reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@inge69 nie martw się kobietko, spokojnie. Krok po kroku, powolutku i jakoś te pierwsze tygodnie najbardziej niepewne przejdziesz. 140 jutro w zupełności wystarczy, żeby było dobrze. Wcale nie musi być wzrost 100%, bo to u każdego jest troszkę inaczej i np. 60-70% też normą bywa.

@muza_ton kilometry pokonujesz słuszne, a ja marudzę, że do rodziców 120 km. O wstydź się Iwona, wstydź. A o KTG to mi jeszcze nawet nie wspominali. Teraz, znaczy za 1,5 tygodnia będę miała wizytę u ginekologa to może coś mi wspomni. Chociaż wypatrzyłam taką tabelkę w IMiD na ścianie co w którym tygodniu i....a o nie, sprawdziłam teraz dokładniej dopiero po terminie zalecają.
 
Ostatnia edycja:
reklama
o Matko powiem Wam że strasznie się stresuje jutrzejszą betą ale jak czytam forum to jakoś się uspokajam - i myśli czasami choć na chwilę płyną w dobrym kierunku. Ja w pierwszej ciąży ( synek ma 5 lat) nie miałam kompletnie żadnych objawów, w tej poronionej 2 miesiące temu strasznie mnie piersi bolały ale takto nic, natomiast teraz strasznie mnie mdli - choć nie wymiotuje i co jakoś czas pobolewa podbrzusze więc u mnie zawsze inaczej :) Trzymajcie proszę jutro kciuki z tego co zrozumiałam skoro wczoraj miałam bete 80 a jutro miałabym co najmniej około 140 to wszystko idzie ku dobremu ? Moja gin jedzie dziś na wakacje ale kazała dzwonić jutro :)

Nic się nie martw wszystko będzie dobrze! [emoji4]
 
@muza_ton dzięki za mile słowa! A odnośnie pojemnika to właśnie jest na posiew moczu:biggrin2: taki dali w aptece.Siusia się do pojemniczka wkłada tą płytkę na 5 sekund potem mocz się wylewa a płytkę znowu umieszcza w pojemniku zakręca i do laboratorium.Ale pierwszy raz taki na oczy widzę.. a kosztuje też ładne bo ok 9zł a kupowałam razem z lekami i dopiero w domu zobaczyłam.
 
Hej dziewczyny u mnie chyba jednak okres się zbliża wielkimi krokami tak mnie wszystko wkurza że masakra. Chyba nawet nie ma co testować ;)))
Kochana, bądź dobrej myśli. Ja przy poronionej ciąży właśnie miałam taką małą miesiączkę przez ok. 3 dni, ale nie była to taka "żywa" krew. Myślałam, że to okres. A później się okazało, że jestem w ciąży. Nacieszyłam się raptem dwa tygodnie (od momentu dowiedzenia się).

My się staramy. To już nadchodzą dni płodne Czuję macicę i takie lekkie napięcie :-) Oby się udało. Jestem cała w napięciu :-) Pozdrawiam Cię kochana.
 
Kochana, bądź dobrej myśli. Ja przy poronionej ciąży właśnie miałam taką małą miesiączkę przez ok. 3 dni, ale nie była to taka "żywa" krew. Myślałam, że to okres. A później się okazało, że jestem w ciąży. Nacieszyłam się raptem dwa tygodnie (od momentu dowiedzenia się).

My się staramy. To już nadchodzą dni płodne Czuję macicę i takie lekkie napięcie :-) Oby się udało. Jestem cała w napięciu :-) Pozdrawiam Cię kochana.
Dagmarka to wyluzuj się trochę nie możesz się tak spinać bo wiesz jak to jest . Ja cały tydzień jestem tak nabuzowana że już mam dość . Niech albo przychodzi ten okres albo niech będzie ta ciaza;))
 
Dagmarka to wyluzuj się trochę nie możesz się tak spinać bo wiesz jak to jest . Ja cały tydzień jestem tak nabuzowana że już mam dość . Niech albo przychodzi ten okres albo niech będzie ta ciaza;))
Zobaczymy. Bardzo bym chciała mieć dziecko - chociaż jedno :-). Jestem świeżo po usg, więc wiem, że będzie owulacja :-) Na usg wszystko w porządku. Niech ten prawy jajnik da mi szczęście :-) Kiedy powinnaś dostać okres kochana?
 
Zobaczymy. Bardzo bym chciała mieć dziecko - chociaż jedno :-). Jestem świeżo po usg, więc wiem, że będzie owulacja :-) Na usg wszystko w porządku. Niech ten prawy jajnik da mi szczęście :-) Kiedy powinnaś dostać okres kochana?
To drugi okres po poronieniu jeśli wróci do normy to w sobotę powinien być okres .W tym cyklu rzędu owulka byłam u gina i mówił że owuacja do 5 dni test owulacyjne wychodziły , ale wątpię czy coś z tego cyklu będzie :(( trzymam za was kciuki dzialajcie owocnie,;)
 
reklama
@muza_ton to widzę, że my obydwie na tych wentylatorach jedziemy. :-D
Ja wiem, że to się nie da cały czas leżeć na śmigle. Ja mam akurat męża w pracy a dziecko tylko w liczbie 1 w brzuchu, ale i tak jest co robić. Te ogóry ciągle rosną, pranie też się samo nie zrobi i łazienka i kuchnia sama się nie sprzątnie (a wodę mamy taką zażelazioną, że co drugi dzień można szorować umywalkę i wannę). Przed domem wielgachna brzoza, sypie teraz listkami i nasionami. Codziennie zamieść trzeba schody, bo zaraz wszędzie na dywanie tego badziewia pełno. Także jest co robić.
Pięknie, ja lubię ciepło i bym powygrzewała się na słońcu, ale jak jestem w ciąży to już odlubiłam. No, ale dobra: podejdźmy optymistycznie. Jak się czerwiec skończył, lipiec zaraz się skończy to i sierpień się skończy. ;)
Ciekawe jak tam @anja93 i @membaris upały znoszą. Meldować się babeczki.
@ivvonka melduję;) ja znoszę upały tragicznie. W ogóle ostatnio mam zły okres :( strasznie boli mnie bok prawy od kręgosłupa aż po całe żebra :( nogi też bolą że by się winda w domu przydała. No i niestety coś psychicznie jestem podłamana :/ echh także tak ogólnie to u mnie kiepskawo. @ivvonka u nas też będzie Emilka :)
@muza_ton u nas też malowanie także wszystko w proszku
 
Ostatnia edycja:
Do góry