reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Funia90 to dużo siły i wytrwałości. Najgorsze początki bo je po trochu i często, może potem będzie lepiej.
Ja karmienia piersia nie wspominam dobrze, mimo dużych piersi mleka jak na lekarstwo, mała bardzo za jedzeniem była i niecierpliwa do tego, nie poszło nam z tym najlepiej. Także ja myślę że nic na siłę. Ja gorzej umordowana tym karmieniem byłam niż porodem.
 
reklama
Czesc dziewczyny przepraszam za nieobecnosc ale nie daje rady[emoji4]mala kochana tylko ja sypiam po 2 h dziennie[emoji12]
Wrzucam Wam fotke ksiezniczki[emoji166]

@Calineczka24 moje gratulacje[emoji8]widze ,ze nasz dziewczyny z tego samego dnia[emoji4]
1518349579-12e53b482a0c2afd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale śliczna:) Gratulacje :)
 
Dziewczyny omdlenia w ciązy to jest normalne???!! Nigdy mi sie nie zdarzylo zemdlec a dzis w kosciele odlecialam. Teraz sie troche martwie..
@Funia90 ale śliczność!!!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny omdlenia w ciązy to jest normalne???!! Nigdy mi sie nie zdazylo zemdlec a dzis w kosciele odlecialam. Teraz sie troche martwie..
@Funia90 ale śliczność!!!!! :)
Mnie tez sie nigdy nie zdarzylo, ale w ciazy dzieja sie rozne rzeczy. Mysle ze powinnaś wybrac sie jutro do internisty. Zleci potrzebne badania. Pewnie to nic zlego, ale lepiej sprawdzic. Moze cisnienie miałaś za niskie albo cos ...:)
 
@Frezja_1 dzięki za odpowiedz. Akurat jutro mam wizyte u swojego gina (na moje szczescie) wiec mu powiem. Ogolnie gwiazki przed oczami, miekkie nogi i nagle pot wyszedl na cale cialo, a jak mnie maz wyprowadzil to znow zbladlam jak snieg. Teraz sie troche martwie... :( a jeszcze mi wyszla w badaniach mega nadczynnosc tarczycy.. Eh
 
Już wracam do e-świata. :) Nie nadrobię. Nie mam siły.
Miałam po prostu mega full natłok i armagedon w jednym w tej drugiej pracy. W sensie malowanie dekoracji i przygotowanie strojów (praca siedząca jakby co i domowa). Dzięki suszarce do włosów, która przyśpieszyła schnięcie ostatnich rekwizytów wyrobiłam się na styk.:cool2:
Bałagan za to w dużym pokoju mam taki, jakby piorun tam strzelił i to jeszcze z całą swoją błyszczącą rodziną. Nie wiem, kiedy to ogarnę i gdzie ja to wszystko teraz upchnę.:huh:Czy ktoś chce przechować na czas nieokreślony: 3 kopalnie czekolady, pączki, lody, lizaki, ciastka i babeczki. Wszystko w skali 10-50 krotnie większej niż w rzeczywistości. Niekaloryczne, bo ze styropianu i papieru. Ktoś zna? ktoś chce?
Ale jest nagroda. Spektakl się udał rewelacyjnie. Sala była przepełniona. :szok:
Jeszcze po spektaklu dostałam ofertę pracy od zaraz jako instruktor teatralny przy grupie dziecięcej. Trzeba było odmówić. Zwolnienie to zwolnienie. :p Jak to ma być moje, to nie ucieknie.:)
Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny, dziewczynki i chłopaczki. Buziaki buziakowe.

Aaaa... fasolcio w brzuchu rośnie i ma się dobrze. Za trzy dni będę dalej z ciążą niż kiedykolwiek byłam. Na tym etapie miałam wcześniej naprawdę spore problemy. Aaa...i żeby cycki nie bolały to bym je teraz naprawdę lubiła. Czemu ja nie mogę mieć takich ciążowych normalnie? Tylko takie bździnki. ;)
 
Dziewczyny macierzynstwo jest piekne choc meczace ale nawet po 2 h snu cieszy[emoji5]zycze kazdej
@anja93 ja w ciazy raz stalam przy blacie w kuchni i mna zawialo
Zlapalam sie blatu i nie zemdlalam ale pogadaj z lekarzem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@anja93 ja zawroty głowy mam często niestety. Zdarzyło mi się przewrócić. Ginekolog wysłał mnie na konsultacje neurologiczna i niby nic złego nie widzi. W kościele zawsze źle się czuje bo jest dużo ludzi i duszno. W poprzedniej ciąży takie akcje miałam nawet w sklepie gdzie zdarzyło mi się leżeć między regałami. No dramat. Problem z TSH może się do omdleń przyczynić. Bierzesz jakieś leki na zbicie TSH? I jeszcze jedno, nie podnosisz może rak do góry? Ja wczoraj się zapomniałam i odkurzałam rogi koko sufitów. Źle się to skończyło dla mnie bo miałam takie zawroty głowy, że nie byłam wstanie stać, siedzieć i czułam się jakbym popila. Dobrze, że masz jutro wizytę. Powiedz o tym lekarzowi.
 
reklama
@Funia90 @Olasec dzieki dziewczyny :)
Ja wlasnie na zbicie tsh nie biore nic, raczej powinnam brac cos na zwiekszenie tsh bo niedlugo siegnie norma 0 a powinna byc od 0.350. Pogadam jutro wlasnie o tym, bo wyniki odebralam dopiero w czwartek :)
A wlasnie wieszalam pranie potem zbieralam a mialam tego w pierony i rece w gorze..no kto wie.
Dzieki za rady, tyle dobrze ze mam tego lekarza jutro
 
Do góry