reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Właśnie genetyk powiedział ze acard wystarczy i ze gin zdecyduje . Byłam u dwóch gin i obie powiedziały ze nie ma wskazań . Myśle jeszcze nad pójściem do trzeciej gin
A to dziwnie jak tak. Może idź do trzeciego i nic nie mów tylko pokaż wyniki mutacji i niech sam myśli. Moj od razu powiedział, że heparyna i być może tylko do 12 tyg a później przejść na doustne. Ale więcej okaże się jak już będę w ciąży i zacznę stosować. Mój lekarz nie jest za acardem do 12tyg nie zaleca brania
 
reklama
Hej dziewczyny. Wg om dziś 5t4d. Dziś ten dzień, w którym poroniłam ciąże we wrześniu. Boli mnie brzuch, ale to ciut inny ból jak przy poronieniu. Wczoraj przy podcieraniu zauważyłam takie jasnobrązowe pasemka śluzu w normalnej wydzielinie. Takie gdzieniegdzie. :(
Biorę tylko duphaston 3x1.. mojego lekarza nie ma :( martwić się?
Najlepiej podjedź na IP, u mnie na takie bóle brzucha super pomogła luteina dopochwowa 3x1. Myślę że jak poprosisz o receptę to nie będzie problemu. Ja miałam takie bóle na początku, bardzo się ich bałam po tej luteine wszystko przeszło i odkąd biorę 3x1 żadne plamienia się nie powtórzyły. Także dla własnego spokoju jedź żeby Cię zbadali, nie ma sensu się stresować
 
Jeśli pojawiają się plemienia jedz na ip i nie czekaj. Nie ma co trzeba sprawdzić czy wszystko z fasolką w porządku. Też miałam dostałam tak samo duphaston 3x1 plamienie w ciagu 7 dni przeszło ale dzieciątko nie przeżyło
Też jestem ciekawa co powie mi lekarz na moje wyniki i czy mi zaleci heparyne. Jeśli nie to mu powiem o tym że wiem i że chce brać bo nie mam zamiaru stracić kolejnego dzieciatka
 
@Takaja123 a jak u Ciebie te starania w środę idziesz na betę? My zaczynam od wtorku ale jak wyjdzie to się okaże w czasie.
Słyszałam że przy nie których tych mutacjach powinno się zrobić homocysteina?
 
@Ela93 pierwsze zrobię test i zobaczymy za bardzo się nie zastanawiam nad tym na razie :) ja robiłam i wyszła mi 4,84 przy normie 4,44 - 13,56 i przy braniu już ponad pół roku mały przyrost był i okazało się, że mam tą mutacje. Możesz zrobić i zobaczysz jak u Ciebie wyjdzie.
 
@Takaja123 a jak u Ciebie te starania w środę idziesz na betę? My zaczynam od wtorku ale jak wyjdzie to się okaże w czasie.
Słyszałam że przy nie których tych mutacjach powinno się zrobić homocysteina?
Ja miałam przy mutacji 13.5, w 3 tyg zbilam do 10 to nadal duzo, teraz zaczęłam starania i mysle ze może być na wysokości 9
 
@Dzoana88 właśnie zrobię zobaczymy. Teraz zaczęłam brać te witaminy metylowe więc powinna się zbić. A wychodzi w krwi że biorę jakieś leki bo wiem że w niektórych wychodziło.
@Takaja123 i dobrze bo jak za bardzo się nastawisz to potem rozczarowanie jest gorsze.
 
reklama
Do góry