reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@monia_l czy długo? Hmm... trudno powiedzieć. Wszystko zależy od poniedziałkowego przeglądu nerek w Centrum Zdrowia Dziecka. Jeśli lekarze orzekną, że coś trzeba robić teraz zaraz to siedzimy w szpitalu dalej, jeśli tylko obserwacja i wizyty kontrolne to Ala już umie jeść z butelki i potrafi wciągnąć sporo, waga rośnie, wtedy się pożegnamy ze szpitalnym łóżeczkiem.
A Ty piszesz, że się ciągnie u Ciebie ciąża. A to już 15 tydzień. Dzieci wiedzą już, że rodzinka się powiększy?

@membaris, moja też nie przepada, ale to pomaga. Czasem też zmiany pozycji leżenia. Na brzuszku, na lewym boczku, a czasem tulimy i lulamy i czekamy.:)
To wcale nie tak mało masz tego mleka. A jakie modyfikowane masz? Ja się rozglądam za jakimś (w szpitalu ma NAN), bo u nas dobowa zbiórka mleka to jakieś 400 ml, ale ostatnio jak panna zażyczyła sobie w ciągu dwóch godzin butlę 70 i później jeszcze 50 i pewnie by zjadła jeszcze, tylko miała już po kokardki, to stwierdziłam, że no nie urobi matka za Chiny. ;)
No z całych sił trzymam kciuki za poniedziałek [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]bo juz na pewno jestescie zmeczeni szpitalem ...
No a u mnie 15 tydzien niby powoli mi to idzie ale jeszcze trochę i będzie polowa:) ważne żeby bylo dobrze dzis mam wizyte więc już stres jest. A dzieci juz dlugo wiedza cieszą się bardzo :) reszta rodzinki tej najbliższej tez juz wie.
 
reklama
@monia_l czy długo? Hmm... trudno powiedzieć. Wszystko zależy od poniedziałkowego przeglądu nerek w Centrum Zdrowia Dziecka. Jeśli lekarze orzekną, że coś trzeba robić teraz zaraz to siedzimy w szpitalu dalej, jeśli tylko obserwacja i wizyty kontrolne to Ala już umie jeść z butelki i potrafi wciągnąć sporo, waga rośnie, wtedy się pożegnamy ze szpitalnym łóżeczkiem.
A Ty piszesz, że się ciągnie u Ciebie ciąża. A to już 15 tydzień. Dzieci wiedzą już, że rodzinka się powiększy?

@membaris, moja też nie przepada, ale to pomaga. Czasem też zmiany pozycji leżenia. Na brzuszku, na lewym boczku, a czasem tulimy i lulamy i czekamy.:)
To wcale nie tak mało masz tego mleka. A jakie modyfikowane masz? Ja się rozglądam za jakimś (w szpitalu ma NAN), bo u nas dobowa zbiórka mleka to jakieś 400 ml, ale ostatnio jak panna zażyczyła sobie w ciągu dwóch godzin butlę 70 i później jeszcze 50 i pewnie by zjadła jeszcze, tylko miała już po kokardki, to stwierdziłam, że no nie urobi matka za Chiny. ;)

Kochana trzymam kciuki żebyście mogli już niedługo wyjść do do domku.
 
@monia_l czy długo? Hmm... trudno powiedzieć. Wszystko zależy od poniedziałkowego przeglądu nerek w Centrum Zdrowia Dziecka. Jeśli lekarze orzekną, że coś trzeba robić teraz zaraz to siedzimy w szpitalu dalej, jeśli tylko obserwacja i wizyty kontrolne to Ala już umie jeść z butelki i potrafi wciągnąć sporo, waga rośnie, wtedy się pożegnamy ze szpitalnym łóżeczkiem.
A Ty piszesz, że się ciągnie u Ciebie ciąża. A to już 15 tydzień. Dzieci wiedzą już, że rodzinka się powiększy?

@membaris, moja też nie przepada, ale to pomaga. Czasem też zmiany pozycji leżenia. Na brzuszku, na lewym boczku, a czasem tulimy i lulamy i czekamy.:)
To wcale nie tak mało masz tego mleka. A jakie modyfikowane masz? Ja się rozglądam za jakimś (w szpitalu ma NAN), bo u nas dobowa zbiórka mleka to jakieś 400 ml, ale ostatnio jak panna zażyczyła sobie w ciągu dwóch godzin butlę 70 i później jeszcze 50 i pewnie by zjadła jeszcze, tylko miała już po kokardki, to stwierdziłam, że no nie urobi matka za Chiny. ;)
Ja też na początku dawałam nan jak do karmią łam, ale po wyjściu ze szpitala ten nan który kupiliśmy zaczął Misie wzdymac i przeszliśmy na bebiko.
 
@monia_l czy długo? Hmm... trudno powiedzieć. Wszystko zależy od poniedziałkowego przeglądu nerek w Centrum Zdrowia Dziecka. Jeśli lekarze orzekną, że coś trzeba robić teraz zaraz to siedzimy w szpitalu dalej, jeśli tylko obserwacja i wizyty kontrolne to Ala już umie jeść z butelki i potrafi wciągnąć sporo, waga rośnie, wtedy się pożegnamy ze szpitalnym łóżeczkiem.
A Ty piszesz, że się ciągnie u Ciebie ciąża. A to już 15 tydzień. Dzieci wiedzą już, że rodzinka się powiększy?

@membaris, moja też nie przepada, ale to pomaga. Czasem też zmiany pozycji leżenia. Na brzuszku, na lewym boczku, a czasem tulimy i lulamy i czekamy.:)
To wcale nie tak mało masz tego mleka. A jakie modyfikowane masz? Ja się rozglądam za jakimś (w szpitalu ma NAN), bo u nas dobowa zbiórka mleka to jakieś 400 ml, ale ostatnio jak panna zażyczyła sobie w ciągu dwóch godzin butlę 70 i później jeszcze 50 i pewnie by zjadła jeszcze, tylko miała już po kokardki, to stwierdziłam, że no nie urobi matka za Chiny. ;)
@ivvonka no wydaje mi sie że z każdym dniem coraz mniej mam dlatego dokarmiamy. A na poczatku kupiliśmy nan bo przy pierwszej córce świetnie się sprawdzilo ale jak teraz są te problemy brzuszkowe to wczoraj kupiliśmy bebiko. Dziś rano wielka kupka i zobaczymy co dalej. Czy nadal bedzie marudzila w nocy czy troche sie poprawi
 
@monia_l będzie dobrze, zobaczysz. Ja to zawsze chciałam mieć dwoje lub troje, ale teraz to już zostanę przy Ali.:)

@muza_ton ten sam milk.
@agatush a Bebiko to jest takie z proszku? Jedynka czy zero.

@jagoda87 dziękuję bardzo. I wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa.:-) :)

@membaris, Emilka coraz wiecej je.U mnie Ala jeszcze tydzień temu to jak zjadła 40 ml to było łał. Kilka dni minęło i po 70tce sie ogląda czy mama ma jeszcze. A mama widzi, że ma już full po kokardki i mowi stop. W ogole ona jak widzi butelkę to ja dziecka nie poznaje.Rzuca się na to. Ostatnio taka ledwo wybudzona była. Chciałam dać jeść zanim zacznie krzyczeć, bo wtedy łapie powietrze bardzo. Jak poczuła zapach, jak złapała za butlę i wpakowała do buzi to nawet pieluchy nie zdążyłam podłożyć. :eek:
 
@ivvonka szkoda że to tak daleko bo mam jedno otwarte a drugie 800g kupiłam całe bo czarno widzialam to moje kp. Bo.to.otwarte to wyrzucić będzie trzeba. Masakra jak to na początku beznadziejnie pieniądze uciekają. Najlepsze są właśnie pieluchy. Czasem, tak jak piszesz, trzy na jedno przebieranie.

@membaris mój to nie wiem ile je bo wisi i wisi na tym cycu ale ważne że od tygodnia dojada i jest tylko na piersi. Trochę wysiłku nas to kosztowało ale warto było. Obyu nadal starczalo bo apetyt dopisuje. Byliśmy dziś u pediatry. Wagą urodzeniowa ,4080g, dwa tyg temu przy wyjściu ze szpitala 3850jg a dzis 4365g także nie ma powodów do zmartwień. Najwyraźniej dojada :-)
 
@nafoczka dzięki za pamięć :) niby czuję się dobrze w środę wizyta więc napiszę coś więcej a brzuszek ładnie się zaokrąglił ale to niedługo półmetek:-D więc najwyższy czas.
Teraz tak fajnie na forum bo dużo brzuszków i dzieciaczków to i staraczki pełne zapału.Trzymam kciuki za wszystkie!
 
reklama
@monia_l będzie dobrze, zobaczysz. Ja to zawsze chciałam mieć dwoje lub troje, ale teraz to już zostanę przy Ali.:)

@muza_ton ten sam milk.
@agatush a Bebiko to jest takie z proszku? Jedynka czy zero.

@jagoda87 dziękuję bardzo. I wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa.:-) :)

@membaris, Emilka coraz wiecej je.U mnie Ala jeszcze tydzień temu to jak zjadła 40 ml to było łał. Kilka dni minęło i po 70tce sie ogląda czy mama ma jeszcze. A mama widzi, że ma już full po kokardki i mowi stop. W ogole ona jak widzi butelkę to ja dziecka nie poznaje.Rzuca się na to. Ostatnio taka ledwo wybudzona była. Chciałam dać jeść zanim zacznie krzyczeć, bo wtedy łapie powietrze bardzo. Jak poczuła zapach, jak złapała za butlę i wpakowała do buzi to nawet pieluchy nie zdążyłam podłożyć. :eek:
Ivvonka Bebiko jest w proszku. Jak wszystkie mleczka które kupujesz już po wyjściu ze szpitala. To w szpitalu maja tylko w buteleczkach. Tzn można kupić na allegro albo w niektórych aptekach takie gotowe butelki ale teoretycznie jest to to samo co w proszku. Zaczyna się od 1 :-*
 
Do góry