reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Lu_cy to zalezy. Zwieksz dupka do 3x2 i zobacz czy przejdzie. Bierz magnez regularnie i od czasu do czasu mozesz ratowac sie nospa. Tez dzis wzielam, bo znowu leci mi krew.
 
Ja chyba jestem jakaś hipochondyczką albo lekomanką bo pół godziny po aplikacji tabletki, ból minął jak ręką odjal. Zostanę przy tym systemie rano/wieczor :)
 
@Lu_cy to zalezy. Zwieksz dupka do 3x2 i zobacz czy przejdzie. Bierz magnez regularnie i od czasu do czasu mozesz ratowac sie nospa. Tez dzis wzielam, bo znowu leci mi krew.
Przeszło mi po tej lutce, tylko trochę się boję że złapie jakaś infekcje. Zamówiłam już trivagin będę sobie lykac na florę.
 
reklama
Do góry