reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Taka prawda najlepiej to nie myśleć o ciąży bo tak przeważnie jest. W te święta to odpoczywam i mam nadzieję że nowy rok przyniesie upragnione 2 kreski i zdrowych 9 miesięcy dwupaku
 
reklama
Mam wrażenie ze ten mój termin to jest dopiero za 100 lat...a mianowicie 19.04 :) dziękuję bardzo za wsparcie :* a jak tam u Ciebie?? :)

A który u Ciebie dokładnie tydzień? U mnie dzisiaj 22. Ja chcę być juz chociaż w tym 28tc i wtedy troszkę odetchnę :) a u Ciebie napewno dobrze, nie ma innej opcji :D może kiedyś skumamy Twoją Księżniczkę i z moim Księciem :D

U mnie wczoraj był półmetek :) dziś 20+1 także dlatego mówię że jeszcze te 10 tyg trzeba wytrzymać...
 
Piła lub brała któraś z Was olej z wiesiołka?
Bo jak na razie zakupiłam sobie prenatal uno i zastanawiam się jeszcze nad tym. W prenatal uno jest już folaktiv więc chyba osobnych nie potrzebuje tabletek.
Jakieś jeszcze bierzecie tabletki. Mam też od ortodontki vigantoletten 1000 i calperos 1000. Tutaj dostałam je że względu chyba zębów.
 
@Ela93 innego folianu nie potrzebujesz, tu jest fajna dawka :) witamina D3 jak najbardziej wskazana, a to trzecie to nie wiem co to :)
Oleju nie brałam to nie powiem, ale tu kiedyś dziewczyny polecały
 
reklama
Do góry