reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@anja93 sama nie wiem jak to rozgryźć żeby tego jodu już sobie nie dodawać. Zostało mi kilka tych uno. Biorę po jednej + ten kwas DHA. Zrobiłam sobie taką tabelkę z tym co biorę i ile. Na każdej wizycie mu ją podsuwam do skorygowania. Teraz jeszcze dopytam o te sprawy tarczycowe i jod zawarty w tabletkach. Chociaż wiesz, ja myślę, że to ma wpływ, ale nie aż taki wielki jak nam się wydaje.
Wiesz co..moze az tak fest faktycznie nie wplywa. Bo w przeciwnym razie lekarz widzac moje tsh by reagowal a nic nie mowil tylko kazal brac. No i juz sama nie wiem..troche to takie poplątane. Najwyzej zbadam koncem tygodnia tsh jeszcze raz. A kochana przypomnij mi kiedy masz wizyte?? :)
 
reklama
@mamcia2014 no tak na swoim to na swoim. Wiadomo. Ale jak wtedy docenice swojeeee ze ojeny:) bedziecie sie cieszyc 24/24 a z tym informowaniem to b.dobry pomysl:) moja siostra jest zawsze na nie, ale mowie a nie wroc, pisze jej zawsze wczesniej zeby sie oswoila i potem jest ok:)

Do mnie wlasnie M napisal ze zostaje na grupie do 5.03! To 2 tyg od dzis cos sie przedluzylo, niegdy nie mielismy takich rozlak nie wiem jak ja to przetrwam.. ale na razie musze sie przyzwyczaic...teraz ueszcze jest ok bo dzis wlasnie ruszam do psiapsioly od dziecinstwa, a jutro lecimy do Barcelony:D meza nima zona uzywa;)
Milego dzionka Wam:*:*:*:*
 
@anja93 pojutrze wizyta. Ja podpytam swojego, bo tak właśnie szykuję się na ten Prenatal duo, więc druknę skład i niech myśli podczas gdy jak będę się przebierać do badania. Hmm...ciekawe czy to będzie przez brzuch czy wewnętrznie.
 
@Totois30 to może i na później się przesunie i uda się że w owulkę będziecie razem.

@mamcia2014 takich rzeczy nie przewidzisz bo nigdy nie wiadomo na.jaki humor sie trafi. U nas to jak mieszkaliśmy z tatą na dole jeszcze to ja jakoś mało swobodnie się czułam zapraszając gości bo wszystko musiało być tak jak moja mama chce. Z początku jak przeprowadziliśmy się na górę to też swoje rządy próbowała wprowadzać ale została naprostowana :-) nie smutaj się. Pewnie mama nie pomyślała nawet że sprawi czy przykrość tylko miała gorszy dzień i średnią ochotę na gości. No to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)

@ivvonka też mam w piątek usg i się nad tym zastanawiam
 
Ostatnia edycja:
@Totois30 mialam okazje byc i tak mega zazdroszcze!! Barcelona jest taka piekna! Poprosze o zdjecie ! :D my to w tym roku najdalej nad Czorsztyn uderzymy na jeden/dwa dni :D
@ivvonka haha wiadomio.Jak sie kobieta zacznie rozbierac za parawanem to lekarz na kupe czasu na przemyslenia odnosnie badan i nie tylko :D wiec podpytaj podpytaj. Mi tez sie takie info przydadza! A pojutrze to bedzie u Ciebie juz ponad 11 tydz tak? Ja tydz temu (10+5)mialam usg i tak i tak i mam dwa zdjecia :) jedno dowcipnie :D bardziej widoczne drugie przez brzuch widoczne ale juz slabiej ale to dlatego ze mam tylozgiecie macicy. Takze u Ciebie juz bedzie pewnie wszystko pieknie widac przez brzuszek :)
@mamcia2014 wszystkiego dobrego z okazji urodzin! Samych pieknych dni! :)
 
@ivvonka to trzymam kciuki za wizytę :) ostatnio czytałam że usg w 12 tyg jest robione przez brzuch. I w sumie z tego co pamiętam to ja miałam w pierwszej ciąży robione przez brzucho :) także luzik
 
@ivvonka ja od 11 tygodnia miałam USG przez brzusio. Ale na każdej wizycie mam też dopochwowo szyjkę sprawdzaną.

@mamcia2014 wszystkiego najlepszego :)
Oj co na swoim to na swoim. My aktualnie jesteśmy w trakcie budowy domu tzn teraz robimy instalacje i pod koniec roku moze się uda przeprowadzić i już się nie mogę doczekać tego dnia :)
 
No to dobrze, że przez brzuch. Ło matko. Jak on te moje siniaki zobaczy to się zdziwi. Jeden jest taki cudny, że aż miło popatrzeć, a teraz akurat nabiera koloru. Na środę będzie jak malowany.:)

@anja93 No pewnie, że dopytam. U mnie zacznie się 12 tydz. tak mi przynajmniej wychodzi. Mniej więcej.Jeszcze będę teraz to się upewnię ile dziecię ma.
 
Hej, czy po obumarłej ciąży warto zrobić jakieś badania dodatkowe?
Zrobiłam TSH -2,47
Czy zrobić może progesteron na wszelki wypadek?
Nie ukrywam, że po 1 miesiączce już chcemy ponownie się starać z mężem o dzidziusia
 
reklama
Do góry