reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kari super gratuluję :)
Wpadam a tu taka nowina aż mi się buzia śmieje.

Hej laski co u Was ?
Wiem że żadko jestem ale tyle się ostatnio dzieje jutro znowu idę do Kościoła się pomodlić .Pomodle się tym razem za Was .
Buziaki kochane.
 
reklama
Hej synek mi zrobił pobudke o 5 bo mu się potwory śniły teraz zasnął dopiero .
Witam z rana .
Pisałam Wam że może będzie mieszkanie do kupienia no i obejrzeć byliśmy ładne i zadbane jeśli wszystko będzie ok to może podpiszemy wstępną umowę. Ale na razie nie chce zapeszyc ze tak powiem .

Wiktorek zdrowy odpukac ja też już dobrze się czuje .

Ćwiczyc nie ćwiczę zdrowo jem i nieduże porcje waga 61 kg czyli moja norma nie mam za bardzo kiedy poćwiczyć robię porządki wyrzucam co zbędne żeby w razie przeprowadzki nie wozić bez sensu rzeczy tu i tam .

No i to chyba na tyle jutro idę do nowej pani ginekolog bo mój lekarz już na emeryturze jest .
No i tak leci do przodu czas już ponad połowa lutego zaraz marzec aby patrzeć wiosny .

Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Hej synek mi zrobił pobudke o 5 bo mu się potwory śniły teraz zasnął dopiero .
Witam z rana .
Pisałam Wam że może będzie mieszkanie do kupienia no i obejrzeć byliśmy ładne i zadbane jeśli wszystko będzie ok to może podpiszemy wstępną umowę. Ale na razie nie chce zapeszyc ze tak powiem .

Wiktorek zdrowy odpukac ja też już dobrze się czuje .

Ćwiczyc nie ćwiczę zdrowo jem i nieduże porcje waga 61 kg czyli moja norma nie mam za bardzo kiedy poćwiczyć robię porządki wyrzucam co zbędne żeby w razie przeprowadzki nie wozić bez sensu rzeczy tu i tam .

No i to chyba na tyle jutro idę do nowej pani ginekolog bo mój lekarz już na emeryturze jest .
No i tak leci do przodu czas już ponad połowa lutego zaraz marzec aby patrzeć wiosny .

Pozdrawiam Was serdecznie.

Oby Wam tym razem udało się z mieszkaniem. Trzymam kciuki :)

Ps. Mój synek codziennie wstaje o 5-5:15 i idzie na drzemkę koło 11-12.
 
@mamcia2014 super gdyby się udało z tym mieszkaniem. Ale to nadal planujesz taki metraż aby i dla Twojego taty miejsce się znalazło? Powiem Ci że mi się to bardzo w Tobie spodobało. Ja teraz też mieszkam z tatą, mama też z nami zamieszka jak przejdzie na emeryturę. Nie wyobrażam sobie aby na starość byli sami bez niczyjej pomocy. Wiadomo że może być różnie mieszkać razem, różnice zdań itd. Ale my mieszkamy w domu. Tato na dole my na górze. Oddzielne kuchnie także jest też i ten własny kąt. A teraz bez taty bym sobie nie poradziła. Już ponad 5 lat ksk córką sie zajmuje. Ja wróciłam do pracy jak mała miała 6 miesięcy i tato z nią został aż do teraz gdy jestem już na zwolnieniu. Pełen szacunek i wdzięczność do końca życia dla niego.
Dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Najwyższego.
 
@AgaB33 tak tak myślę o tacie cały czas .Chce żeby miał na stare lata ciepło i miło.
Cały czas teraz pali w piecu ręce ma mało sprawne sąsiedzi mu przynoszą drzewo i węgiel pomagaja mu za co jestem wdzięczna.
Jest tylu dobrych ludzi na tym świecie.
Kocham tatę od małego byłam córeczka tatusia jeśli to mieszkanie wypali to byłabym nawet skłonna przygarnac i babcie bo mieszkanie jest spore byśmy się pomieścić mogli spokojnie .
Dziękuję za twojego posta kochana podoniósł mnie na duchu bardzo.
 
reklama
@kari21 no niezły saprajs.:)Gratuluję. Kreski jak malowanie. Leki masz już ustalone na okoliczność dwóch kresek?

@anja93 myślałam o prenatalu duo, kwas DHA już wcześniej brałam z polecenia lekarza. Nie wiem czy nie lepiej samemu wyczytać co jest w tym prenatalu duo i brać tego odpowiednie dawki z pominięciem jodu, który i tak jest pakowany do produktów spożywczych.

@ann31 za duży odstęp czasowy, żeby porównać wynik.Trzeba powtórzyć koniecznie.
monitoring to takie usg, które ma na celu kontrolę cyklu, podejrzenie jak przebiega, czy jest owulacja, w którym dniu, ile jest jajeczek, jak dojrzewają. Ułatwia też wyznaczenie tego dnia, w którym najlepiej współżyć żeby zajść w ciążę.

@mamcia2014 trzymam garści mieszkaniowe.
 
Do góry