reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny czy to normalne po poronieniu ( przy wcześniejszym poronieniu dostałam bardzo późno @ ) teraz pierwszy cykl po poronieniu
Moja miesiączka trwa zazwyczaj ok 5 dni. Dziś 5 dzień a ja dalej mocno krwawię i dalej boli [emoji20] ;o W nocy miałam bóle straszne, bolało mnie aż w krzyżu. Najbardziej bolało pierwszego i drugiego dnia. Potem było już lepiej i teraz 5 dzień i dalej boli [emoji21]
 
reklama
@Malaga00 termin pierwszego okresu po poronieniu może być różny. Czasem czeka się ponad miesiąc, czasem przychodzi po kilkunastu dniach i to też jest ok. Może być to dłuższy okres niż zwykle, może być też bardziej obfity, intensywny i bolesny. Jeśli pomagają Ci zwykłe środki przeciwbólowe np. nurofen+ nospa (u mnie zadziałały) to ok. Jeśli nie i ból jest wręcz nie do zniesienia, jest temperatura wysoka to nawet w trakcie okresu można się upewnić u lekarza czy jest wszystko w porządku.
 
@Malaga00 termin pierwszego okresu po poronieniu może być różny. Czasem czeka się ponad miesiąc, czasem przychodzi po kilkunastu dniach i to też jest ok. Może być to dłuższy okres niż zwykle, może być też bardziej obfity, intensywny i bolesny. Jeśli pomagają Ci zwykłe środki przeciwbólowe np. nurofen+ nospa (u mnie zadziałały) to ok. Jeśli nie i ból jest wręcz nie do zniesienia, jest temperatura wysoka to nawet w trakcie okresu można się upewnić u lekarza czy jest wszystko w porządku.
Wcześniej miałam okres dopiero po prawie 2 miesiącach. A teraz w 20 dniu cyklu. Tzn pomogły czopki i nospa przeciwbólowe ale ile można tego brać [emoji20] Gorączki nie mam ale boli mocniej niż zwykle, jest bardzo obfity okres [emoji17]
 
Wcześniej miałam okres dopiero po prawie 2 miesiącach. A teraz w 20 dniu cyklu. Tzn pomogły czopki i nospa przeciwbólowe ale ile można tego brać [emoji20] Gorączki nie mam ale boli mocniej niż zwykle, jest bardzo obfity okres [emoji17]
Też mialam taki bolesny 2-3 dni i bardzo obfity.
 
@Malaga00 rozumiem. Tak chciałam dopytać. Lekarzem nie jestem, ale myślę, że ten ból jest też normalny. Dosyć długo na tym wątku siedzę i często właśnie dziewczyny się skarżą i niepokoją, że ten pierwszy okres jest inny - bardziej bolesny i dłuższy i czy na pewno jest wszystko ok. Jeśli możesz to wypoczywaj, nie przemęczaj się, a jak nie będzie przechodziło to porozmawiaj z lekarzem, chociaż myślę, że jeszcze dzień-dwa i będzie się wyciszać ta rewolucja.
 
Dziewczyny pomęczę Was jeszcze ale wróciła mi nadzieja [emoji4] mój organizm jest dziwny bo z porannego moczu wychodzą słabsze testy niż z popołudniowego ( na dole z rana a drugi z teraz) oby tym razem się udało...
IMG_5138.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5138.JPG
    IMG_5138.JPG
    320,5 KB · Wyświetleń: 317
reklama
Dziewczyny pomęczę Was jeszcze ale wróciła mi nadzieja [emoji4] mój organizm jest dziwny bo z porannego moczu wychodzą słabsze testy niż z popołudniowego ( na dole z rana a drugi z teraz) oby tym razem się udało...Zobacz załącznik 878431
Zrób za dwa dni jeszcze, jak nie masz możliwości iść na betę. Ale mi to wygląda na konkretną fasolkę :) będzie dobrze. Wierzymy w to bardzo!
 
Do góry