reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@ivvonka pytałaś chyba ty, o ile dobrze pamiętam, jakie mam normy w labie do progesteronu. Wstawiam wyniki, a ponieważ robiłam te badania żeby poznać fazę cyklu bo nie mam pojęcia który to dc, to nie przejmuje się stosunkiem lh do fsh, bo to się potem zmienia ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20180219-192013.png
    Screenshot_20180219-192013.png
    48,5 KB · Wyświetleń: 82
@Paulinax jak masz za wysoką to wyjdzie i w 8d.c. Moja siostra ma właśnie podwyższoną i powiedziała, że bez względu na to kiedy bada i tak jej za wysoka wychodzi.
Warto tylko pamiętać, że to czuły hormon na stres, wysiłek fizyczny, zmęczenie. Więc wieczorkiem i rano relax:)

@roki_1991 jam Ci to była.
Babowa ciekawość. To w Twoich normach faza lutealna ma niższe normy niż owulacyjna. U mnie jest odwrotnie.
A nie pamiętasz w jakiej fazie robiłaś? Bo tak zerknęłam, że jak w tej lutealnej to wychodziłby Ci mniej wiecej taki niski jak u mnie.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję ślicznie za zyczenia :*

Dziewuszki dziś podpisujemy umowę wstępną :-D jupi! !!!!.
Aż się już obudziłam i z wrażenia spać nie mogę niech mnie ktoras uszczypnie i jeszcze powiedzieli mi że z ich strony już się nic nie zmieni bo zapytałam żartem :
To handlujemy ? Nic się nie zmieniło? .

Wczoraj z radości pojechaliśmy do meblowych sklepów mama chciała żebyśmy zrobili zdjęcia narożników bo chce kupić sobie tam do babci i cykalam foty to mnie tam zasypali katalogami wczoraj wieczorem oglądałam i marzyłam jak bym chciała się urządzić. Super ze coś się dzieje w końcu.
 
@Olasec kochana ustalimy datę przy podpisaniu wstępnej umowy tam trzeba wpisać termin do którego dojdzie do sprzedaży ale myślę że na wiosnę już coś ruszy ;).
 
@mamcia2014 spóźnione ale szczere -WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO !!!!!!!! no i super wieści z tym mieszkaniem ;)

tak piszecie ostatnio o tych witaminach i wertuje internet natknełam się na fajny artykuł i ogólnie fajny blog
Link do: Witaminy dla ciężarnych- jak wybrać te właściwe? - Apteka małego człowieka - fachowym okiem o zdrowiu dzieci i nie tylko
bo sama zastanawiam się które kupić jak już będą potrzebne do tej pory myślałam o pregna plus ale już zwątpiłam.... widze że jednak nie mają najlepszego składu że są lepsze....

w tym cyklu będę testować ciekawe czy się udało .....

u nas szpital w domu tzn syn od piątku do niedzieli wysoko goraczkował wczoraj juz ok ale jeszcze go do szkoły nie posyłałam . Wczoraj córka przyszła ze szkoły z gorączką a i męża coś zaczyna rozkładac, mam nadzieję że mnie nie rozłoży.....
 
@ivvonka robiłam po to żeby wiedzieć jaką mam fazę cyklu, bo nie wiem. I wychodzi mi lutealna, więc czekam aż ta franca przyjdzie. A tak myślę i myślę i patrze na te wyniki, że chyba zrobiłam badania zaraz po owu, bo to tak jakby początek lutealnej?? Cholera go tam wie....
 
reklama
@monia_l dziękuję kochana serdecznie :)
No jestem już bardziej pewna tego że w końcu się uda .
Już snuje plany co jak urządzić oczywiście to potrwa bo na razie się wprowadzimy a z czasem będziemy działać z urządza niem.
 
Do góry