reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Dzoana88 to super :) pogadaj z lekarzem czy byłby w stanie wypisać Ci zaświadczenie do lekarza rodzinnego aby mieć na NFZ mój lekarz sam mi to zaproponował, a podstawke do tego ma no wynik PAI i poronienie.

To masz super lekarza bo moja gin powiedziała ze pai i poronienie nie da zastrzyków . Jakie dała zaświadczenie do rodzinnego ? Może ja tez bym spróbowała w ten sposób . A pai jakie masz ?
 
To chyba tak zrobię w następnym cyklu. Zazwyczaj miałam regularnie wszystko i na postawie obserwacji wiedziałam, a teraz troszkę zglupialam bo pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego. Dziękuję Ci za podpowiedź.

Jest możliwe bo ja mam cykle 28-30 dni i w maju jak byłam na monitoringu cyklu w 8dniu to już byłam po owu aż dziwne było dla mojej gin . Zawsze mam ok 12-14 dnia bo chodziłam i testy robiłam a wtedy miałam odrazu po okresie
 
Hej dziewczyny. Wg om dziś 5t4d. Dziś ten dzień, w którym poroniłam ciąże we wrześniu. Boli mnie brzuch, ale to ciut inny ból jak przy poronieniu. Wczoraj przy podcieraniu zauważyłam takie jasnobrązowe pasemka śluzu w normalnej wydzielinie. Takie gdzieniegdzie. :(
Biorę tylko duphaston 3x1.. mojego lekarza nie ma :( martwić się?
 
To masz super lekarza bo moja gin powiedziała ze pai i poronienie nie da zastrzyków . Jakie dała zaświadczenie do rodzinnego ? Może ja tez bym spróbowała w ten sposób . A pai jakie masz ?
Zaświadczenia jeszcze nie mam bo nie biorę jeszcze. Jak już wystawi dam Ci znać. Może powinnaś zmienić lekarza? Nie myślałaś o tym? Ja robiłam z krwi i tam jest opisowka, której nie rozumiem... W wolnej chwili jeśli chcesz mogę zdjęcie wrzucić. U mnie lekarz sam wyszedł z tą inicjatywa i heparyna jak najbardziej wskazana

@Pannacota zadzwoń do swojego lekarza lub podejdź na IP i wtedy wszystkiego się dowiesz, ja na Twoim miejscu tak bym zrobiła i nie czekała...
 
Hej dziewczyny. Wg om dziś 5t4d. Dziś ten dzień, w którym poroniłam ciąże we wrześniu. Boli mnie brzuch, ale to ciut inny ból jak przy poronieniu. Wczoraj przy podcieraniu zauważyłam takie jasnobrązowe pasemka śluzu w normalnej wydzielinie. Takie gdzieniegdzie. :(
Biorę tylko duphaston 3x1.. mojego lekarza nie ma :( martwić się?
Ja jestem panikara - nie ma lekarza jest zabarwiony sluz = jade na IP , ale ! Ja jestem jiz prawie w 12tc ciagle mam silne bole, dziwne uplawy, sluz ktpry mial juz chyba kazdy kolor teczy, i konsystencje i ksztalty z kosmosu.... i wszystko poki co jest ok. W srode tez bylam juz na IP bp brzuch tak bolal ze myslalam ze to koniec a tam wszystko ok, dostalam zastrzyk przeciwbólowy i propozycje zostania... odmówiłam bo lekarz sam uznal , ze biore jiz maksymalne dawki tego co mogliby mi podac.. wiec moglabym tylko lezec... a lezec to ja moge w domu. No i od wczoraj troche lepiej juz nawet nospy nie musze brac.
Ciezkie te nasze ciaze , alw co zrobić :(
Ja niby przerobilam jiz ciaze do 23tc wiec wiem , ze macica sie rozciąga itp, ale teraz mam blizniaki... no wiec znow wszystko inaczej
 
@Aneczka85_01 a próbowałaś może wziąć zaświadczenie od genetyka dla ginekologa lub rodzinnego? Bo jeśli gin nie chce dać Ci heparyny to warto pójść do genetyka.

@Oczekujaca123 ja uważam, że lepiej pójść raz za dużo niż raz za mało. Po poronieniu to też jest inaczej bo teraz wszystko jest niepokojące. I ja wiem, ze będę biegać do lekarza jak tylko coś mnie zaniepokoi
 
Hej dziewczyny. Wg om dziś 5t4d. Dziś ten dzień, w którym poroniłam ciąże we wrześniu. Boli mnie brzuch, ale to ciut inny ból jak przy poronieniu. Wczoraj przy podcieraniu zauważyłam takie jasnobrązowe pasemka śluzu w normalnej wydzielinie. Takie gdzieniegdzie. :(
Biorę tylko duphaston 3x1.. mojego lekarza nie ma :( martwić się?
Moim zdaniem każde plamienie trzeba sprawdzić, jak nie ma lekarza to IP. Może włącza Ci też luteine. Ale nie martw się bo na tym etapie plamienia to coś normalnego. Ja plamiłam jakoś od połowy 4tc do 10tc. Możesz też dla swojego spokoju podjechać i zrobić betę i po 48h sprawdzić czy przerasta prawidłowo.
 
reklama
@Aneczka85_01 a próbowałaś może wziąć zaświadczenie od genetyka dla ginekologa lub rodzinnego? Bo jeśli gin nie chce dać Ci heparyny to warto pójść do genetyka.

@Oczekujaca123 ja uważam, że lepiej pójść raz za dużo niż raz za mało. Po poronieniu to też jest inaczej bo teraz wszystko jest niepokojące. I ja wiem, ze będę biegać do lekarza jak tylko coś mnie zaniepokoi

Właśnie genetyk powiedział ze acard wystarczy i ze gin zdecyduje . Byłam u dwóch gin i obie powiedziały ze nie ma wskazań . Myśle jeszcze nad pójściem do trzeciej gin
 
Do góry