reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mam pytanie do Was czy jeśli chodzę prywatnie do gina to cytologia jest badanie dodatkowo płatnym czy jest w cenie wizyty orientujecie się może?
 
Mam pytanie do Was czy jeśli chodzę prywatnie do gina to cytologia jest badanie dodatkowo płatnym czy jest w cenie wizyty orientujecie się może?
 
@Takaja123 jest osobno platna. Chyba, ze gin ma umowe z nfz i zrobi ci w ramach corocznej kontroli (lub 3 letniej - nie pamietam jaki tam jest termin)

@martakratka34tc lub 36tc. Zerknij w wytyczne. Nie bralam do konca, to nie pomoge. Ja odstawilam w 5tc przy krwawieniu i do acardu nie wrocilam
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny, bardzo mi przykro ze Was tez to spotkało [emoji17]
@kari21 bardzo się cieszę! Super wiadomości! Trzymam za Ciebie mocno kciuki, teraz to już musi być wszystko dobrze [emoji11]
Ja wczoraj miałam badania połówkowe i wygląda na to ze dzidzia jest zdrowa [emoji4] i już potwierdzona dziewczynka na 100%
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny, bardzo mi przykro ze Was tez to spotkało [emoji17]
@kari21 bardzo się cieszę! Super wiadomości! Trzymam za Ciebie mocno kciuki, teraz to już musi być wszystko dobrze [emoji11]
Ja wczoraj miałam badania połówkowe i wygląda na to ze dzidzia jest zdrowa [emoji4] i już potwierdzona dziewczynka na 100%
@jagoda87 super ;*

@Takaja123 wydaje mi sie, ze dodatkowo platna
 
reklama
Witam wszystkie nowe dziewczyny, bardzo mi przykro ze Was tez to spotkało [emoji17]
@kari21 bardzo się cieszę! Super wiadomości! Trzymam za Ciebie mocno kciuki, teraz to już musi być wszystko dobrze [emoji11]
Ja wczoraj miałam badania połówkowe i wygląda na to ze dzidzia jest zdrowa [emoji4] i już potwierdzona dziewczynka na 100%
Super gratuluję [emoji7]
 
Do góry