reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Lu_cy w razie potrzeby zwiekszaj dawki. Ustal tak, bys dobrze sie czula
Wiem tak robię, lekarz wie że sama zwiększam dlatego wypisał mi więcej opakowań. Chce żebym się czuła bezpiecznie, bo ja jednak bardzo panikuje. Ciekawe czy często ma takie przewrazliwione pacjentki :)
Zachciało mi się kapusty zasmażanej. Idę tworzyć heheh
 
Co do luteiny i jej dobry wpływ na szyjke. Rozumiem że tu chodzi tylko o tą dopochwowa? Czy w takip sposób ta podjęzykowa też działa?
 
Dziewczyny moje kochane, mam pytanie. Do kiedy bralyscie bedac w ciąży acard?
Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno w drugiej połowie ciąży odstawiałam... tym bardziej, że miałam planowane cc.

Mam pytanie do Was czy jeśli chodzę prywatnie do gina to cytologia jest badanie dodatkowo płatnym czy jest w cenie wizyty orientujecie się może?
U mnie była osobno i 50 zł. płatna :oo2:

Córce się nic nie rozkręciło, więc mam nadzieję, że wszyscy jesteśmy bezpieczni.
Nasłuchuję ruchów, ale po tym jednym razie (kilka dni temu), jakoś nie mogę nic poczuć za bardzo...:baffled::unsure: ehhh..... jeszcze 7 dni do wizyty....:oo:
 
Czesc dziewczyny
Stracilam dziecko i mialam czyszczenie w zeszly poniedzialek 11 dni temu. Bardzo malo krwawilam juz po zabiegu moze plamilam przez 2 dni.
Przez ostatnie 3 dni bardzo bolala mnie glowa tak jak zwykle przed okresem...wlasnie bylam w ubikacji i zaczelam krwawic!!!!!
Czy to mozliwe ze dostalam juz okres??
11 dni po czyszczeniu??
 
reklama
@OneMoreTime napewno wszystko będzie dobrze. Może maluch zrobił się leniwy.
A teraz pytanie do dziewczyn są tutaj któreś dziewczyny które zaszły zaraz po poronieniu. I czy można w czasie ciąży robić nie które badania? Bo hormony to wiadomo. Tylko na przykład trombofilie itp.
 
Do góry