reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny może mnie jeszcze ktoraś pamięta :-)
Nie było mnie tu bardzo długo przez co już totalnie nie nadrobię forum. Cały swoj wolny czas poświęcam synkowi ale jestescie w moich myslach i jestem ciekawa co tam u Was? Jest tutaj jakiś nowy brzuszek? Jak tam brzuchatki te ktore niedlugo powitają swoje maluszki? (Oprocz @Totois30 bo z nią jestem na biezaco hihi). Trzymam za Wszystkie kciuki ✊✊✊ a te ktore niestety tutaj dołączyly- tulę.
Buziaki ode mnie i ponad 2-miesięcznego Miłosia ;*
 
Dziewczyny czy któras z Was bierze zestaw witamin Fibrotin? Jakieś opinie macie? Mam próbkę tych witamin i okazuje się, że ma fajny skład.
 
@roki_1991 czy zaczęłaś starania mimo nieregularnej miesiączki? Chcieliśmy po @ zacząć starania, a teraz nie wiem czy czekać aż wszystko się ureguluję czy to nie ma nic do rzeczy? Jak byli u Was?

Ja długo czekałam po drugiej stracie ale nie ze względu na nieregularne @ bo z tym raczej nie było problemu, tylko robiłam badania i powiedziałam M że nie ma starań dopóki nie znajdę przyczyny strat i nie będę mieć leków.

Byłam dziś zbadać progesteron (23dc)
Podpowiecie czy wszystko okej ?

Wynik świadczy że miałaś owu w tym cyklu, także jest bardzo dobrze :)

Ja tak nigdy nie mialam tymbardziej ze to bol dosc silny atak ledwo dalam rade dojsc do lozka opierajac sie o ściany nie wiem czy to normalne... :( dzis skonczony 8.nie wiem jak to liczyc czy slonczony 8 i zaczyna sie 9 czy po prostu 8 [emoji14]
Jutro ide do gin po zwolnienie to jej powiem o tych zawrotach i zlym samopoczuciu. Ciekawe czy zrobi mi usg skoro mialam w piatek, ale martwie sie xzy u dzieckakow wszystko ok.. :(
Brzuch wywalilo mi jakos tydzien temu... wyskoczył jakbym byla w 5 miesiacu , nie da sie ukryc

Co do tygodni, ja liczę że jak jest np 10+3 to jest skończone 10 tygodni czyli leci 11 więc mówię że jestem w 11 tyg :)
A co do złego samopoczucia to też wam pisałam kiedyś że miałam dokładnie tak samo. U mnie pomagało jak się położyłam i trochę leżałam, ale potem musiałam coś zjeść bo wiem że u mnie to kwestia jedzenia była. Na szczęście to nie jest tak ze jak się źle czujemy to dzieciaczkowi coś się dzieje, także spokojnie :)

Ja mam takie badania w tym co płacę

Mutacja V Leiden, Mutacja protombiny, Warianty (C677T, A1298C) genu MTHFR, Mutacje w genie PAI-1, V R2, obecność genów (HLA-DQ22, HLA-Dq2,5; HLA-DQ8)

To wygląda jak test na trombofilie i celiakie razem, by te trzy ostatnie geny to właśnie geny odpowiedzialne za celiakie. Dlatego ten pakiet jest droższy. A mówiłam że w labie pobranie jest droższe niż pakiet do domu, to nie wierzyłas :p co do konsultacji jeśli masz w pakiecie to korzystaj, chociaż nic nowego się nie dowiesz poza tym co tu od nas. Czyli przy mthfr metyle a przy reszcie heparyna w ciąży. Przy celiaki unikanie glutenu, tyle.

Cześć dziewczyny może mnie jeszcze ktoraś pamięta :-)
Nie było mnie tu bardzo długo przez co już totalnie nie nadrobię forum. Cały swoj wolny czas poświęcam synkowi ale jestescie w moich myslach i jestem ciekawa co tam u Was? Jest tutaj jakiś nowy brzuszek? Jak tam brzuchatki te ktore niedlugo powitają swoje maluszki? (Oprocz @Totois30 bo z nią jestem na biezaco hihi). Trzymam za Wszystkie kciuki ✊✊✊ a te ktore niestety tutaj dołączyly- tulę.
Buziaki ode mnie i ponad 2-miesięcznego Miłosia ;*

Oczywiście że Cię pamiętam! :) i super ze wszystko u was okej, bo długo się nie odzywałas i się martwiłam czy wszystko dobrze :) co do brzuszków to u mnie aktualnie 16+6, jutro wizyta i mam nadzieję że wszystko na niej będzie okej :)

Przepraszam że dopiero dziś odpisuje, ale tak mnie wczoraj głowa bolała że nie mogłam funkcjonować.... Ale wytrzymałam bez leków i jestem z siebie dumna :) teraz trzeba wstać na jakieś śniadanie :)
 
reklama
Na 10:15 śmigam na wizytę kontrolna szwu...
Proszę, trzymajcie kciuki :)
Trzymam kciuki.

U mnie lekarka zmniejszyla dawke glucophage i mowila, ze bedziemy powoli schodzic, moje cukry sa niskie, rano wpadam w niedocukrzenie.... to nie jest ok. Wiec wizyte u diabetologa mam co tydzien. U gin co dwa. Zobaczymy ;) mam nadzieje, ze te zle samopoczucie to bylo jednak przez cukier , ktory na czczo byl niski a ja za wiele jie zjadlam i wzielam sie na pieczenie chleba.. troche postalam i moze jeszcze cukier sie nie podniosl az tak... potem juz zmierzylam byl ok ale moze zw pozno zjadlam. Ja ostatnio padam o 20... max21... rano mam problem zczolgac sie z lozka na sniadanie...
 
Do góry