reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No wlasnie zadnych uwag nie ma i lekarz tez stwierdził ze to nic poważnego . Tylko ja chyba taka przewrazliwiona .... pytalam tez a co by bylo gdyby okazalo sie ze jestew w ciazy czy szkodza na plod to stwierdzil ze one maja dzialanie miejscowe i nie szkodza
 
reklama
Dziewczyny czy to możliwe żeby beta hcg utrzymywała się we krwi po 8 tyg od poronienia??
Przyszły dzisiaj moje testy owulacyjne i wraz z nimi testy ciążowe i tak z ciekawości jeden zrobiłam i wyszedł pozytywny...
 
Dziewczyny czy to możliwe żeby beta hcg utrzymywała się we krwi po 8 tyg od poronienia??
Przyszły dzisiaj moje testy owulacyjne i wraz z nimi testy ciążowe i tak z ciekawości jeden zrobiłam i wyszedł pozytywny...
8 tyg po zabiegu test pozytywny, zastanawiające :) a jest szansa że mogłaś zajść? :)
Edit: Ja dziś byłam na badaniach tarczycy i leczenie przyniosło efekty bo tsh spadło mi do 0,58. Byłam też po skierowanie do endokrynologa, więc jutro przeprowadzam atak na przychodnie edno i zobaczymy czy wywalczę szybszą wizytę na nfz :)
 
@anja93 to dobrze ze cię lekarz uspokoił pewnie zna się na rzeczy. A jeszcze mi sie przypomniało czy robiłaś tylko tsh i ft4 czy może tez resztę z pakietu tarczycy?
Robilam juz trzy razy tsh za kazdym razem wynik nizszy, i zrobilam raz to ft4 ktory wyszedl super w normie. Czyli tylko tyle poki co (oprocz oczywiscie innych badan) nie robilam calego pakietu. A swoja droga Twoje tsh super! Fajnie ze udalo Ci sie zbic teraz zeby utrzymywac taki poziom i bedzie git :) i nie daj sie walcz o endo na nfz. Jak sie nalezy to sie nalezy..wiadomo nikt Ci tego nie powie bo kazdy mysli ze nikt nie zna swoich praw wiec po co mają Cie wciskac gdzies za darmoszke jak mozesz zaplacic stowe?? Cwaniaki!! Walcz walcz!
@gosia100 ahaaa faktycznie przypominam juz sobie ze chyba wspominalas o tym cyklu bez staran. Kurcze szkoda, ale wazne ze chociaz bedziesz miala lepsza prace a to tez wazne! I coreczke juz masz takze nie ma zle :) :)
@ivvonka no wlasnie ten jod jest niewskazany przy nadczynnosci i teraz sama nie wiem co zrobic...a do lekarza nie dzwonilam.. Ale skoro te hormony tsh są zmienne to moze ten prenatal mi znow nie zaszkodzi..mam tez do wyboru zamiast niego mama dha i nie wiem co lepsze.
Stosowala ktoras? I moglaby sie wypowiedziec?:)
 
@anja93 z tym jodem to jest bardzo dziwna historia, lepiej nie suplementowac bez lekarza. A jesli chodzi o dha, to sa kwasy tluszczowe i sa oczywiscie bardzo potrzebne. Ja bralam przez pol roku, lekarz tez zalecil. Teraz pije tylko len, bo tez zawiera nkt i witaminy, oraz krople z pieprznicy. Pieprznica jest doskonalym zrodlem witamin i mineralow, wplywa tez pozytywnie na regulacje poziomu hormowow, podwyzsza tez libido. Ja pije te cuda jakies 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona.
 
@kb.karola90 a jest opcja zebys zafasolkowala? Na kiedy termin@? Proponuje zrobic dzien po dniu bete zeby zobaczyc czy rośnie czy jeszcze spada, zrobilas dzis? niestety mozliwe ze tak dlugo spada tez ale musisz sprawdzic czy jest przyrost
 
Hej Dziewczyny, meldujemy ze mamy się dobrze. Olus to aniołek nie dziecko. Je i spi. Ponieważ mało przybiera mi na wadze to ściągam swoje mleko i daje z butelki bo wtedy mam pewność że całkiem sporo zje. Cycek raczej służy do przytulania. Trochę possie i odpływa...podobnie jak Funia śpię mało bo musze karmić co 3 godziny a biorąc pod uwagę ze musze mleko tez w nocy ściągać to niewiele na sen zostaje czasu. Generalnie ciesze się ze okres ciąży mam za sobą. Mimo że to piękny stan to strasznie stresujący. Za wszystkie Fasolki i starając się mamusie mocno trzymam kciuki. Ściskam!

PS. Dorzucam trochę prywaty [emoji170]
1518543968-f0370095ace8145c-aaaaaa.jpeg
1518543986-983f5a4a8fe56ab9-aaaaaa.jpeg
1518543998-6ebd96220551d1cf-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@...Margotka9022... ja splam dzis 1,5 h wiec nie wiem czy mnie pobilas hehe glowa mi peka i jak mysle o nocy to mam ochote uciec na ksiezyc.
Kolka to cos strasznego nie bardzo potrafie jej pomoc,cierpi i ona i ja:/
A Olus przecudowny[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny mam do was pytanko. Straciłam ciążę w 10tyg na szczęście obyło się bez zabiegu, oczyściłam się sama.
Moje krwawienie trwało od 26.01 do 04.02 i wyglądało jak miesiączka, nie przeszłam tego ciężko.

I teraz się zastanawiam czy że staraniem się o dzidziusia mam czekać do miesiączki czy możemy działać już teraz? Dodam, że lekarz nie widział żadnych przeciwwskazań do kolejnej ciąży.
 
Do góry