reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@anja93 planowałam powiedzieć jak mi brzuch będzie widać, ale niestety moja dyrektorka jest sąsiadką mojej ciotki (siostra mojego taty) i już na pierwszym zakręcie guzik z ,,wiem, ale nie powiem,, bo mimo życzliwości dyrektorki i ciotki to one są dobre przekaźniki i po wręczeniu zwolnienia od razu zadzwoniłam do rodziców, żeby być przed ciotunią z newsem.
 
reklama
@AgaB33 @anja93 moja córcia wie od ostatniej wizyty czyli od 1 lutego. Rodzinie niestety musiałam powiedzieć od razu bo mieszkam z rodzicami także nic się nie ukryje. Córcia bardzo się cieszy, przytula do brzucha, już nawet ruchy czuje ;)
A właśnie zafasolkowane czy już po waszych brzuszkach widać ciążę ?
 
Jestem w 8 tygodniu ciąży,ale okazuje się,że nie ma zarodka,jestem dziś po usg.pani dr kazała mi jeszcze zrobić badanie bthcg,ale straciłam już nadzieję...czy któraś z Was miała taką sytuację?
 
sprawdziłam TSH. Wszystko w normie - regularnie głupio spada. Było 0,23 to teraz 0,18.
@anja93 czekaj, niedługo Cię dogonię. ;)

@ann31, wiesz, to różnie bywa. Ciężko stwierdzić. Czasem się zdarza, że jest opóźniona owulacja i w takim przypadku może być nie widać., inaczej już coś powinno, chyba że bardzo kiepski sprzęt USG. Betę na pewno zrób, ale ja chyba bym poszła jeszcze do innego lekarza się zbadać. Mam nadzieję, że fasolka jeszcze się ujawni.
 
Już na poniedziałek,ale ciągle chce mi sie ryczeć,ale wiem,że muszę byc twarda,zeby moje pierwsze dziecko nie wyczulo nic
 
To dobrze że tak szybko. Tak musisz być twarda bo jeszcze nic nie wiadomo. A tym bardziej że masz dziecko. Ja byłam w takiej samej sytuacji bo mam prawie 7 letnia córkę. Dzieci wszystko widzą i czują że coś jest nie tak.
 
Moja też ma prawie 7 lat i przez telefon pytała czemu mówię przeu nos☺czy coś się stało.a u Ciebie jak i kiedy to było?
 
reklama
@ann31 czyli masz juz dziecko, tyle dobrze :) wiadomo lepiej skonsultowac to jeszcze z innym ginekologiem, czasem roznie moze byc. Trzymam kciuki :) :)
@ivvonka @membaris aaaa toście juz poinformowały :D ja @membaris poki sie nie wprowadzimy na swoje (a to jeszcze pewnie łuhuhu) tez mieszkam z tesciami i nic nikomu nie mowie. Chociaz pewnie sie domyslają, czasem bym chciala powiedziec i nie czaic sie a tak to jezyk za zebami :D jestem twardziel :D a co do brzuszka..to ja widze juz ! :-D:szok: a wy? W ogole fasolki ktore to juz u Was tygodnie i dni ciazy? Bo wszystkie jestesmy mega zblizone, u mnie dzis 11 i 2 dni.
Edit: @ivvonka nie przejmuj sie tym tsh bo mi lekarz powiedzial ze 10-12 tydz ciazy to jest taki czas w ktorym tsh moze spasc drastycznie! Ale i tak jestes lepsza ode mnie pod tym wzgledem. U mnie pewnie jest juz 0. Musze to zbadac jakos niedlugo :) a bierzesz prenatal?
 
Ostatnia edycja:
Do góry