałku A myślałam że sobie pomogę jak pójdę na bete bo będę wiedziała chociaż na czym stoję
emoji14.png
emoji14.png
emoji14.png
Myślę że jest duża szansa na wynik w sobotę. Już mi kciuki poodpadały...hahaha :)
 
reklama
Robilam w diagnostyce, ciekawe czy jest szansa że będą w sobote wyniki... jakoś watpie. Przyjdzie mi czekać do poniedziałku A myślałam że sobie pomogę jak pójdę na bete bo będę wiedziała chociaż na czym stoję [emoji14][emoji14][emoji14]
Może mieli jakieś opóźnienie. Tylko dziwne że jak powiedzieli że wyniki będą po 16 to powinny być moim zdaniem.
Dalej trzymam kciuki. Oby był ładny wynik
 
Do góry