reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kb.karola90 ale wiesz dobrze tez ze zrobilas ten test i szybko zareagowalas..pomysl ze moze dzieki temu bedzie szybko lepiej:* mam nadzieje ze szybko i ze najlepiej..czyli mialas zabieg oczyszczania i dalej robia badania? Kochana badz najlepszej mysli, nie martw sie:* musi byc dobrze:*
 
reklama
@Funia90 to zrozumiałe, ze nie ogarniasz teraz forum. Ciesz się macierzynstwem.:) przyjdzie czas, ze bedziesz miala wiecej czasu na forum.:) u mnie narazie starania zawieszone. M mial infekcje, a ja szykuje sie do laparo. Jak wszystko pójdzie ok to za dwa miesiące wrócimy do staran.
 
Hej kochane :)
Daaaawno mnie nie było oj bardzo dawno, ale nie mam nigdy czasu na siedzenie w necie :(
Moja końcówka ciąży i sam poród były bardzo ciężkie eh ale najważniejsze że już po wszystkim :) urodziłam 28.01 o godz 23:) mała ważyła 4150 i 59cm oczywiście siłami natury :) poród trwał 12 ciężkich godzin podczas których mi towarzyszył mąż za co mu dziękuję bardzo bardzo mocno,bez niego byłoby ciężko :( nie wiem czy dałabym radę:( Julcia jest cudowna, grzeczna śpi mi po 4-5h muszę ją wybudzac do jedzonka :) mam nadzieję że kolki nas nie będą dotyczyły, chociaż różnie w życiu bywa :/
Póki co mała ma się dobrze ja już doszłam do siebie niecały tydzień po porodzie także jest dobrze :) pozdrawiam z córeczka
 

Załączniki

  • DSC_0617.JPG
    DSC_0617.JPG
    942,5 KB · Wyświetleń: 105
Hej kochane :)
Daaaawno mnie nie było oj bardzo dawno, ale nie mam nigdy czasu na siedzenie w necie :(
Moja końcówka ciąży i sam poród były bardzo ciężkie eh ale najważniejsze że już po wszystkim :) urodziłam 28.01 o godz 23:) mała ważyła 4150 i 59cm oczywiście siłami natury :) poród trwał 12 ciężkich godzin podczas których mi towarzyszył mąż za co mu dziękuję bardzo bardzo mocno,bez niego byłoby ciężko :( nie wiem czy dałabym radę:( Julcia jest cudowna, grzeczna śpi mi po 4-5h muszę ją wybudzac do jedzonka :) mam nadzieję że kolki nas nie będą dotyczyły, chociaż różnie w życiu bywa :/
Póki co mała ma się dobrze ja już doszłam do siebie niecały tydzień po porodzie także jest dobrze :) pozdrawiam z córeczka
Gratulacje, niech się zdrowo chowa.
Śliczna dziewczynka

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane :)
Daaaawno mnie nie było oj bardzo dawno, ale nie mam nigdy czasu na siedzenie w necie :(
Moja końcówka ciąży i sam poród były bardzo ciężkie eh ale najważniejsze że już po wszystkim :) urodziłam 28.01 o godz 23:) mała ważyła 4150 i 59cm oczywiście siłami natury :) poród trwał 12 ciężkich godzin podczas których mi towarzyszył mąż za co mu dziękuję bardzo bardzo mocno,bez niego byłoby ciężko :( nie wiem czy dałabym radę:( Julcia jest cudowna, grzeczna śpi mi po 4-5h muszę ją wybudzac do jedzonka :) mam nadzieję że kolki nas nie będą dotyczyły, chociaż różnie w życiu bywa :/
Póki co mała ma się dobrze ja już doszłam do siebie niecały tydzień po porodzie także jest dobrze :) pozdrawiam z córeczka

Piekna córcia :) gratulacje :)
 
reklama
Do góry