reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@ann31 będę trzymać kciuki. Powodzenia i oby to wszystko okazało się pomyłką.

@anja93 ja ogólnie mam brzuch bo mam nadwagę. Także różnicy w wyglądzie nie ma jedynie na dole twardszy się zrobił i w jeansy już uwiera
 
@Aggs gratuluję planu ślubu :) pewnie trochę inaczej niz planowaliscie, ale zawsze będzie można kiedyś zrobić podobną impreze ;) Bermudy tez super! Trzymam kciuki żeby wyszlo z tą wiza.

@ann31 tez trzymam kciuki, oby to byla wcześniejsza ciąża i dlatego taki obraz na usg. Powodzenia!

@Frezja_1 ja o paciorkowcu tez nic nie wiem, ale swoja droga ciekawe wyniki z tych wymazow wychodza, dziwi mni ze lekarze nie zalecaja takich badan kontrolnie.
 
@ann31 ja też trzymam kciuki i za maleństwo i ciebie.
@AgaB33 tak zajmowałam się jeszcze przed poronieniem dziewczynkami 1 roczną i 2 letnią. Po poronieniu ciężko mi było ale wróciłam do nich a jak ponownie zaszłam zrezygnowałam. Nie chciałam ryzykować. Przez 8 godzin przy takich małych dzieciach jest co robić tym bardziej że też i na ręce chcą.
 
@Frezja_1 A może skonsultuj tego paciorkowca z jakimś innym lekarzem.Wiem tylko, że jeśli wyjdzie przed porodem - to bierze się na to antybiotyk lub podają go podczas porodu.

@Aggs Bermudy - brzmi bajecznie ;-) Udanego wypoczynku!
 
@ivvonka czyli ogolnie bierzesz prenatal uno. Ja wlasnie tez mimo ze popadłam w tą nadczynnosc. Ale z drugiej strony chyba lepiej cos brac niz tak z dnia na dzien przerwac.. A pozniej planujesz prenatal duo? Ja wlasnie go kupilam a wcale nie jest tani u mnie 6 dych, ale lekarz polecal jeszcze mama dha..

Co do brzucha to tez mam taki twardszy na dole :)
@Aggs Bermudy?? Rany nie jeden moze pomarzyyyyc ☺8-)8-)8-):biggrin2:
 
@anja93 nie to że reklamuje bo nie mam z nimi nic wspólnego ale wejdź na aptekagemini.pl ja kupilam po 40zł. Ja wszystkie leki bez recepty u nich kupuje. Przy zamówieniu powyżej 300zł dostawa za darmoa mają kosmetyki i w ogóle. Kosmetyki dla dzieci tańsze niż w promocji w Rossmann
 
@anja93 nie to że reklamuje bo nie mam z nimi nic wspólnego ale wejdź na aptekagemini.pl ja kupilam po 40zł. Ja wszystkie leki bez recepty u nich kupuje. Przy zamówieniu powyżej 300zł dostawa za darmoa mają kosmetyki i w ogóle. Kosmetyki dla dzieci tańsze niż w promocji w Rossmann
Też tam kupuję i też polecam. Ta apteka jest tańsza niż takie stacjonarne :)
 
reklama
Dzieki:) ogolnie tez pomyslalam zeby na przyszlosc juz nie kupowac tego co bez recepty stacjonarnie, bo taki prenatal duo wypada kupic raz na miesiac a kazdy u mnie bez grosza 6 dych to skichac sie idzie :D
 
Do góry