reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny no my mamy umowę wstępną podpisana cieszę się bardzo.


Co tam u Was ?
Nie było mnie trochę ogarnąć muszę mieszkanie co zbędne wywalić już w piwnicy czystke zrobiliśmy żeby było gdzie kartony wynosic.
Myślę że na majówkę będziemy już u siebie; )
Także dziękuję za wasze kciuki.

Wczoraj też byłam w kościele modlilam się tym razem o zdrowie dla siebie i mojej rodzinki .
 
Cześć dziewczyny :)
Nie nadrobie Was, nie ma opcji.
Malutka rośnie jak na drożdzach. :)
W dzień karmimy się często, za to w nocy ładnie śpi bo budzi się co 2-3 godzinki :)

@Funia90 no Juleczka jest z 30.01
Asieńka też? :) - to będą gwiazdeczki razem świętować :)
A Ty jak się czujesz?

@...Margotka9022... Jak tam mamuśka? :)

@Katarina91 , @Destino co u Was?

@roki_1991 jak się masz gwiazdo?

@Olasec jak się czujesz?

@ivvonka mdłości dalej dokuczają?
Cycki bolą? :D - jak tak to dobrze, a jak nie to się ciesz :D

@zosiak a u Ciebie co słychować?

@mamcia2014 kupiliście mieszkanie? Opowiedz mi tu trochę bo ja jestem 100 lat za murzynami z forum :D

@Aggs co ja tu czytam? Jaki ślub? Kurde nic nie wiem.. Macierzyństwo zabiera cały czas, nawet ten wolny :D - ale nie żałuję oczywiście ;)
No więc Ty też opowiadaj co u Ciebie.
 
@Calineczka24 kochana jeszcze nie kupiliśmy na razie podpisaliśmy umowę wstępną a kupimy na wiosnę o ile się nic nie zmieni wiesz ja nadal nie dowierzam że to się dzieje .
Mieszkanie fajne duże czyste i zadbane w miejscowości mojej babci tam mam dużo rodziny znajomych to niby wieś ale są sklepy jest bank szkoła przedszkole plac zabaw dla dzieci no i dużo ludzi tam znam a tu w mieście bym siedziała jak ten kołek.
 
@Calineczka24 te cycki i mdłości bez znaczenia. Ja się cieszę każdym, kolejnym dniem w dwupaku. Nawet nie myślałam na początku, że dotrę do takiego etapu.
Może dla niektórych to jeszcze jest bardzo mało, ale dla mnie to jest już mega wyczyn. Koniec pierwszego trymestru??? Prenatalne??? To w ogóle jakaś utopia totalna była.
Według daty o.m. i kalkulatorów internetowych to jest 14 tydzień. No ja sobie od tego zawsze odejmuję te 10-14 dni, bo parametry usg mnie jednak bardziej przekonują, ale nawet patrząc po obrazie usg to już małego człowieczka widać. :):):)
 
@Calineczka24 u mnie 3 dc, w końcu pierwsza normalna @ po zabiegu. Mega obfita, ale nie narzekam, bo czekałam na nią z utesknieniem ;)
Tak poza tym, jem witaminę d, przeszłam na bezglutenowa dietę i dostałam lek który ma uspokoić mój organizm :) moja reumatolog twierdzi, że na tym leku ma pacjentki które zachodzą w ciążę i rodzą dzieci, wid tego się będę trzymać :)o! Mam nadzieję że to, plus acard, heparyna i lutka w ciąży, zadziała ;)
 
Hej dziewczyny,

Z moich badań immunologicznych mam dziś wyniki dla anty TG i anty TPO. TG w porządku, ale:
anty-TPO 41,20 IU/ml przy górnej granicy 34. Czyli lekko podwyższone :/ Do lekarza pójdę jak będę miała pozostałe wyniki, a to może do 2 tygodni potrwać.
Czy któraś z Was miała może podobne wyniki i wie z czym to się wiąże?
@roki_1991 dzięki za miłe słowa na powitanie :)
@martakratka trzymam kciuki za starania!
 
@DiunaTheCat ja miałam te drugie przeciwciała antyTG, tylko miałam je bardzo wysokie. Przy normie do 4.11 miałam 259.17. Może to wskazywać na hashimoto, aczkolwiek myślę że przy tak małej wartości, nie będzie to to :) możesz iść do endokrynologa zapytać, ale jest szansa że jeśli tsh masz w normie, to wszystko będzie okej :) u mnie tak było. Na usg nie było widać zmian, więc nie dociekałam dalej. Zrobiłam po kilku tyg i wyniki były już w normach :)
 
Hej dziewczyny odebralam wyniki po poronieniu co to oznacza?
1519659704-ec99f6499f298cd0-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Echh dziewczyny ja się dzis wystraszyłam bo strasznie mocno mnie ukuło parę razy nisko w brzuchu. Aż mnie zgięło w pól :/ czy może dziać się coś złego? A właśnie kończę 3 miesiąc. Do gin mam dopiero w czwartek. Poradźcie coś :(
 
Do góry