reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny. Miałam zabieg miesiąc temu. Miesiączki dalej nie mam. Wymioty mnie dopadły. Robiłam test ciążowy dziś. I wyszedł z baaaaaardzo podkreślam bardzo jasna kreseczka. Ból lekki w prawym jajniku. I czy to może być pozostałość po poprzedniej ciąży? Na kontroli lekarz mówił ze wszystko super i ze nie powiedziałby ze jestem po zabiegu łyżeczkowania ze nie widać nic. Dołączam wam zdj

Wydaje mi się ze już poziom bety powinien być zerowy miesiąc po zabiegu ale mogę się mylić
 
@Karolcia_22_ciezko Mi po 5 tygodniach od zabiegu wyszła taka słaba kreska - pomyślałam pozostałości po zabiegu. Za dwa dni test był już wyraźniejszy. Na następny dzień poszłam na betę, a tam 91, po 3 dniach urosło do 782. Szybciutko do ginekologa a tam piękny pęcherzyk :)
Zrób betę :) a najlepiej dwie dla porównania czy rośnie czy spada.
 
reklama
Hej dziewczyny. Miałam zabieg miesiąc temu. Miesiączki dalej nie mam. Wymioty mnie dopadły. Robiłam test ciążowy dziś. I wyszedł z baaaaaardzo podkreślam bardzo jasna kreseczka. Ból lekki w prawym jajniku. I czy to może być pozostałość po poprzedniej ciąży? Na kontroli lekarz mówił ze wszystko super i ze nie powiedziałby ze jestem po zabiegu łyżeczkowania ze nie widać nic. Dołączam wam zdj
Cześć. Ja miałam zabieg 04 kwietnia 2018 r. Staramy się z mężem cały czas, ale narazie nie wychodzi. Pierwszą miesiączkę po zabiegu dostałam 12 maja 2018 r.
 
Do góry