reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Strasznie Ci wspolczuje, musisz byc bardzo silna kobieta. Tym razem bedzie wszystko dobrze.

Na kiedy masz termin porodu? Kwiecien? Ja w kwietniu 2014 rodzilam coreczke, cudny miesiac, poczatek wiosny!

A tym brakiem mdlosci sie ciesz!! Ja w poprzedniej ciazy, tej ktora stracilam,w ogole nie moglam funkcjonowac od 7 tc. A sie glupia cieszylam, ze jesli sa mocne nudności, to i pewnie ciąża jest mocna. Masz ci los :(

Wg om 26.03 ale i tak pewnie będzie wcześniej bo po 2 cc będzie tez cc. Już po tej becie się uspokoiłam trochę [emoji4]
 
Ja tez swoja droga uwazam ze kwiecien to super miesiac na urodziny :-D dlatego sama jestem z kwietnia hehe ;)

@muza_ton no nie mow ze Twoj M w szpitalu. Kurcze mam nadzieje, ze to nic powaznego !! Niech szybko zbiera sily i niech wraca bo zonka teraz powinna lezec i pachniec :* oj to widze ze tez juz macie z @ivvonka wiekszosc rzeczy. Ty Aga to juz w ogole po malej masz pewnie duzo pozostalosci wiec jestes na ciut lepszej pozycji :-D a przed nami z Ivvonką same nowe wyzwania :) troche sie ich boje ale znow nie moge sie doczekać juz maluszka po drugiej stronie :-) @ivvonka zdecydowalas sie juz ostatecznie na imię?:* Bo u Agi to wiem ze Jasiu bedzie ❤❤❤
Ale mnie rozwalilas tym konkursem na opuchniete nogi :-D ja to swoich nawet nie pokazuje swiatu hahahhaa nooo dobra tylko męzowi a niech mizia :-D :-D
 
@Irenaa wspaniała wiadomość. Gratuluję machających łapek :)
Co do pojemników, zasada jest podobna. Nasikać i zanieść do laboratorium. W przypadku posiewu dobrze jest zanieść próbkę w czasie do dwóch godzin max , bo to badanie bakteriologiczne i długi postój może sprzyjać rozwojowi bakterii.

@kasiula222 oj tam, oj tam, testować zawsze warto. Nie ma okresu to piłka w grze. A jak przyjdzie, no to dopiero wtedy zbieramy siły na dogrywkę. :)

@anja93 łoj te nogi, nogi, pani, nie mogłoby to co innego spuchnąć. Mi na przykład cycki jeszcze bardziej, bo wcale tak nie wybujały. Imienia jeszcze nie mam. Trzeba będzie urodzić i sprawdzić co do tej damy pasuje. Marcelinka, Emilka, Lenka i mężowa Julka. U nas w rodzinie ostatnio same Juleczki się sypią, więc nie chcę już kolejnej dokładać. A Wy macie imię?
 
Ostatnia edycja:
@Irenaa wspaniała wiadomość. Gratuluję machających łapek :)
Co do pojemników, zasada jest podobna. Nasikać i zanieść do laboratorium. W przypadku posiewu dobrze jest zanieść próbkę w czasie do dwóch godzin max , bo to badanie bakteriologiczne i długi postój może sprzyjać rozwojowi bakterii.

@kasiula222 oj tam, oj tam, testować zawsze warto. Nie ma okresu to piłka w grze. A jak przyjdzie, no to dopiero wtedy zbieramy siły na dogrywkę. :)
Ivonka dzięki za pocieszenie ;) ale człowiek chciał by żeby się szybko udało a tu kicha :( ale najwyżej na weselu się upije :))będę topić smutki :)) jeśli znajdziemy kierowcę .
 
Dziewczyny jestem po usg prenatalnym i wszystko w normie;dzidzia macha łapkami aż miło.Mam nadzieję że wynik z krwi również będzie ok.Cieszymy się na maksa.
Mam zrobić posiew moczu i w aptece zakupiłam taki dziwny pojemnik z płytką używałyście takie czy po prostu te zwykłe.

Super wiadomości! bardzo się cieszę[emoji4]
 
@Irenaa a ten pojemnik taki wąski. To nie na kał bedzie? Pierwszy raz słyszę o pojemniku na mocz z łopatką :-) a że Dzidziolek macha do Ciebie to super. Niech sobie ładnie rośnie i wywołuje uśmiech u mamusi :-)

@anja93 no troszkę tych rzeczy jest. Najważniejsze że na początku kupowałam takie neutralne kolory Basi także teraz się przydają chociaż i tak fajnie kupić coś nowego. Właśnie chcę się zabrać za prasowanie po niedzieli i tak myślę że trochę poidrzucam. Bo wiadomo za pierwszym przeglądaniem "wszystko przyda się", teraz Basia zakupiła mu ubranek i chyba będę robić potworna selekcje. Pokoik Jasia pomalowany, teraz Basi. I u niej póki co będę ubranka małego układać także po niedzieli może już będzie pomalowany. M dziś po.kontroli u lekarza. Niby wszystko ok ale kontrole co tydzień bo przecież to ma się bez szycia zagoic także chodzi z dziura na dwa palce. Oby powtórki zabiegu nie było to będzie dobrze.
Miłosz bardzo ładne imię

@ivvonka ja to cyc miska "M" więcej nie chce bo nie ma staników i będę skazana.na takie babciowe. Oł noł. A z tymi nogami to faktycznie mogłyby być ciekawe zawody.

Ja mam już teraz co tydzień ktg robić. Podjechałam do miejscowego szpitala bo do Łodzi to wyprawa na 200km. Wizyty mam co 2tyg więc fajnie byłoby u siebie to ktg zrobić w tym tygodniu w którym nie mam wizyty. Wyobraźcie sobie że skierowanie muszę mieć buhaha... zapisałam się jednak na wizytę do lekarza, akurat jest mój emerytowany dziadzio bo on musi zlecenie dać. A oni tu ktg dopiero po terminie robią bo nie mają kiedy. Śmieszne naprawdę. To CZMP og 27tyg przed każdą wizytą miałam robione.
 
Ostatnia edycja:
@anja93 Miłosz, ładnie. Moja koleżanka z pracy ma synka Miłosza. Bardzo fajny chłopaczek.

@muza_ton jejku, ale to masz fajne cycki. :D Ja to się cieszyłam, że podrosną, a na dobra sprawę to chodzę w tych samych B co przed ciążą i jeszcze mam, choroba luzy.:rolleyes2:
 
reklama
o Matko powiem Wam że strasznie się stresuje jutrzejszą betą ale jak czytam forum to jakoś się uspokajam - i myśli czasami choć na chwilę płyną w dobrym kierunku. Ja w pierwszej ciąży ( synek ma 5 lat) nie miałam kompletnie żadnych objawów, w tej poronionej 2 miesiące temu strasznie mnie piersi bolały ale takto nic, natomiast teraz strasznie mnie mdli - choć nie wymiotuje i co jakoś czas pobolewa podbrzusze więc u mnie zawsze inaczej :) Trzymajcie proszę jutro kciuki z tego co zrozumiałam skoro wczoraj miałam bete 80 a jutro miałabym co najmniej około 140 to wszystko idzie ku dobremu ? Moja gin jedzie dziś na wakacje ale kazała dzwonić jutro :)
 
Do góry