reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 wlasnie czytałam ze niektóre kobiety mimo wszystko dostają okres. Mnie pobolewa podbrzusze, wczoraj miałam bardzo twarde w miejscu macicy. No i piersi bolą bardzo, tak samo jak w cyklu, w którym poroniłam. Ale nie nakręcam się, czekam spokojnie do poniedziałku.

Boje się trochę choć nie wiem czy mam czego. Boje się, ze jeśli zajde to ciąża będzie dość ryzykowna. Mam racje?
 
reklama
@roki_1991 wlasnie czytałam ze niektóre kobiety mimo wszystko dostają okres. Mnie pobolewa podbrzusze, wczoraj miałam bardzo twarde w miejscu macicy. No i piersi bolą bardzo, tak samo jak w cyklu, w którym poroniłam. Ale nie nakręcam się, czekam spokojnie do poniedziałku.

Boje się trochę choć nie wiem czy mam czego. Boje się, ze jeśli zajde to ciąża będzie dość ryzykowna. Mam racje?
Wcale nie musi być ryzykowna. Nie masz się czego bać :* będę trzymać kciuki:)
 
@roki_1991 wlasnie czytałam ze niektóre kobiety mimo wszystko dostają okres. Mnie pobolewa podbrzusze, wczoraj miałam bardzo twarde w miejscu macicy. No i piersi bolą bardzo, tak samo jak w cyklu, w którym poroniłam. Ale nie nakręcam się, czekam spokojnie do poniedziałku.

Boje się trochę choć nie wiem czy mam czego. Boje się, ze jeśli zajde to ciąża będzie dość ryzykowna. Mam racje?

Każda ciąża dla nas będzie ryzykowna, w sensie o każdą będziemy się bardzo martwić. Bez względu na to czy miesiąc czy rok po poronieniu. Co do dupka to nie słyszałam osobiście żeby ktoś dostał przy jego braniu @ ale mogę się mylić więc nie będę się upierac ;)
 
@Pannacota obawy zawsze będą towarzyszyć każdej z nas po tym co się stało, ale trzeba być dobrej myśli i próbować :) może tym razem będzie szczęśliwie. Jak wyjdzie pozytywnie to trzeba się cieszyć :*
 
Dziewczyny długo miałyście te bóle brzucha? Dziś jakoś mnie tak pobolewa i mam cały czas to plamienie brązowe. Lekarz mówił że wszystko jest w porządku. Myślę biorę 3x1 duphaston i na noc luteine dopochwowa. Jest jakiś sposób na te bóle? O no spie nie mówił mi ani razu, więc boję się brać.
 
Dziewczyny długo miałyście te bóle brzucha? Dziś jakoś mnie tak pobolewa i mam cały czas to plamienie brązowe. Lekarz mówił że wszystko jest w porządku. Myślę biorę 3x1 duphaston i na noc luteine dopochwowa. Jest jakiś sposób na te bóle? O no spie nie mówił mi ani razu, więc boję się brać.
Mi lekarka ostatnio mowila, ze jak bede miala bole podbrzusza jak na @ (mowilam ze czasem mi sie zdarza ale nie caly czas) to powiedziala, ze spokojnie moge na popoludnii dołożyć 1x100luteine (oprocz tego biore rano 200 i wieczorem 200) i brac nawet dp 3x dziennie nospa max.
Wiec mysle, ze spokojnie możesz korzystać z nospy. Tzn z umiarem. Ja wczoraj wzielam 1 bo mnie cos klulo kilka razy po prawej stronie(jakby w biodrze) i sie wystraszylam, ale nadmiernie nie stosuje.
 
reklama
Mi lekarka ostatnio mowila, ze jak bede miala bole podbrzusza jak na @ (mowilam ze czasem mi sie zdarza ale nie caly czas) to powiedziala, ze spokojnie moge na popoludnii dołożyć 1x100luteine (oprocz tego biore rano 200 i wieczorem 200) i brac nawet dp 3x dziennie nospa max.
Wiec mysle, ze spokojnie możesz korzystać z nospy. Tzn z umiarem. Ja wczoraj wzielam 1 bo mnie cos klulo kilka razy po prawej stronie(jakby w biodrze) i sie wystraszylam, ale nadmiernie nie stosuje.
A można ta luteine sobie dołożyć tak w razie potrzeby? Bo w sumie po niej zawsze czuje ulgę, zwykle takie bóle miałam wieczorem i w nocy. Nie wiem czy mogę wziąć dodatkową tak doraźnie?
 
Do góry