reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@monia_l będzie dobrze, zobaczysz. Ja to zawsze chciałam mieć dwoje lub troje, ale teraz to już zostanę przy Ali.:)

@muza_ton ten sam milk.
@agatush a Bebiko to jest takie z proszku? Jedynka czy zero.

@jagoda87 dziękuję bardzo. I wszystkiego dobrego dla Ciebie i maleństwa.:-) :)

@membaris, Emilka coraz wiecej je.U mnie Ala jeszcze tydzień temu to jak zjadła 40 ml to było łał. Kilka dni minęło i po 70tce sie ogląda czy mama ma jeszcze. A mama widzi, że ma już full po kokardki i mowi stop. W ogole ona jak widzi butelkę to ja dziecka nie poznaje.Rzuca się na to. Ostatnio taka ledwo wybudzona była. Chciałam dać jeść zanim zacznie krzyczeć, bo wtedy łapie powietrze bardzo. Jak poczuła zapach, jak złapała za butlę i wpakowała do buzi to nawet pieluchy nie zdążyłam podłożyć. :eek:
Po dzisiejszej wizycie wszystko jest ok :) dzidzia od główki do pupy ma 10,1cm :)
@ivvonka ja zawsze mowilam dwoje troje. Po drugim porodzie powiedzialam nigdy wiecej ale jednak zawsze marzyłam o tym trzecim i wlasnie marzenie się spełnia [emoji173]
 
reklama
@nafoczka dziękuję Ci bardzo za pamięć :) we wtorek byłam na wizycie i wszystko jest ok. Mój Bąbelek pięknie rośnie. Lekarz wypatrzył w jednym miejscu minimalnie niejednorodna kosmowke ale mówił ze to jest tak minimalne ze nie wiadomo czy to plamienie jest właśnie stamtąd. Ale w sumie od wtorku juz praktycznie nie plamie i jak lekarzowi dokładnie opisałam te.moje plamienia to on się nawet zastanawiał czy by to plamieniami nazwał :) mam już ustalony termin zakładania szwu, bardzo mnie to uspokaja :) dzisiaj u mnie 9+0 tc wg usg bo dzidzia jest o minimum starsza niż wg ostatniej miesiączki :) a ja nadal czuje się jak zombie, mega mdłości i senność i brak sił na cokolwiek...no ale to mnie nawet cieszy :) pozdrawiam serdecznie :)
 
Dziękuję kochane za odzew. Faktycznie u was teraz powiało brzuszkami i sama nie nadążam kto a na kiedy to już wogole :)
@kb.karola90 to będziemy czekać na coraz lepsze wieści a szwem się nie przejmuj, powiem z doświadczenia ze bardziej jest stresujące ściągnięcie szwu :) u mnie do tego stopnia ze w ciągu doby był Wikus :)
@nafoczka dzięki za pamięć :) niby czuję się dobrze w środę wizyta więc napiszę coś więcej a brzuszek ładnie się zaokrąglił ale to niedługo półmetek:-D więc najwyższy czas.
Teraz tak fajnie na forum bo dużo brzuszków i dzieciaczków to i staraczki pełne zapału.Trzymam kciuki za wszystkie!
czekam zatem na wizytę ale tak daleko jesteś ze na pewno jest super.

... A ja akcje odwołuje bo @ nie wpuściłabym drzwiami to puka do okna ;)
 
Dziękuję kochane za odzew. Faktycznie u was teraz powiało brzuszkami i sama nie nadążam kto a na kiedy to już wogole :)
@kb.karola90 to będziemy czekać na coraz lepsze wieści a szwem się nie przejmuj, powiem z doświadczenia ze bardziej jest stresujące ściągnięcie szwu :) u mnie do tego stopnia ze w ciągu doby był Wikus :)
czekam zatem na wizytę ale tak daleko jesteś ze na pewno jest super.

... A ja akcje odwołuje bo @ nie wpuściłabym drzwiami to puka do okna ;)
Ja już bym chciała mieć ten szew założony a najlepiej to chciałabym już mieć Dzidziulka w domu :) ale damy radę!!! Będzie dobrze i nie ma innej opcji :)
 
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Odebrałam wynik pai 1 i takie coś. Genetyk mówiła ze to nie jest powód mojego pustego jaja i wcześniejszej ciąży pozamacicznej i ze większość która robi pai to ma taki wynik. Gin mam we wtorek
IMG_0187.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0187.JPG
    IMG_0187.JPG
    511,8 KB · Wyświetleń: 425
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Odebrałam wynik pai 1 i takie coś. Genetyk mówiła ze to nie jest powód mojego pustego jaja i wcześniejszej ciąży pozamacicznej i ze większość która robi pai to ma taki wynik. Gin mam we wtorek Zobacz załącznik 898143
W kwestii Pai nie mogę pomóc ale polecam ta grupę mthfr Polska na fejsie. Dużo dziewczyn ma ta mutacje i często od nich dowiesz się więcej niż od lekarza.
 
reklama
Do góry