reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@membaris jestem normalnie w szoku ze tak Ci powiedzieli !! Ale jedz tam jeszcze jutro i domagaj sie swoich praw. W koncu Ci sie należa!!! Swoja droga u mnie w okolicy pewnie podobny termin na nfz by mi zaproponowali, nie no koszmar!! Moglas powiedziec: nie no spoko. Jestem w ciazy ale spokojnie moge czekac do listopada, no problem.. :>
 
reklama
@anja93 no ja też jestem w szoku ale cóż takie życie. Dzwoniłam do NFZ-tu i oczywiście nie mogą mnie odesłać od specjalisty, a dodatkowo mam pierwszeństwo w kolejce. Jutro pojade powołam się na słowa pana z NFZ-tu oraz ustawę. Jeśli nadal nie zostanę przyjęta bądź zapisana mogę poprosić kierownika przychodni o pisemne uzasadnienie dlaczego mnie nie przyjmą. No a dalej to chyba tylko zgłoszenie skargi w oddziale wojewódzkim. Także zobaczymy jutro :)
 
Dziewczyny napewno nie nadrobie tego co napisałyście ale musze Wam powiedzieć co stało się u mnie. Jestem załamana. Ale od początku.
Gdy zobaczyłam dwie kreski na teście ciazowym spanikowalam bo wiedziałam że w ciąży napewno nie jestem. Przyjaciółka załatwiła mi wizytę u swojego ginekologa, a ta stwierdziła że w macicy "coś" jest...dostałam skierowanie do szpitala i tu zadecydowali i zabiegu. Jestem juz po stronie bolał mnie.brzuch wiec wzięli mnie na usg...po minie pani dr wiedziałam że coś jest nie tak...płyn w jamie brzusznej za macicą....opcje są 3...zaczynając od tej najbardziej optymistycznej...
- krew z macicy przez jajowody cofneła się do jamy brzusznej
- mikrouraz macicy i lekkie krwawienie co powinno się samo zasklepic
- przerwanie macicy i krwotok do jamy brzusznej
Ciągle robią mi badania, dają leki...krwotoku póki co nie ma...
 
Dziewczyny napewno nie nadrobie tego co napisałyście ale musze Wam powiedzieć co stało się u mnie. Jestem załamana. Ale od początku.
Gdy zobaczyłam dwie kreski na teście ciazowym spanikowalam bo wiedziałam że w ciąży napewno nie jestem. Przyjaciółka załatwiła mi wizytę u swojego ginekologa, a ta stwierdziła że w macicy "coś" jest...dostałam skierowanie do szpitala i tu zadecydowali i zabiegu. Jestem juz po stronie bolał mnie.brzuch wiec wzięli mnie na usg...po minie pani dr wiedziałam że coś jest nie tak...płyn w jamie brzusznej za macicą....opcje są 3...zaczynając od tej najbardziej optymistycznej...
- krew z macicy przez jajowody cofneła się do jamy brzusznej
- mikrouraz macicy i lekkie krwawienie co powinno się samo zasklepic
- przerwanie macicy i krwotok do jamy brzusznej
Ciągle robią mi badania, dają leki...krwotoku póki co nie ma...


Jeju kochana strasznie współczuję, a boli Cie brzuch? Oby to byla ta najoptymistyczniejsza wersja! Mam nadzieję, ze niebawem wszystko sie wyjasni.i.bedziesz mogla spac spokojnie :) trzymam kciuki za Twoje zdrówko :*
 
@kb.karola90 mnie az dreszcz przeszedl jak to przeczytalam! Wspolczuje, ale na pewno wszystko sie wyjasni i nie bedzie to nic groznego, wiadomo oni tylko straszą kazdą opcją. Trzeba byc dobrej mysli, trzymaj sie. Jestesmy z Tobą ❤
 
Jaki śliczny synuś :) zastanawiamy się nad Aleksandrem :D

p19u3e3kb9sn5pe8.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ale słodziak ;)
Tak zrobię dziewczyny pojadę tam jeszcze raz jutro. Tylko jeszcze dziś zadzwonię do NFZ-tu i się dowiem o wszystko. To przykre że aż tak trzeba walczyć o swoje :/ no ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Dzięki dziewczyny za rady :*
edit:
@ivvonka mnie też nieraz nachodzą takie humorki ciążowe :D
@martakratka a może masz takie wachania nastrojów przed okresem?
@martakratka ja tak mam zawsze ze dwa dni przed @ jestem bardzo humorzasta i potrafię się wściekac a za chwilę ryczec o byle pierdółke, także może w końcu nadchodzi @ :)
Zawsze mialam przed @ pare dni takie zle humorki, ale nie az takie.... Juz mi troche przeszlo bo wrocilam dzis do domku, a tu obiadek pyszny czeka i posprzatane na blysk wszystko... :)
 
@kb.karola90 matko kochana!!! Aż mnie zmroziło. Dobrze, że udało się to wykryć i lekarze już działają w kierunku ogarnięcia problemu. Wracaj szybko do zdrowia i pisz jak możesz.
 
reklama
@Frezja_1 wlasnie wczoraj podalismy probiotyk i espumisan,termoforek w ruch i masaze ale noc dalej ciezka.
Dzis bedziemy testowac sab simplex podobno dzialaja[emoji4]
Co u Cienie bo nie jestem na biezaco?
M dzis w nocy pomogl ,wczesniej roznie ale w naszym zyciu ostatnio duzo sie dzieje
Za duzo czasem

@agatush od tygodnia tylko piers[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry