reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
U mnie był 8tydz już i serduszko przestało bić,a nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Musimy być dzielnie i nie poddawać się. :* a robiłaś jakieś badania po tym wszystkim? Moze warto byłoby się przebadac?

Tak, po to właśnie się monitoruje by wiedzieć co badać. Możliwe, ze był to przypadek. Może ciąża pozamaciczna która obumarła na wczesnym etapie. Może podwójna owulacja... może za krótka faza lutealna. Może byłam w wyższej ciąży tylko miałam okres (ten ostatni na pewno miałam będąc w ciąży to może przedostatni tez). Kilka możliwości.
 
Hej,

Wiem, że rzadko się tu udzielam, ale wiem, że czytanie o kolejnych stratach każdej z Nas, źle na mnie to wpływa psychicznie stąd moje rzadkie udzielanie się tutaj .

Przychodzę do Was z prośbą o pomoc i poradę.

Otóż wczoraj sobie tak przeglądałam wydruk z ostatniego usg gdzie byłam wg OM w 34 tygodniu i 2 dniach i zauważyłam, że główka mojej Małej jest mniejsza od reszty ciała o 6 dni względem OM.
Wczesnej glowka była chyba nawet większa.
Bardzo się martwię, bo naczytalam się o jakimś malowodziu :/
W sumie nawet lekarz nic nie mówił o wymiarach jakichkolwiek żeby mało być coś nie tak .
Podaje poniżej wszystkie wymiary :
BPD 8,52 cm - 34 i 2 dni
HC 30, 17 cm - 33 i 3 dni
AC 31,80 cm - 35 i 5 dni
FL 6,74 cm -34 i 5 dni
Proszę o Waszą opinię
 
Dziewczyny mam do Was pytanie czy Wasza pierwsza miesiączka po poronieniu była taka bolesna i obfita? To jest normalne? Nigdy nie przeżywałam tak źle @
 
Moja pamiętam ze tez była bardzo obfita.
Nie bolał mnie jakoś o dziwo mocno brzuch ale tak ze mnie leciało ze musiałam przez parę dni używać podpasek poporodowych
 
Dzisiaj się załamałam. Weszła jedna Pani do sekretariatu i się pyta, jak tam dzieciątko już rośnie? A ja mówię, że nie. A ona: no jak to? Młodzi muszą mieć dzieci.
A mi się chciało płakać. :-(
 
Dzisiaj się załamałam. Weszła jedna Pani do sekretariatu i się pyta, jak tam dzieciątko już rośnie? A ja mówię, że nie. A ona: no jak to? Młodzi muszą mieć dzieci.
A mi się chciało płakać. :-(
:( ja wiem, ze to nie takie proste, ale jak nam mowili kiedy dzieci, na co czekac itp (w czasie kiedy my chcielismy sie cieszyc soba i nie myslelismy o dzieciach) zawsze mowilam, ze moze to nie takie proste jak kazdy mysli... i wszyscy sie odczepiali... bo juz nie wiedzieli czy my nie chcemy czy nie mozemy wiec dali nam spokoj... mysle ze taki tekst ze to nie takie proste albo nie kazdy moze od razu miec jak chce zamyka ludziom gęby... nie powinni sie wtrącać... trzymaj sie :*
 
Hej dziewczyny. Trochę Was podczytuje ostatnio i nieśmiało się witam.
Mam na imię Kasia, jestem miesiąc po poronieniu. Jestem w trakcie monitorowania cyklu.
Trzymam kciuki za Was ❤️

Witaj, bardzo mi przykro:-( :( [*] brzemiennych w skutki starań życzę &&&

Nie mam nr do lekarza. Bylam tylko raz na wizycie u niej i mialam wrocic w ciazy... niby dala mi plan dzialania wiem jakie witaminy, mialam recepte na heparyne i juz dzis wykupilam... tylko luteine nie spytałam. Ale pewnie nie zaszkodzi.
A czy ta dopochwowa mozna brac pod jezyk? Boje sie infekcji.. i wolalabym nic tam nie wkladac :(

Gratuluję :-) :) Ja zawsze miałam tendencje do infekcji, ale o dziwo po luteinie nic się nie działo. Byłam w szoku :tak: ale wiadomo, każdy jest inny. Oczywiście obowiązkowo dokładne mycie rąk przed każdą aplikacją :tak:;-) ;)

@Paulinax nie orientuję się w tak szczegółowych wymiarach... ale skoro lekarz nie mówił, że coś odbiega od normy, więc pewnie jest OK :tak: kiedy masz następną wizytę, by o to dopytać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, ja tylko powiem ze stres zwiazany z mniejsza ciaza minal, dzis na grupie majowych mam na fb rzucilo mi sie w oczy usg i jego wartosci, i po zadaniu pytania okazalo sie ze doslowie KAZDE usg liczy sobie wiek ciazy po swojemu, dziewczyny z takimi samymi wymiarami mm mialy totalnie rozne wyliczenia tygodni, roznica nawet calego tygodnia. Chore to, ze co sprzet to swoje widzi mi sie ale ciesze sie ze to tylko to. Ufffff.
 
Do góry