reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Destino super wiadomość! :) gratuluję :)
@muza_ton nie znasz powiedzenia "nie chwal dnia przed zachodem słońca"??? Tak to właśnie jest :D

Kurde, dziewczyny, mam od wczoraj takie dziwne jakby mrowienie/bąbelki z tej strony gdzie dzidziuś.. I oczywiście już mam schizy... Miałyście coś takiego na początku?? Tylko z tej jednej strony to czuje i to niezależnie od pozycji w jakiej się ułoże...
 
reklama
Ja już bym chciała mieć ten szew założony a najlepiej to chciałabym już mieć Dzidziulka w domu :) ale damy radę!!! Będzie dobrze i nie ma innej opcji :)
dasz rady jak ja dałam ;) ważna w tym wszystkim jest psychika, a masz wsarcie w M?

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Odebrałam wynik pai 1 i takie coś. Genetyk mówiła ze to nie jest powód mojego pustego jaja i wcześniejszej ciąży pozamacicznej i ze większość która robi pai to ma taki wynik. Gin mam we wtorek Zobacz załącznik 898143
To głównie trzeba metylowy kwas foliowy plus metylowane B12 i B6. Niektórzy twierdzą że to "woda swiecona" ale jeśli to ma pomóc i nie zaszkodzić to czemu nie?! Bo przereklamowane?! Argument który za mnie nie przemawia a przemawia dziecko :)

@nafoczka [emoji175] a tak na pocieszenie i zagrzanie do walki, to u nas prawdopodobnie kokardki
No to teraz kochana faktycznie zagrzalas mnie do walki. Teraz to ja się bardziej przejmowała ze będzie bobo niż M. on spokojnie podszedł do tematu co mnie też pozytywnie nakręciło. Na razie czekam na rezonans pewnie do końca roku nici
 
dasz rady jak ja dałam ;) ważna w tym wszystkim jest psychika, a masz wsarcie w M?

To głównie trzeba metylowy kwas foliowy plus metylowane B12 i B6. Niektórzy twierdzą że to "woda swiecona" ale jeśli to ma pomóc i nie zaszkodzić to czemu nie?! Bo przereklamowane?! Argument który za mnie nie przemawia a przemawia dziecko :)

No to teraz kochana faktycznie zagrzalas mnie do walki. Teraz to ja się bardziej przejmowała ze będzie bobo niż M. on spokojnie podszedł do tematu co mnie też pozytywnie nakręciło. Na razie czekam na rezonans pewnie do końca roku nici

Mi tylko powiedziała ze gin pewnie zaleci tylko acard i ze kwas foliowy mogę brać zwykły ;(
 
Kup sobie metylowy. On ci nie zaszkodzi w przeciwieństwie do zwykłego który może być toksyczny jeśli go nie przyswajasz. Myśle że to rozsądne posunięcie ;) praktykowane w 95% naszych przypadków :)

A myślisz ze jak zbadam poziom zanim kupie metylowany to coś pokaże ? Chciałam już w tym cyklu zacząć się starac. Owu ma wystąpić na dniach i niewiem co robić
 
A myślisz ze jak zbadam poziom zanim kupie metylowany to coś pokaże ? Chciałam już w tym cyklu zacząć się starac. Owu ma wystąpić na dniach i niewiem co robić
Kup metylowany. Ja brałam femibion 0 który ma dwie formy i poziom kwasu miałam 56 [emoji33] norma do 18, jak zaczęłam brać metylowany to spadł do 21. Polecam ten 800mcg ze swansona. A bierzesz jeszcze jakieś witaminy?
 
Dziewczyny mam straszną chrype aż nie mogę mówić. ..martwię się o dzidziolka żeby mu to nie zaszkodziło ...a poza tym martwię się czy będzie już serduszko w poniedziałek mam wizytę ,miałam puzno. Owulację w 20dc więc nie wiem czego się spodziewać ... najbardziej się boje powtórki z maja :(((((
 
@nafoczka Ty też masz niewydolność cieśniowo-szyjkową?? Mam badzo duze wsparcie w M. :) jest naprawdę Kochany, cały czas powtarza mi, że wszystko będzie dobrze, że niczym mam się nie martwić bo Bąbelek jest najważniejszy :) mam też duże wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół :)
 
reklama
@Destino super wiadomość! :) gratuluję :)
@muza_ton nie znasz powiedzenia "nie chwal dnia przed zachodem słońca"??? Tak to właśnie jest :D

Kurde, dziewczyny, mam od wczoraj takie dziwne jakby mrowienie/bąbelki z tej strony gdzie dzidziuś.. I oczywiście już mam schizy... Miałyście coś takiego na początku?? Tylko z tej jednej strony to czuje i to niezależnie od pozycji w jakiej się ułoże...
A może to jelita?? Ja odkąd jestem w ciąży mam też takie takie dziwne bóle, przelewania w brzuchu. Ale zazwyczaj po załatwieniu się przechodzi mi to.
 
Do góry