reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zgadzam się w 100%. Naczytałam się na internecie, ze dużo kobiet zaszło w ciąże po zabiegu zanim dostały pierwsza miesiączkę. Ale


Brak akcji serca był 7 tydz o tym dowiedziałam się w 8 tyg a zabieg jakoś 10 tydz lub 9
Ja w 8 tygodniu byłam na pierwszym usg, serce biło jak dzwon 170 uderzeń na minutę, wszystko w porządku. A za jakiś czas się dowiedziałam, że ciąża obumarła w 9 tygodniu. Tragedia.
 
reklama
To jest straszne uczucie. Jak mi ginekolog długo robił usg to pierwsze w głowie to ciężka obumarła i 30 sekund później mówi mi, ze serduszko nie bije. Uczucie straszne. Bardzooo bym chciała mieć dzidziusia, ale nie chce się nastawiać. U mnie to była wpadka akurat z której bardzo się cieszyłam ojjj bardzo ❤️
Ja leżałam na sali z dwiema pacjentkami blisko terminu rozwiązania z wielkimi brzuchami. Wyłam, jak bóbr. My jeszcze wtedy z narzeczonym (wzięliśmy ślub 12 maja br.), po prostu się nie zabezpieczaliśmy, wiedzieliśmy, że może być dzidzia. Oboje pracujemy i taka była decyzja. Najstraszniejsze jest to, że ja już się tak mocno nastawiłam, dobrze, że w pracy nic nie powiedziałam. Udało się za pierwszym razem. Teraz się staramy, ale mam mega obawy.
 
Planuje właśnie za dwa dni powtórzyć test. Tak jak mówiłam nie nastawiam się od razu na ciąże bo wiadomo jak to jest ze złudnymi nadziejami.. u mnie jest dość duża szansa. Może to nieodpowiedzialne z moje strony, ale uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia. Dlatego moje podejrzenia są lekkie ze być może ciąża, albo resztki hormonów zostały po zabiegu
No to w waszym przypadku różnie może być ;)) Mi lekarz już po okresie pozwolił się starć i zobaczymy co test za dwa tyg pokaże . ;)
 
Ja leżałam na sali z dwiema pacjentkami blisko terminu rozwiązania z wielkimi brzuchami. Wyłam, jak bóbr. My jeszcze wtedy z narzeczonym (wzięliśmy ślub 12 maja br.), po prostu się nie zabezpieczaliśmy, wiedzieliśmy, że może być dzidzia. Oboje pracujemy i taka była decyzja. Najstraszniejsze jest to, że ja już się tak mocno nastawiłam, dobrze, że w pracy nic nie powiedziałam. Udało się za pierwszym razem. Teraz się staramy, ale mam mega obawy.
To nie do pomyślenia że położyli Cię na sali z ciężarnymi;tak nie powinno być.U mnie w małym szpitalu powiatowym potrafili nawet po przenosić pacjentki do innych sal.No to są odpowiednie przepisy,ale rzeczywistość czasami jest inna.
 
reklama
Ja używam serii z tołpy mama coś tam, ciężko powiedzieć czy działa czy po prostu nie miałam rozstępów ale ja go stosuje nawet teraz po ciąży :)
Jak tam Maksiu? ;)

Gratuluję wszystkich kreseczek za resztę trzymam kciuki ;)

Na urlopie okazało się, że nie miałam zasięgu w tej naszej chatce w środku lasu wiec odpoczelam tez od rzeczywistości wirtualnej ;-)
Szkoda, że na 8 dni urlopu 6 miałam okres, ale dobrze, że już po :-p

U mnie na szczęście nie był ani bardziej obfity (ale normalne mam naprawdę bardzo obfite) ani bolesny. Wiec chociaż tyle.
Teraz jakbyśmy mogli działać to dzieli nas 300km, bo Tz wrócił do pracy a ja z dziećmi pojechaliśmy na wieś. Ale mam nadzieje, ze w sierpniu będziemy próbować.
 
Do góry